Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Kouříte rádi či neradi? Jaké značky cigaret? Co pro vás kouření znamená? Ať už jste kuřáci či nekuřáci, vítejte v diskuzi.

Chci kouřit, ale nevydržím u toho

Příspěvekod rostak.78 » sobota 5. 12. 2009 11:05

Chci začít kouřit, už jsem několikrát vydržel kouřit třeba čtrnáct dnů v kuse a pak jsem začal přemýšlet proč kouřím a nechal toho. Potřeboval bych nějakou radu, jak u toho vydržet. Moc chci kouřit, líbí se mi to a chutná mi to, jen u toho nevydržím.
rostak.78
uživatel
 
Příspěvky: 24
Pohlaví: Muž
Registrován: 27. 10. 2007
Počet denně: 0

Příspěvekod antaric » neděle 6. 12. 2009 20:38

Tak samozřejmě, občas se stane, že někdo na to není, resp. to jeho organismus nevnímá jako součást a potřebu a prostě mu to nezůstane.
Těžko říct, jestli něco radit. Pokud Ti to chutná, tak by to neměl být takový problém. Protože pak nerozumím tomu, proč "u toho nezůstaneš" - nejde mi to k sobě. Pokud jde o tu potřebu-závislost, která Ti možná chybí, tak to trvá jak u koho dlouho, v mém případě to bylo půl roku. Někdo se nestane závislým nikdy (nejspíš hlavně ti, co nešlukujou).
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod honza » neděle 6. 12. 2009 20:46

Já to mám opačně nechci u toho vydržet tak dlouho jak to obecně vydržím :-D
honza
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 781
Obrázky: 20
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Příspěvekod Tato » úterý 8. 12. 2009 14:51

Nevidím problém, zůstaň svátečním kuřákem. Když budeš mít chuť, tak si zapal a pak třeba můžeš zase být týdny bez cigarety. Určitě to má své kouzlo, přinejmenším to, že moc neprokouříš a můžeš si tak dopřávat luxusní značky.
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Zpět na Diskuze o kouření a cigaretách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků