Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Kouříte rádi či neradi? Jaké značky cigaret? Co pro vás kouření znamená? Ať už jste kuřáci či nekuřáci, vítejte v diskuzi.

Elektronické cigarety

Příspěvekod fantomas » sobota 27. 6. 2009 17:56

Ahoj,rád bych se zeptal zejména zde přítomných kuřáků na Váš názor na všude reklamované el.cigarety?
Přidám zde malý názor za sebe.
S el.cigaretou jsem se už párkrát setkal i v praxi.U pár lidech jsem to už viděl a shodou okolností jeden muj známy si ji taktéž nedavno koupil a rozplýval se,jak je to super.Pravda je,že při jedné společenské akci,jsem si ji od něj asi na pět minut pujčil a není to zase tak hrozné,jak jsem si myslel.Párkrát jsem si potáhl a učinek řekl bych skoro stejný jak u normální cigarety,aspon ten nikotinový,ale pro mě tam chyběl celkový pocit z cigarety,hlavně chut kouře a pocit z kouře v plicích.Při kouření el.cigarety Vám jde do plic vlastně jen nikotin a vyfukujete něco jako bílou páru,ale má to takovou sterilní chut.Další věc,normální cigareta mě připadá taková živější,jako,že žije s kuřákem,už jenom pocit když ji držite v prstech,oklepáváte,zapalujete nebo ji máte v puse,už jenom to je pro mě požitek.El cigareta vypada sice jako cigareta,ale tak nějak je umělá.
Shrnul bych to asi takto:el cigareta není podle mne špatná pro lidi,co chtějí přestat kouřit a nebo pro kuřáky,když jsou nuceni byt někde ,kde se nedá normálně kouřit.Možná i z těchto duvodu si ji časem pořídím taky,ale jen jako zálohu.Klasika je klasika a nic se ji nevyrovná,aspon zatím ne a i žena s el cigaretou by moc sexy určitě nevypadala,spíše trochu komicky
fantomas
aktivní uživatel

Pohlaví: Muž
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: LM,Marlboro

Příspěvekod Tato » pondělí 29. 6. 2009 15:24

Elektronická cigaret mne zajímá. Bohužel není běžně k dostání. Prý se může kouřit, tam kde se nesmí a to by bylo něco pro mne. Nekouřit je pro mne těžké. Ale souhlasím s Fantomasem, že je to jen alternativa a tabáková cigareta je tabáková cigareta.
Tato
VIP uživatel

Počet denně: 15
Značky: LD

Příspěvekod fantomas » čtvrtek 2. 7. 2009 21:01

El cigaretu mužeš kouřit dá se říci všude,nejde z ní normální kouř,ale nějaký druh páry,když vydechuješ.Pro kuřáka je to dobrá alternativa,do nekuřáckého prostředí z hlediska potřeby nikotinu.Pokud bych měl ale možnost volby volím obyč cigaretu-je mnohem a mnohem lepší.
fantomas
aktivní uživatel

Počet denně: 20
Značky: LM,Marlboro

Příspěvekod Evelika » neděle 12. 7. 2009 8:03

Já osobně jsem se s ní nesetkala, ikdyž už jsem o ní hodně slyšela. Mamka měla možnost jí vyzkoušet a říká, že jí to přišlo jako takový "čistý" kouření :-) chuť že by tam prý byla, ale zdá se jí, že by musela kouřit víc a častějc, jo a taky že se jí (tím jak je těžší) zdála jakási neforemná do ruky :-D Každopádně až budu mít možnost, zkusím jí taky a dám vědět. Právě velký plus u mě má proto, že jí můžeme kouřit kdekoli...to je BOMBA, ne? Je jasné, že nenahradí cigaretu, ale třeba při 3hod.cestě vlakem je to pro nás řešní, ikdyž možná takové klamné, ale zřejmě "uspokojí" :-D Včera jse četla o Vilmě Cibulkové, že si ji pořídila - nemůže si ji prý vynachválit, páč teď kouří všude, kde nemohla. (divadlo, rozhlas, televize)
Evelika
VIP+ uživatel

Obrázky: 0
Pohlaví: Žena

Příspěvekod antaric » středa 9. 9. 2009 10:13

V dohledné době napíšu na elektronickou cigaretu recenzi. Z vlastní iniciativy a zkušenosti (kupoval jsem ji, vlastním ji), budete se moci dovědět podstatně více.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor

Obrázky: 48005
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod rray30 » čtvrtek 10. 9. 2009 18:24

Jo, to bude fajn, informace přímo od zdroje :-).
Jen si tak říkám - když už krásná kuřačka drží v ruce jen umělou tyčinku, nešpulí rty a svůdně nevydechuje kouř, to pak z přitažlivosti kuřaček zase kousek (značný) chybí... nebo ne? Osobně jsem viděl s elektronickou cigaretou jen dva starší pány - a vypadalo to dost podivně, jednomu ještě docela dost pískala, takže to byla spíš sranda. ;-)
rray30
VIP uživatel

Příspěvekod muryru » čtvrtek 10. 9. 2009 19:50

rray30: no jasně, to z přitažlivosti kouření nezbývá vůbec nic. Už je to jenom přitažlivá žena, která nekouří nebo cucá lízátko. Což je taky dost, ale tu třešinka na dortu - kouření cigarety - elektronická cigareta ani trochu nenahradí.
Je to možná dobrá pro kuřáky/kuřačky jako takové, pro obdivovatele/milovníky kuřaček je to o ničem
muryru
administrátor

Obrázky: 50511

Příspěvekod antaric » čtvrtek 10. 9. 2009 20:47

Tak je naprosto jasné, že s elektronickou cigaretou o půvabu a přitažlivosti nemůže být řeč ani náhodou. O to mi nejde a ani nešlo.

Já se na elektronickou cigaretu zaměřil spíš pro zajímavost a hlavně proto, že sám jako kuřák nemám vždy možnost normálně kouřit. A elektronická cigareta přecijen umožňuje překlenout dobu, než si může člověk normálně zas zapálit.

Recenze by měla být tak především z tohoto pohledu a současně nestranná, objektivní. Uvidíte sami, až ji napíšu.
antaric
administrátor

Re: Elektronické cigarety

Příspěvekod vivek5 » sobota 20. 3. 2010 9:28

almost a smoker :D

Obrázek
By vivek5, shot with Canon EOS 5D Mark II at 2010-03-20
vivek5
VIP uživatel

Příspěvekod Pavel » sobota 20. 3. 2010 17:39

vivek5
Díky za moc pěknou fotku krásné ženy s elektronickou cigaretou. ;) Je vidět,že i s ní můžou být ženy sexy. :) Nebylo by možná špatné o tom rozvinout diskuzi.Vím,že asi většina bude proti.Můj názor na ni a její kouření u žen.Vyloženě nejsem nějakým odpůrcem kouření elektronické cigarety u žen.Klasické cigarety jsou pochopitelně lepší,ale nedají se kouřit všude a elektronická cigareta je řešením.A ty nové vypadají skoro jak normální a řekl bych viz tahle fotka,že i ženě sluší.Prostě pokud s ní bude žena spokojena,bude s ní dobře vypadat a splní důvody,proč ji používá-ať už zdravotní nebo z důvodu zákazů normálních cigaret, tak elektronická cigareta rozhodně ano.
ŽENY S CIGARETOU JSOU SEXY
Pavel
VIP+ uživatel

Obrázky: 329
Kouření: ne
Počet denně: 0

Příspěvekod antaric » sobota 20. 3. 2010 18:38

Je to super fotka, zvlášť když je to autorská fotka od viveka a ještě v tak profi provedení (ten Canon je super zrcadlovka). Přiznám se, že je to asi první fotka s elektronickou cigaretou, kterou vidím :-) Určitě to není špatný, ale něco tomu prostě chybí. Kuřačka je ovšem sama o sobě sexy.

Elektronická cigareta - vnímám ji spíš jako doplněk v situacích, kdy nelze kouřit normální cigarety. Uspokojit nikotinem dokáže, funguje to, někomu může pomoci s přestáváním nebo omezováním, ale prostě je to jen náhražka, nic víc, nic míň. Z vlastní zkušenosti. Klasickou cigaretu nenahradí v požitku nic. Z vlastní zkušenosti.
antaric
administrátor

Příspěvekod vivek5 » sobota 20. 3. 2010 19:19

Thank you :D The girl is amazing...but this is not my photo...unfortunately ;)

I`ve tried e-cigarette only once, in shopping center; the girl, who sold them was very attractive and she explained patiently and showed me, how this device work :P :P she exhaled nice streams of "smoke" from her nostrils and mouth, very sexy :P . I am sure, she was a smoker...

enyway, I also prefer "classic" smoking product :D
vivek5
VIP uživatel

Příspěvekod Pavel » neděle 21. 3. 2010 17:54

překlad vivek5
Děkuji vám holka je úžasná ... ale to není moje fotka ... bohužel

I `jsem se snažil e-cigareta pouze jednou, v nákupních center, holka, kdo prodával je bylo velmi attractive a she vysvětlil trpělivě a showed mě, jak to device práce Vydechla pěkné proudy" kouřových "from jí chřípí a úst, velmi sexy. Jsem si jist, ona byla kuřák ...

enyway, jsem také dávají přednost "klasické" kouření produkt
Pavel
VIP+ uživatel

Příspěvekod Pavel » neděle 21. 3. 2010 17:58

Já osobně jsem přesvědčen,že pokud bude atraktivní žena atraktivně kouřit E-cigaretu,že to rovněž bude sexy.Je to lepší než nekuřačka.A navíc je to alespoň řešení pro ty,kteří si chtějí užívat nikotinu a bojí se zdravotních důsledků a ti taky jsou.
I ŽENA S E-CIGARETOU MÚŽE BÝT SEXY
Pavel
VIP+ uživatel

Příspěvekod nob321ody » neděle 21. 3. 2010 20:03

nob321ody
VIP+ uživatel

Obrázky: 169

Příspěvekod antaric » neděle 21. 3. 2010 20:35

nob321ody: Video je pěkné, ale trochu podezřelé. S běžnou elektronickou cigaretou, resp. s běžnými náplněmi se nedá zdaleka tolik "kouře" vytvořit, vydechnout. Ta pára je poměrně hodně neznatelná. Navíc u téhle modelky to vypadá, že ani moc nešlukuje, spíš je to opravdu víc na efekt.
antaric
administrátor

Příspěvekod Katmar » neděle 21. 3. 2010 20:43

Na E-cígo a kuřačky mám jasný názor.
Všude kde to jde, kouřit poctivý cigarety a tam kde to nejde, kouřit e-cigarety. Třeba ve vlaku, v obchodě atd. Lepší pohled na E-cígo než na nic.

Jinak kam ta doba spěje. To nejdůležítěší z dobrot se nesmyslně ztrácí...
- Limonáda - bez cukru
- Kafe - bez kofeinu
- Pivo - bez alkoholu
- Uzeniny - uzené bez kouře (dokonce i na sýru jsem se dočetl "ekologicky uzený" a ve složení bylo "tekutý kouř" opravdu nevím, co už může být ekologičtějšího než kouř z čistého bukového dřeva... ta vůůůůněěě)
- Špekáčky - bez špeku
- Cukrovinky - s umělým sladillem
Když se podíváte na složení jakéhokoliv jídla, tak už to s normálníma potravinama nemá skoro nic společnýho.

Ale jsou věci, kde se používají náhražky a už to ani nikoho nepřekvapí.

- Nábytek už dávno není ze dřeva. Povrch je prostě nějaký papír s lepidlem a hned se to jmenuje "lamino" a struktura dřeva je tam jen natištěná...
- Dřevěný dveře aby člověk pohledal - většina se dělá se zbytků z kukuřice a na povrch se nalepí samolepka...
- Kdo z nás pravidelně během dne sahá na něco "poctivýho"
Plastová klávesnice, myš, kliky, volant (kdysi jsem si koupil dřevěnej a někdo mi ho ukrad), prkýnko, dost často už i příbory, nádobí, oblečení atd. (všehny ty moiry, crafty, polyestery, goretexy..)

Možná je kouření jeden z posledních přírodních produktů, kterým se dnešní "moderní" člověk obklopuje a alespoň trochu mu sprostředkovává kontak s přírodou. Vůně ohně, dřeva, bylinek, táboráku atd. Prostě pocit uvolnění.
Katmar
šedá eminence

Obrázky: 519

Příspěvekod nob321ody » neděle 21. 3. 2010 21:27

antaric - v tomto foru "El.cig." se neangažuji - elcig nepovažuji za vůbec nic ........video jsem jen zhlédl a zdálo se mi vhodné do tohoto fora.........
nob321ody
VIP+ uživatel

Obrázky: 169

Příspěvekod antaric » neděle 21. 3. 2010 21:30

nob321ody: Bylo to jen hodnocení videa, vůbec ne Tebe nebo Tvých názorů :-)

katmar: Naprosto super úvaha-fejeton!
antaric
administrátor

Příspěvekod vivek5 » neděle 21. 3. 2010 21:55

I think, that for me e-cigarettes can be in some cases attractive, when "smoked" by beautiful woman, because, when I see her with this instrument, which she "smoke", I imagine, that she smoke real cigarette. Before may eyes I have woman with a plastic electronic device, but in my imagination she smokes for real...But e-cigarettes are without smell and for me this "component" of smoking is very important.

nob123ody: you posted very nice film :P
vivek5
VIP uživatel

Další

Zpět na Diskuze o kouření a cigaretách