Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Kouříte rádi či neradi? Jaké značky cigaret? Co pro vás kouření znamená? Ať už jste kuřáci či nekuřáci, vítejte v diskuzi.

Elektronické cigarety

Příspěvekod fantomas » sobota 27. 6. 2009 17:56

Ahoj,rád bych se zeptal zejména zde přítomných kuřáků na Váš názor na všude reklamované el.cigarety?
Přidám zde malý názor za sebe.
S el.cigaretou jsem se už párkrát setkal i v praxi.U pár lidech jsem to už viděl a shodou okolností jeden muj známy si ji taktéž nedavno koupil a rozplýval se,jak je to super.Pravda je,že při jedné společenské akci,jsem si ji od něj asi na pět minut pujčil a není to zase tak hrozné,jak jsem si myslel.Párkrát jsem si potáhl a učinek řekl bych skoro stejný jak u normální cigarety,aspon ten nikotinový,ale pro mě tam chyběl celkový pocit z cigarety,hlavně chut kouře a pocit z kouře v plicích.Při kouření el.cigarety Vám jde do plic vlastně jen nikotin a vyfukujete něco jako bílou páru,ale má to takovou sterilní chut.Další věc,normální cigareta mě připadá taková živější,jako,že žije s kuřákem,už jenom pocit když ji držite v prstech,oklepáváte,zapalujete nebo ji máte v puse,už jenom to je pro mě požitek.El cigareta vypada sice jako cigareta,ale tak nějak je umělá.
Shrnul bych to asi takto:el cigareta není podle mne špatná pro lidi,co chtějí přestat kouřit a nebo pro kuřáky,když jsou nuceni byt někde ,kde se nedá normálně kouřit.Možná i z těchto duvodu si ji časem pořídím taky,ale jen jako zálohu.Klasika je klasika a nic se ji nevyrovná,aspon zatím ne a i žena s el cigaretou by moc sexy určitě nevypadala,spíše trochu komicky
fantomas
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 66
Pohlaví: Muž
Registrován: 1. 8. 2007
Bydliště: Zlínský kraj
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: LM,Marlboro

Příspěvekod Tato » pondělí 29. 6. 2009 15:24

Elektronická cigaret mne zajímá. Bohužel není běžně k dostání. Prý se může kouřit, tam kde se nesmí a to by bylo něco pro mne. Nekouřit je pro mne těžké. Ale souhlasím s Fantomasem, že je to jen alternativa a tabáková cigareta je tabáková cigareta.
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Příspěvekod fantomas » čtvrtek 2. 7. 2009 21:01

El cigaretu mužeš kouřit dá se říci všude,nejde z ní normální kouř,ale nějaký druh páry,když vydechuješ.Pro kuřáka je to dobrá alternativa,do nekuřáckého prostředí z hlediska potřeby nikotinu.Pokud bych měl ale možnost volby volím obyč cigaretu-je mnohem a mnohem lepší.
fantomas
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 66
Pohlaví: Muž
Registrován: 1. 8. 2007
Bydliště: Zlínský kraj
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: LM,Marlboro

Příspěvekod Evelika » neděle 12. 7. 2009 8:03

Já osobně jsem se s ní nesetkala, ikdyž už jsem o ní hodně slyšela. Mamka měla možnost jí vyzkoušet a říká, že jí to přišlo jako takový "čistý" kouření :-) chuť že by tam prý byla, ale zdá se jí, že by musela kouřit víc a častějc, jo a taky že se jí (tím jak je těžší) zdála jakási neforemná do ruky :-D Každopádně až budu mít možnost, zkusím jí taky a dám vědět. Právě velký plus u mě má proto, že jí můžeme kouřit kdekoli...to je BOMBA, ne? Je jasné, že nenahradí cigaretu, ale třeba při 3hod.cestě vlakem je to pro nás řešní, ikdyž možná takové klamné, ale zřejmě "uspokojí" :-D Včera jse četla o Vilmě Cibulkové, že si ji pořídila - nemůže si ji prý vynachválit, páč teď kouří všude, kde nemohla. (divadlo, rozhlas, televize)
Evelika
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 184
Obrázky: 0
Pohlaví: Žena
Registrován: 26. 12. 2007
Bydliště: Středočeský kraj

Příspěvekod antaric » středa 9. 9. 2009 10:13

V dohledné době napíšu na elektronickou cigaretu recenzi. Z vlastní iniciativy a zkušenosti (kupoval jsem ji, vlastním ji), budete se moci dovědět podstatně více.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod rray30 » čtvrtek 10. 9. 2009 18:24

Jo, to bude fajn, informace přímo od zdroje :-).
Jen si tak říkám - když už krásná kuřačka drží v ruce jen umělou tyčinku, nešpulí rty a svůdně nevydechuje kouř, to pak z přitažlivosti kuřaček zase kousek (značný) chybí... nebo ne? Osobně jsem viděl s elektronickou cigaretou jen dva starší pány - a vypadalo to dost podivně, jednomu ještě docela dost pískala, takže to byla spíš sranda. ;-)
rray30
VIP uživatel
 
Příspěvky: 89
Pohlaví: Muž
Registrován: 19. 2. 2008

Příspěvekod muryru » čtvrtek 10. 9. 2009 19:50

rray30: no jasně, to z přitažlivosti kouření nezbývá vůbec nic. Už je to jenom přitažlivá žena, která nekouří nebo cucá lízátko. Což je taky dost, ale tu třešinka na dortu - kouření cigarety - elektronická cigareta ani trochu nenahradí.
Je to možná dobrá pro kuřáky/kuřačky jako takové, pro obdivovatele/milovníky kuřaček je to o ničem
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod antaric » čtvrtek 10. 9. 2009 20:47

Tak je naprosto jasné, že s elektronickou cigaretou o půvabu a přitažlivosti nemůže být řeč ani náhodou. O to mi nejde a ani nešlo.

Já se na elektronickou cigaretu zaměřil spíš pro zajímavost a hlavně proto, že sám jako kuřák nemám vždy možnost normálně kouřit. A elektronická cigareta přecijen umožňuje překlenout dobu, než si může člověk normálně zas zapálit.

Recenze by měla být tak především z tohoto pohledu a současně nestranná, objektivní. Uvidíte sami, až ji napíšu.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Elektronické cigarety

Příspěvekod vivek5 » sobota 20. 3. 2010 9:28

almost a smoker :D


Obrázek
By vivek5, shot with Canon EOS 5D Mark II at 2010-03-20
vivek5
VIP uživatel
 
Příspěvky: 392
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 5. 2009
Bydliště: Warszawa, Polsko

Re: Elektronické cigarety

Příspěvekod antaric » sobota 20. 3. 2010 18:38

Je to super fotka, zvlášť když je to autorská fotka od viveka a ještě v tak profi provedení (ten Canon je super zrcadlovka). Přiznám se, že je to asi první fotka s elektronickou cigaretou, kterou vidím :-) Určitě to není špatný, ale něco tomu prostě chybí. Kuřačka je ovšem sama o sobě sexy.

Elektronická cigareta - vnímám ji spíš jako doplněk v situacích, kdy nelze kouřit normální cigarety. Uspokojit nikotinem dokáže, funguje to, někomu může pomoci s přestáváním nebo omezováním, ale prostě je to jen náhražka, nic víc, nic míň. Z vlastní zkušenosti. Klasickou cigaretu nenahradí v požitku nic. Z vlastní zkušenosti.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Elektronické cigarety

Příspěvekod vivek5 » sobota 20. 3. 2010 19:19

Thank you :D The girl is amazing...but this is not my photo...unfortunately ;)

I`ve tried e-cigarette only once, in shopping center; the girl, who sold them was very attractive and she explained patiently and showed me, how this device work :P :P she exhaled nice streams of "smoke" from her nostrils and mouth, very sexy :P . I am sure, she was a smoker...


enyway, I also prefer "classic" smoking product :D
vivek5
VIP uživatel
 
Příspěvky: 392
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 5. 2009
Bydliště: Warszawa, Polsko

Re: Elektronické cigarety

Příspěvekod nob321ody » neděle 21. 3. 2010 20:03

nob321ody
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 519
Obrázky: 177
Pohlaví: Muž
Registrován: 8. 2. 2010

Re: Elektronické cigarety

Příspěvekod antaric » neděle 21. 3. 2010 20:35

nob321ody: Video je pěkné, ale trochu podezřelé. S běžnou elektronickou cigaretou, resp. s běžnými náplněmi se nedá zdaleka tolik "kouře" vytvořit, vydechnout. Ta pára je poměrně hodně neznatelná. Navíc u téhle modelky to vypadá, že ani moc nešlukuje, spíš je to opravdu víc na efekt.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Elektronické cigarety

Příspěvekod Katmar » neděle 21. 3. 2010 20:43

Na E-cígo a kuřačky mám jasný názor.
Všude kde to jde, kouřit poctivý cigarety a tam kde to nejde, kouřit e-cigarety. Třeba ve vlaku, v obchodě atd. Lepší pohled na E-cígo než na nic.

Jinak kam ta doba spěje. To nejdůležítěší z dobrot se nesmyslně ztrácí...
- Limonáda - bez cukru
- Kafe - bez kofeinu
- Pivo - bez alkoholu
- Uzeniny - uzené bez kouře (dokonce i na sýru jsem se dočetl "ekologicky uzený" a ve složení bylo "tekutý kouř" opravdu nevím, co už může být ekologičtějšího než kouř z čistého bukového dřeva... ta vůůůůněěě)
- Špekáčky - bez špeku
- Cukrovinky - s umělým sladillem
Když se podíváte na složení jakéhokoliv jídla, tak už to s normálníma potravinama nemá skoro nic společnýho.

Ale jsou věci, kde se používají náhražky a už to ani nikoho nepřekvapí.

- Nábytek už dávno není ze dřeva. Povrch je prostě nějaký papír s lepidlem a hned se to jmenuje "lamino" a struktura dřeva je tam jen natištěná...
- Dřevěný dveře aby člověk pohledal - většina se dělá se zbytků z kukuřice a na povrch se nalepí samolepka...
- Kdo z nás pravidelně během dne sahá na něco "poctivýho"
Plastová klávesnice, myš, kliky, volant (kdysi jsem si koupil dřevěnej a někdo mi ho ukrad), prkýnko, dost často už i příbory, nádobí, oblečení atd. (všehny ty moiry, crafty, polyestery, goretexy..)

Možná je kouření jeden z posledních přírodních produktů, kterým se dnešní "moderní" člověk obklopuje a alespoň trochu mu sprostředkovává kontak s přírodou. Vůně ohně, dřeva, bylinek, táboráku atd. Prostě pocit uvolnění.
Katmar
šedá eminence
 
Příspěvky: 439
Obrázky: 519
Pohlaví: Muž
Registrován: 15. 1. 2009
Bydliště: Mníšek pod Brdy
Kouření: ne
Počet denně: 0

Re: Elektronické cigarety

Příspěvekod nob321ody » neděle 21. 3. 2010 21:27

antaric - v tomto foru "El.cig." se neangažuji - elcig nepovažuji za vůbec nic ........video jsem jen zhlédl a zdálo se mi vhodné do tohoto fora.........
nob321ody
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 519
Obrázky: 177
Pohlaví: Muž
Registrován: 8. 2. 2010

Re: Elektronické cigarety

Příspěvekod antaric » neděle 21. 3. 2010 21:30

nob321ody: Bylo to jen hodnocení videa, vůbec ne Tebe nebo Tvých názorů :-)

katmar: Naprosto super úvaha-fejeton!
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Elektronické cigarety

Příspěvekod vivek5 » neděle 21. 3. 2010 21:55

I think, that for me e-cigarettes can be in some cases attractive, when "smoked" by beautiful woman, because, when I see her with this instrument, which she "smoke", I imagine, that she smoke real cigarette. Before may eyes I have woman with a plastic electronic device, but in my imagination she smokes for real...But e-cigarettes are without smell and for me this "component" of smoking is very important.

nob123ody: you posted very nice film :P
vivek5
VIP uživatel
 
Příspěvky: 392
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 5. 2009
Bydliště: Warszawa, Polsko

Re: Elektronické cigarety

Příspěvekod Nobody » čtvrtek 18. 11. 2010 23:32

Já jsem elektronickou cigaretu vlastnil (KR-808a) a je to pěkný šmejd . A k tomu dost drahý, nejvíc jsou poruchové právě ty baterie (tělo cigarety). Dokud to fungovalo, tak to ještě docela šlo, až na prachmizernou výdrž baterií (tak 3 normální cigarety). Pořád jsem to měl v nabíječce. Jednou jsem teda reklamoval baterii a poslali mi novou, při druhé raklamaci se už na mě vykašlali. Neměl jsem chuť ani sílu to řešit... Začal jsem kouřit zase normální cigára. Pokud bych chtěl někdy přestat, tak si dojdu k doktorce pro recept na champix.
Nobody
uživatel
 
Příspěvky: 12
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 11. 2010

Re: Elektronické cigarety

Příspěvekod Nobody » pátek 19. 11. 2010 21:59

Zase taková novinka to není.Jako doplňek kouření normálních cigaret se to také nehodí. Na to je to moc drahá sranda, abych si tak párkrát týdně "zapálil" tam, kde to normálně nejde. No a když to zase začneš kouřit víc, tak ti normální cigára už tolik nešmakujou, resp. moc to k sobě nejde.
Nobody
uživatel
 
Příspěvky: 12
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 11. 2010

Re: Elektronické cigarety

Příspěvekod antaric » sobota 20. 11. 2010 21:39

No, nevím, jestli to má každý jinak, ale já kouřím normálně klasicky cigarety. Pokud nemohu kouřit, z různých důvodů, tak mám po ruce cigaretu elektronickou. Ta mi aspoň trochu pomůže přísunem nikotinu, zažene od nejhoršího, překlene do chvíle s opravdovou cigaretou. Do jisté míry věřím, že to může být pomůcka pro ty, co chtějí přestat kouřit - myslím, že je to lepší nástroj než jakékoli náplasti či žvýkačky. Už jen tím, že simuluje požitek kouření vdechováním. Samozřejmě elektronická cigareta nenahradí klasickou - teprv až s klasickou je to opravdu vychutnání a plný prožitek. Není to totiž jen o nikotinu. Rozhodně ale u sebe nepozoruju nějakou kolizi mezi kouřením klasické a elektronické cigarety.
Nevím, jaké jsou rozdíly mezi jednotlivými značkami elektronických cigaret, ale já mám Nick, funguje, nemám s tím problémy (snad až na to, že některé baterie se trochu víc zahřívají při používání). Podle propočtů mi vychází, že náklady na kouření elektronické cigarety se vyrovnají klasickým (tady je rozhodně blábol reklama, která tvrdí, že kouření elektronické vyjde levněji).
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Další

Zpět na Diskuze o kouření a cigaretách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků