Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Co vám sluší - nejen k cigaretám? Trendy, směry, hity - sdílejte a určujte s námi.

Legíny

Příspěvekod Dara » pondělí 11. 7. 2011 10:13

Ahojte.
Napadlo ma,že sme tu ešte neriešili túto zaujímavú súčasť ženského oblečenia. Zatiaľ čo kedysi boli legíny úborom pre fitnesky a iné ženy zhadzujúce kalórie,v poslednej dobe sa pretlačili aj do elegantnej módy. Samozrejme že sa od svojich predchodkýň patrične líšia, nosia sa prevažne v čiernej farbe ako doplnok predĺžených topov a blúzok, či minišiat ktoré sú príliš krátke :lol: Môžme si vybrať jednoduché čierne, alebo imitáciu koženého či saténového lesku, legíny zdobené rôznymi aplikáciami tón v tóne,krajkami alebo flitrami. Aký máte na legíny názor? Dámy nosíte ich? Páni rady ich vidíte na ženách? :)
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Re: Legíny

Příspěvekod antaric » pondělí 11. 7. 2011 16:46

Díky za skvělé téma - ano, máš pravdu, chybělo to tu a rozhodně to je téma k rozvedení.

Mně osobně se legíny na ženách moc líbí, nejvíc asi v černé barvě, případně bílé lesklé. Krásně obepínají nohy, zeštíhlují. Miluju, když je žena má i s krajkou. Super je to jako doplněk k sukýnce, jak jsi i psala. Líbí se mi to i v kombinaci se silonkami, s balerinkami či botičkách na vysokém podpatku.
Rozhodně vždycky zbystřím, když to zahlédnu. Muryru ví, že tyhle věci mám rád a všimne si toho na mně, když jsme společně v terénu :-) Muži jsou občas dost nápadní :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Legíny

Příspěvekod bobo » středa 13. 7. 2011 9:08

Jednoznačně ano, hlavně ty lesklé, co vypadají jako černá kůže. V kombinaci s cigaretou je to radost pohledět...
bobo
VIP uživatel
 
Příspěvky: 88
Obrázky: 78
Pohlaví: Muž
Registrován: 16. 9. 2009

Re: Legíny

Příspěvekod muryru » středa 13. 7. 2011 11:09

antaric píše: Muryru ví, že tyhle věci mám rád a všimne si toho na mně, když jsme společně v terénu...


Je pravda, že ty jsi na tyhle záležitosti hodně zatíženej, ale to, co tady všichni popisujete, se mi velmi
líbí na krásné ženě, zvlášť v kombinaci s cigaretou, také!!! A včera jsem zažil jednu dámu s přesně něčím
takovým na sobě, samozřejmě s cigaretou a krááááásným dekoltem s nádherným poprsím...zatím se nafotit
nedala, ale třeba se nám ozve :D :D :D
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Legíny

Příspěvekod antaric » středa 13. 7. 2011 13:41

My s muryru máme spoustu věcí společných, některé věci máme rozdělené :-) Nebudu to říkat nahlas, ale z mého a jeho příspěvku jste to mohli pochopit :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Legíny

Příspěvekod Dara » pondělí 25. 7. 2011 18:26

Tak pridám trošku inšpirácie ;)
18956 18958
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Re: Legíny

Příspěvekod milovník kuřaček » úterý 26. 7. 2011 10:42

Dara:tak to mě se legíny velmi líbí a nejvíc černý a to jak průsvitné čisté jako silonky nebo s nějákými vzory anebo jako elasťáky které se mi také velmi líbí,ale už nejsou bohužel moc v módě :( (jsou i růžové,fialové...ale to už není ono) mám je nejraději s nějákýma minišatičkama nebo minisukní a botičky buď balerínky nebo podpatky na boso co se týče tvých obrázků,tak s těma kozačkama je taky pěkná,ale raději mám a víc se mi líbí druhý obrázek ;) a děkuji ti za ně :) ;) A jinak ve spojení s cigaretou jsou nádherné a když pak ještě ladně sedí a má nožku přes nožku a na stehýnku položenou ruku s cigaretou je to nádherné a nedej bože když si tu nožku pohladí...
milovník kuřaček
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 560
Pohlaví: Muž
Registrován: 22. 1. 2008
Bydliště: doma

Re: Legíny

Příspěvekod Dara » úterý 26. 7. 2011 12:59

Milovník: No mne osobne vyslovene vadí kombinácia trištvrťové legíny, riflová minisukňa a baleríny, pripadá mi to strašne detinské a pôsobí to na mňa akoby dotyčná nevedela v sukni normálne sedieť, a tak si zakrývala nohy legínami. Ak legíny tak dlhé po členky a doplnené vrchom ktorý sa k nim hodí, dlhšia blúzka, tunika, kratšie minišaty :-)
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Re: Legíny

Příspěvekod antaric » úterý 26. 7. 2011 20:57

Dara Inspirace je to nádherná, byť ne samozřejmě ne pro mě, ale pro ostatní ženy :-) Pokud jde o nevhodné kombinace s legínami, o kterých se zmiňuješ - oni muži jsou asi jednodušší, oni vnímají jednotlivé prvky, které jsou pro ně sexy, daleko méně jsou schopni ocenit či neocenit, jak to ladí jako celek :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Legíny

Příspěvekod milovník kuřaček » středa 27. 7. 2011 10:15

antaric:pravda :) nicméně Lady mě se taky víc líbí normálně dlouhý než tříčtvrteční,ale záleží sámo na situaci a dané ženě ;)
milovník kuřaček
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 560
Pohlaví: Muž
Registrován: 22. 1. 2008
Bydliště: doma

Re: Legíny

Příspěvekod Martina A » středa 3. 8. 2011 22:22

Tenhle rok jsem začala velmi často nosit nejrůznější punčochy (černé) a legíny . Legíny tedy méně. Když už, tak rozhodně dlouhé. :!: Punčochy se mi líbí jemné, černé, třeba s nějakou ozdobnou krajkou (ať už na lemu u samodržících nebo přímo ornament na lýtku či stehnu).
Na legíny nemám dost vyhraněný názor. Každopádně se zde asi nesejdeme. :) Co se týče současné klasiky - tunika/šaty + legíny, přiznávám, že to jde zcela mimo mě a můj styl. Svoje poslední výstřelky tu snad raději nebudu ani zmiňovat, mohla bych být ukamenována. :lol:
Ale tak tedy - z jara jsem nosila nejrůznější legíny (černé lesklé, černé velmi jemně síťované s leopardním vzorem, nebo jemné fialové rovněž s leopardním vzorem :lol: ) v kombinaci s nejrůznějšími (velmi krátkými) kraťasy, balerínami a tílkem......
(Právě se bavím vašimi udivenými/šokovanými či znechucenými pohledy, nevadí mi to... :D :D :D )
Kdo neviděl, nepochopí. Antarice a muryru prosím o zdržení se komentářů, jelikož při onom dávném inflagranti setkání v Riegrových sadech se nejednalo o dostatečně reprezentativní druh legín. :lol: :D 8-)
Martina A
VIP uživatel
 
Příspěvky: 266
Obrázky: 3
Pohlaví: Žena
Registrován: 20. 8. 2010
Bydliště: Jak kdy

Re: Legíny

Příspěvekod antaric » čtvrtek 4. 8. 2011 11:27

Martina A: Já si bohužel zas tak přesně nepamatuju, co jsi měla na sobě - víc si pamatuju jiné věci ze zážitku tohoto náhodného setkání :-) zejména Tvou první překvapenou reakci :-) Mimochodem - včera jsme tam na Tebe vzpomínali :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Legíny

