Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Co vám sluší - nejen k cigaretám? Trendy, směry, hity - sdílejte a určujte s námi.

Re: Sluneční brýle

Příspěvekod milovník kuřaček » pondělí 9. 5. 2011 15:36

Martino:já ti ale přece psal že to bylo myšleno v dobrým :) ;) tak klidně nahrávej-rád se podívám a určitě nejen já a co se týče hodnocení,tak to si pro příště raději odpustím nebo rozmyslím ;) abych tě nerozhněval... :) ;)
PS:jinak možná nic moc nevím o dnešní image a nemusí mi nic docvakávat,protože ani nevím kdo je PETE DOHERTY,ale myslím že bez toho dokážu žít... :P ;)
milovník kuřaček
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 560
Pohlaví: Muž
Registrován: 22. 1. 2008
Bydliště: doma

Re: Sluneční brýle

Příspěvekod Martina A » úterý 10. 5. 2011 1:30

Milovník: Pete Doherty absolutně nesouvisí s dnešní image, týká se to rockového světa. :lol: A dobrá, přimhouřím pro tentokrát oči. :) :lol:
Martina A
VIP uživatel
 
Příspěvky: 266
Obrázky: 3
Pohlaví: Žena
Registrován: 20. 8. 2010
Bydliště: Jak kdy

Re: Sluneční brýle

Příspěvekod muryru » úterý 10. 5. 2011 13:17

Nějakej Pete Doherty mi je ukradenej, mě se líbí Shannen Doherty, zvlášť jako kuřačka. No a i ženy, kterým by někdo řekl, že vypadají jako Shannen Doherty.
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Sluneční brýle

Příspěvekod milovník kuřaček » středa 11. 5. 2011 16:17

Milovník: Pete Doherty absolutně nesouvisí s dnešní image, týká se to rockového světa. :lol: A dobrá, přimhouřím pro tentokrát oči. :) :lol
No vidiš to-já ti to říkal,že vůbec nevím co a kdo je to...a zatím bych řekl že žiju... ;) ale přeci jen to ve mě hlodá,tak se asi podívám a taky na to od muryru...A jinak to znamená odpuštěno? :) :P ;)
milovník kuřaček
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 560
Pohlaví: Muž
Registrován: 22. 1. 2008
Bydliště: doma

Re: Sluneční brýle

Příspěvekod milovník kuřaček » středa 11. 5. 2011 16:21

Jinak dnes na jedné benzínce se na mě příjemně usmívala jedna kuřačka,ale bohužel měla půl obličeje zakrytý právě slunečními brýlemi... :( ;)
milovník kuřaček
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 560
Pohlaví: Muž
Registrován: 22. 1. 2008
Bydliště: doma

Re: Sluneční brýle

Příspěvekod Aandys » pátek 23. 12. 2016 10:44

Slunečních brýlí mám doma víc než dost a jak koukám, možná dneska nějaký využiju:))
Aandys
uživatel
 
Příspěvky: 22
Pohlaví: Žena
Registrován: 23. 12. 2016
Kouření: pravidelně
Počet denně: 0

Předchozí

Zpět na Móda a styl

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků