Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Kouříte rádi či neradi? Jaké značky cigaret? Co pro vás kouření znamená? Ať už jste kuřáci či nekuřáci, vítejte v diskuzi.

Re: Elektronické cigarety

Příspěvekod Pavel » pondělí 22. 3. 2010 8:44

vivek5 překlad
Myslím si, že pro mne e-cigarety can v některých případech být atraktivní, when "smoked" krásné woman, protože, když ji uvidím with tento nástroj, který she "kouřem", jsem si představit, že ona kouř real cigaretu. Předtím, než může oči mám ženu, s plastovým elektronické zařízení, ale v mých představách se kouří v reálném ... Ale e-cigarety, jsou bez zápachu a pro mě to "složka" kouření je velmi důležité.

nob123ody: tebe posta velmi pěkný film
Pavel
VIP+ uživatel

Obrázky: 329
Pohlaví: Muž
Kouření: ne
Počet denně: 0

Příspěvekod Pavel » pondělí 22. 3. 2010 8:50

nob 321ody
Moc pěkný klip,kdyby to bylo takle i ve skutečnosti,tak se mi to taky líbí.I ta modelka kouří velmi elegantně.Prostě lepší E-cigareta než žádná.
Katmar
S tebou naprosto souhlasím.Připadám si taky jak ve světě náhražek.Všechno se nahrazuje vším,nevíš už pomalu co vlastně jíš a piješ,všude mraky éček,barviv,dochucovadel,konzervantů,všude samé napodobeniny,prostě divná umělá doba,kde se jen vše předstírá.Podle toho to taky vypadá :x :x :x :x
Pavel
VIP+ uživatel

Příspěvekod Nobody » čtvrtek 18. 11. 2010 23:32

Já jsem elektronickou cigaretu vlastnil (KR-808a) a je to pěkný šmejd . A k tomu dost drahý, nejvíc jsou poruchové právě ty baterie (tělo cigarety). Dokud to fungovalo, tak to ještě docela šlo, až na prachmizernou výdrž baterií (tak 3 normální cigarety). Pořád jsem to měl v nabíječce. Jednou jsem teda reklamoval baterii a poslali mi novou, při druhé raklamaci se už na mě vykašlali. Neměl jsem chuť ani sílu to řešit... Začal jsem kouřit zase normální cigára. Pokud bych chtěl někdy přestat, tak si dojdu k doktorce pro recept na champix.
Nobody
uživatel

Příspěvekod Pavel » pátek 19. 11. 2010 6:03

Nobody
Díky za zajímavé zhodnocení e-cigarety. :) :) Uvidíme,jaký bude další vývoj této novinky.Věřím,že se časem podaří vychytat její mouchy,protože e-cigareta má spoustu předností a je vhodná i do míst,kde je kouření zakázáno.
Pavel
VIP+ uživatel

Příspěvekod Nobody » pátek 19. 11. 2010 21:59

Zase taková novinka to není.Jako doplňek kouření normálních cigaret se to také nehodí. Na to je to moc drahá sranda, abych si tak párkrát týdně "zapálil" tam, kde to normálně nejde. No a když to zase začneš kouřit víc, tak ti normální cigára už tolik nešmakujou, resp. moc to k sobě nejde.
Nobody
uživatel

Příspěvekod Pavel » sobota 20. 11. 2010 19:13

Tak jasně že to úplně novinka není, éčka jsou už tady několik let ale proti tomu,jak dlouho jsou tu klasický cigarety to novinka je.Píšeš,že když éčko začneš kouřit víc, tak už ti normální tak nechutnají? To je zajímavé.Jinak samozřejmě,že je to příšerně drahý.
Pavel
VIP+ uživatel

Příspěvekod antaric » sobota 20. 11. 2010 21:39

No, nevím, jestli to má každý jinak, ale já kouřím normálně klasicky cigarety. Pokud nemohu kouřit, z různých důvodů, tak mám po ruce cigaretu elektronickou. Ta mi aspoň trochu pomůže přísunem nikotinu, zažene od nejhoršího, překlene do chvíle s opravdovou cigaretou. Do jisté míry věřím, že to může být pomůcka pro ty, co chtějí přestat kouřit - myslím, že je to lepší nástroj než jakékoli náplasti či žvýkačky. Už jen tím, že simuluje požitek kouření vdechováním. Samozřejmě elektronická cigareta nenahradí klasickou - teprv až s klasickou je to opravdu vychutnání a plný prožitek. Není to totiž jen o nikotinu. Rozhodně ale u sebe nepozoruju nějakou kolizi mezi kouřením klasické a elektronické cigarety.
Nevím, jaké jsou rozdíly mezi jednotlivými značkami elektronických cigaret, ale já mám Nick, funguje, nemám s tím problémy (snad až na to, že některé baterie se trochu víc zahřívají při používání). Podle propočtů mi vychází, že náklady na kouření elektronické cigarety se vyrovnají klasickým (tady je rozhodně blábol reklama, která tvrdí, že kouření elektronické vyjde levněji).
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor

Obrázky: 47566
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod Nobody » sobota 20. 11. 2010 22:23

antaric: mám doma ještě e-liquid skoro plný 50ml, příchuť tobacco-high 16, kdybys měl zájem, můžu Ti to za symbolickou cenu (200?) prodat. Mně se to teda osvědčilo kapat přímo na knot. Ty cartridge nic nevydrží a jsou drahé nehorázně.
Nobody
uživatel

Příspěvekod antaric » neděle 21. 11. 2010 0:02

Nobody: Díky za nabídku, ale mám asi jiný systém e-cig. Nikam nic nenalejvám, do té mé se kupují rovnou patrony, dvě v jedné krabičce za 49 Kč. Patrona má podobu "ulomeného filtru", ten se vyměňuje - nasazuje na mezikus (z jedné strany patrona, z druhé baterie). Už kdysi dávno jsem slíbil napsat na tu mou recenzi, bohužel přiliš mnoho práce a činností s www.kuracky.cz. Nechcete to někdo napsat (a nafotit) za mě?
antaric
administrátor

Příspěvekod Nobody » neděle 21. 11. 2010 18:11

antaric: Ten systém je naprosto stejný. Jak jsem psal, patrony (cartridge) vyjdou na provoz strašně draze. Stačí kápnout na knot atomizéru jednu kapku liquidu, pak nasadíš jen prázdnou patronu (bez vatičky) a můžeš vesele kouřit. Jedna kapka=jedna cigareta. Ten systém těch patron spočívá v tom, že je tam nějaká vatička či co, která je napuštěná liquidem. Když ji nasadíš, tak se knot atomizéru navlhčí tím liquidem a tak kouříš. Přemýšlej o tom.
Nobody
uživatel

Příspěvekod Dara » pondělí 22. 11. 2010 17:36

Ako tak čítam tie "technické detaily",asi by som si to do pusy nevzala. Síce s e-cigaretou nemám osobné skúsenosti,ale som k tomu skeptická.
K tej výhode,že si môžete "zapáliť" kde chcete... myslím si že drvivá väčšina spoločnosti netuší,že takéto zariadenie existuje. Preto logicky keby videli človeka s niečím čo vyzerá ako cigareta,ako si z toho poťahuje mysleli by si určite že fajčí normálnu. Teda hlavne ľudia,ktorý sa za to radi hádajú určite. A ked mám niekomu vysvetlovať,že čo to vlastne robím,a že to nieje tak celkom fajčenie...no to sa radšej rovno pohádam že tam fajčím :lol:
Dara
VIP+ uživatel

Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Příspěvekod milovník kuřaček » středa 1. 12. 2010 18:17

Dara moc hezky napsáno :D A ked mám niekomu vysvetlovať,že čo to vlastne robím,a že to nieje tak celkom fajčenie...no to sa radšej rovno pohádam že tam fajčím :D
milovník kuřaček
VIP+ uživatel

Příspěvekod Dara » čtvrtek 17. 2. 2011 16:43

http://www.diva.sk/clanok/27694/elektro ... ko-sa-zda/ Článok ktorý pojednáva o tejto téme,aj ked nič prevratné neprináša. Aj ked ma v súvislosti s tým napadá otázka,či predsalen niesú tie e-cigarety ešte škodlivejšie než klasické.
Dara
VIP+ uživatel

Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Příspěvekod Pavel » čtvrtek 17. 2. 2011 19:28

Článek jsem si podrobně přečetl a v podstatě je to taková anti-reklama na e-cigarety.Ty důvody zjištěné výzkumníky o škodlivosti nebo neškodlivosti jsou v podstatě nic neříkající
Hlavné zistenia výskumníkov sú:
•na batériách, atomizéroch, kazetách, obaloch kaziet, balení a návodoch na použitie chýbajú dôležité informácie, dotýkajúce sa obsahu e-cigariet a tiež najzákladnejšie varovania, súvisiace s používaním výrobku,
•z e-cigaretových kaziet uniká obsah, ktorý by mohol vystaviť nikotínu, návykovým látkam a nebezpečným chemikáliám deti, dospelých, domáce zvieratá a životné prostredie,
•v súčasnej dobe neexistujú žiadne metódy pre správnu likvidáciu e-cigariet a príslušenstva, vrátane kaziet, likvidácia môže mať za následok kontamináciu vody a pôdy nikotínom a nepriaznivo ovplyvňovať životné prostredie,
•výroba, kontrola kvality, predaj a reklama e-cigariet sú neregulované
Pavel
VIP+ uživatel

Příspěvekod Pavel » čtvrtek 17. 2. 2011 19:51

Našel jsem tam, na deva.sk, ale i celkem pěkné fotky,které právě půvab žen s cigaretou ukazují
14287,14286
14285
ŽENY S CIGARETOU JSOU SEXY
Pavel
VIP+ uživatel

Příspěvekod antaric » čtvrtek 22. 3. 2012 11:17

V posledních dnech stále nepolevujeme a operujeme v terénu při oslovování kuřaček pro náš projekt (a těšíme se, že pro vás představíme další účastnice soutěže Miss Kuřačka). Zaujalo nás však, co se dosud neobjevovalo - potkali jsme minulý čtvrtek a včera dvě kuřačky elektronických cigaret, přímo na ulici. Zatím jsme to nikdy neviděli, zřejmě se to začíná rozmáhat - skoro jako kdyby se kuřačky elektronických cigaret "přestávaly stydět" s tím jít na veřejnost. S oběma jsme se chvilku bavili, klasické cigarety už nekouří, jen tyto. I přesto, že bychom jim nabídli normální cigarety sami, tak se projektu i tak nechtěly účastnit (a s elektronickými bychom je nefotili). Zvláštní bylo také, že nešlo o "klasické elektronické cigarety", ale spíš takové černé "doutníčky" s náústkem, museli jsme si ověřit, že jde opravdu o e-cigaretu :-) Patrně to jsou ty z těch, do kterých se nekupují patrony, ale přímo se nalévá ta tekutina - možná tohle má vliv na daleko větší a viditelnější objem vydechovaných cigaret (než jsem zvyklý odjinud).
antaric
administrátor

Příspěvekod muryru » čtvrtek 22. 3. 2012 14:18

Je to tak, z estetického hlediska (jak by to třeba vypadalo na fotkách) vyfouknutý kouř vypadá docela dobře - jednu z těch kuřaček jsme viděli zdálky, viděl jsem na dálku, že vyfukuje, ale bylo mi divný, že nevidím cigaretu, ovšem
ta E-cigareta v ruce vypadá divně, nezajímavě, neesteticky, absolutně ne sexy. Je mi jasné ale, že většině kuřaček
nejde o to být s cigaretou sexy...bohužel.
muryru
administrátor

Obrázky: 50236

Příspěvekod lululudek » čtvrtek 22. 3. 2012 19:32

Katmar píše:Jinak kam ta doba spěje. To nejdůležítěší z dobrot se nesmyslně ztrácí...
- Limonáda - bez cukru
- Kafe - bez kofeinu
- Pivo - bez alkoholu
- Uzeniny - uzené bez kouře (dokonce i na sýru jsem se dočetl "ekologicky uzený" a ve složení bylo "tekutý kouř" opravdu nevím, co už může být ekologičtějšího než kouř z čistého bukového dřeva... ta vůůůůněěě)
- Špekáčky - bez špeku
- Cukrovinky - s umělým sladillem
Když se podíváte na složení jakéhokoliv jídla, tak už to s normálníma potravinama nemá skoro nic společnýho.

máš naprostou pravdu, bohužel a bude i hůř...
- Vztah - bez sexu
- Práce - bez výplaty

Všechno se šidí proto, aby se uspokojily potřeby čím dál hustší populaci.
více lidí = více potřeb
přírodní zdroje jsou konstantní
lululudek
VIP uživatel

Obrázky: 4

Příspěvekod Pavel » čtvrtek 22. 3. 2012 21:53

lululudek píše
Všechno se šidí proto, aby se uspokojily potřeby čím dál hustší populaci.
více lidí = více potřeb
přírodní zdroje jsou konstantní

Pche, zlatý oči, kdepak by to bylo kvůli čím dál větší populaci, je to hlavně ze zištných důvodu- zisky, prachy, body, akcie, dividendy, akcionáři, majitelé, podnikatelé chtějí zisky, prachy- hodně prachů, víc,stále víc, pořád málo, tak nám dají sežrat třeba obarvený a ochucený hovno, s příchutí jahoda a lidi se po tom utlučou, hlavně že je levný
Pavel
VIP+ uživatel

Příspěvekod lisacek » sobota 24. 3. 2012 0:45

S el cigaretou mám osobní zkušenost a musím říct že veskrze dobrou. Ano chybí u toho okamžik zapalování, kouř je jiný ale od doby co ji mám mě normální cigareta nechutná.
lisacek
VIP uživatel

Pohlaví: nespecifikováno
Počet denně: 1
Značky: LM

PředchozíDalší

Zpět na Diskuze o kouření a cigaretách