Příspěvekod Martina A » čtvrtek 4. 8. 2011 14:56

Antaric: máš na mysli ten zcela prvotní šok, anebo spíš události následující? :) :lol: A vzpomínali jste snad na mě zcela náhodně, či z jiného důvodu? :) (Jedna moje kamarádka u mě viděla váš reklamní zapalovač a nějak to komentovala (prý jste ji již několikrát oslovili i s její kamarádkou :) a zrovna ten den, kdy jsme piknikovali se spolužáky na Letné, jste prý procházeli též. :) No to jen tak na okraj. :P Praha je malá a k vidění tu jste na každém kroku, ač jste pouze dva... :lol: )
Martina A
VIP uživatel
 
Příspěvky: 266
Obrázky: 3
Pohlaví: Žena
Registrován: 20. 8. 2010
Bydliště: Jak kdy

Re: Legíny

Příspěvekod antaric » čtvrtek 4. 8. 2011 15:03

Martina A: Mám na mysli prvotní šok, protože ta reakce byla naprosto kouzelná :-) Jinak si pamatuju i dost věcí potom, povídání, věty. Ale věci kolem legín si pamatuju jen velmi mlhavě :-)
Tvoje kamarádka - už jsme taky dospěli k tomu, že Praha je strašně malá, je to prakticky vesnice, o náhodná a opakovaná setkání není nouze :-) Někdy je to fakt k neuvěření :-) Na druhou stranu je to i obohacující.
Jsme jenom dva a to ještě nechodíme po městě denně :-) Ale asi jsme dost charakterističtí, unikátní a odvahu k tomu, co děláme my, nemá jen tak někdo další :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Legíny

Příspěvekod muryru » čtvrtek 4. 8. 2011 15:19

Martina A: První padlo tvé jméno asi z mých úst, když jsme se bavili o tom, kdo z našich aktivních uživatelů se
už dlouho nepřihlásil (nějak jsme se tím asi přivolali). Pak antaric nahoře u restaurace řekl, že bychom tě
tu teď mohli potkat...

No s tím, jak už jsme známí - skvělý by bylo, kdyby se nám už kuřačky samy hlásily, že chtějí nafotit, naopak
oslovovaly ony nás. Klidně bychom pak chodili v tričku s naším logem (viz fotoreporty ze srazů). Ale tohle bohužel
nehrozí...:-(

A proč vlastně do toho nešla ta tvá kamarádka? Opakované oslovení je evidentní důkaz, že nás zaujala, že se nám líbí...
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Legíny

Příspěvekod Elko » středa 12. 10. 2011 18:22

Legíny se teď myslím vracejí do módy, jen na to musí být postava:) Anebo hodně odvahy :-) Na mě rozhodně fungují, třeba tyhle legíny od Youngprimitive jsou super.
Naposledy upravil Elko dne neděle 16. 10. 2011 18:44, celkově upraveno 1
Elko
nováček
 
Příspěvky: 3
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 12. 10. 2011

Re: Legíny

Příspěvekod Katmar » pátek 14. 10. 2011 19:28

Mě se líbí na ženách / dívkách líbí. Nejvíc tedy na manželce samozřejmě!
Přikládám odkaz na nějakou kuřáckou fotosérii s manželkou na FB, kde má legíny, tak jak se mi líbí.
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.143825162359938.37357.100001973658520&type=1#!/media/set/?set=a.143825162359938.37357.100001973658520&type=1
Takhle mně vždycky dostává! Miluju jí strašně!
Katmar
šedá eminence
 
Příspěvky: 439
Obrázky: 519
Pohlaví: Muž
Registrován: 15. 1. 2009
Bydliště: Mníšek pod Brdy
Kouření: ne
Počet denně: 0

Re: Legíny

Příspěvekod Pam2006 » čtvrtek 23. 2. 2012 15:18

Mě přijdou legíny děsně erotický a ráda je nosím. Ale ne každý si mužu dovolit. V některých vypadám super a jiný naopak třeba dělají tlusté nohy. Takže chce t ovybírat s rozvahou. Nejvíc mě teď vzaly legíny který jsou společně se sukní.

// EDIT antaric: Odkaz odstraněn - nedovolená reklama.
Pam2006
nováček
 
Příspěvky: 1
Pohlaví: Žena
Registrován: 23. 2. 2012

Zpět na Móda a styl

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník