Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Kouříte rádi či neradi? Jaké značky cigaret? Co pro vás kouření znamená? Ať už jste kuřáci či nekuřáci, vítejte v diskuzi.

Re: JAKÉ CIGARETY nejoblíbenější kouříte?

Příspěvekod kaaya » čtvrtek 29. 7. 2010 23:07

Ahoj, jsem tady nová : )
nenapadá mě lepší způsob, jak se představit, než přispět k tomuto tématu.

nejradši kouřim Benson&Hedges Silverslide (tj. lehké). poprvé jsem si je koupila jenom kvůli krásný krabičce, ale moc mi zachutnaly :) kromě ceny a chuti se mi na nich taky líbí, že maj klasickej oranžovej/žlutej filtr. (nečetla jsem všechny příspěvky tady, ale všimla jsem si, že řešíte slimky a celobílý retka. ty já teda ráda nemám; klasika je klasika ;) )

jinak jednou za čas si jako "lahůdku" koupim některý z barevnejch cigaret - buď Black Devil nebo, lépe, Pink Elephant. chuťově průměr, voní docela příjemně, ale hlavně je to takový hezký osvěžení "kuřáckýho stereotypu" :)
dáte si je někdo občas taky?
kaaya
nováček

Pohlaví: Žena

Příspěvekod SESA » pátek 30. 7. 2010 0:29

Klasika je klasika.. 8-) Lépe to snad ani napsat nešlo.. Manželka ted' dotáhla z Rakouska Marlboro Gold Touch-černá krabička, slimky se žlutým filtrem.. Ne úplně "párátka", prostě slim tak akorát :D . 20 cigaret, vyrobeno ve Švýcarsku..
1104311044
Foto webkou..
Naposledy upravil SESA dne neděle 22. 8. 2010 8:48, celkově upraveno 1
SESA
VIP uživatel

Obrázky: 136
Pohlaví: Muž

Příspěvekod Pavel » pátek 30. 7. 2010 19:41

Ahoj kaaya :)
Vítám tě jako další příslušnici něžného pohlaví na našich stránkách :) .Díky za tvé příspěvky.I mě se u žen nejvíc líbí klasika,tedy přesně to co ty máš ráda.
ŽENY S CIGARETOU JSOU SEXY
Pavel
VIP+ uživatel

Obrázky: 329
Kouření: ne
Počet denně: 0

Příspěvekod Billda » středa 4. 8. 2010 11:28

Neochutnal jste někdo už nové LM orange??? Co jim říkáte? Opravdu voní po pomerančích?
GIRLS SMOKING IS COOL!!!
Billda
VIP+ uživatel

Obrázky: 84
Kouření: příležitostně
Značky: Marlboro 100´s Red

Příspěvekod honza » čtvrtek 5. 8. 2010 17:53

Billda píše:Neochutnal jste někdo už nové LM orange??? Co jim říkáte? Opravdu voní po pomerančích?

Koukal jsem an ně taky budu muset prubnout :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
honza
velmi aktivní uživatel

Obrázky: 20

Příspěvekod antaric » čtvrtek 5. 8. 2010 22:25

Billda píše:Neochutnal jste někdo už nové LM orange??? Co jim říkáte? Opravdu voní po pomerančích?

Kdyby se dala koupit kusovka, tak bych to zkusil, ale celou krabku - to riskovat nebudu :-) Leda když to někdo přitahnete na sraz :-)

---

Jinak - a tím se obracím na všechny čtenáře a diskutující: Uvítal bych, kdyby někdo byl ochoten dělat a psát recenze na jednotlivé značky cigaret. Někoho, koho by to bavilo, kdo rozeznává chutě od sebe a i rád experimentuje, pro druhé. Rád bych tím navázal na něco, co začlo před mnoha lety na stránkách:

http://www.uh.cz/smoke/

a podle všech dostupných indicií se už dál dávno nerozvíjí. Pokud byste někdo měl chuť a zájem, poskytnu zde z naší strany příslušné zázemí. Ještě lepší by pochopitelně bylo, kdyby vás bylo víc. Díky, těším se.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor

Obrázky: 47566
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod Pavel » pátek 6. 8. 2010 5:20

antarici,to je opravdu výborný nápad.Přímo super :D :D :D To by bylo další plus našich stránek. Já osobně v tomhle bohužel nemůžu přispět,jelikož nekouřím.
Pavel
VIP+ uživatel

Příspěvekod SESA » pátek 6. 8. 2010 9:22

Dobrý nápad! Já sice kouřím (na rozdíl od Pavla), nejsem "konzerva" - klidně si koupím jinou značku. Ze zvědavosti, nebo jak jsou ty hostesky v tabácích a marketech (kupte karton-máte deštník :lol: ), nová varianta mých oblíbených atd.
A nebo zdraží moji značku - přejdu k jiné. Někdo jezdí třeba Audinou a Škodu ne a ne.. :)
Ale testování asi ne.. chutě mi splývají, jsou skoro stejné. Alespon' mi to tak připadá. Mimo vyjímky třeba Camel, Gitanes ;) , Chesterfield.. -prostě podobné jako české "europivo" Bohužel..
SESA
VIP uživatel

Obrázky: 136

Příspěvekod kaaya » neděle 8. 8. 2010 0:58

SESA:
Marlbora v černý krabičce zní fakt lákavě : )
mně ze slimek třeba přišly docela zajímavý Kent NanoTech. teda jenom jednorázově, pořád bych je kouřit nemohla...
jo a Gitanesky mám taky hrozně ráda! :)

Pavel:
Díky za přivítání ;)
ty oranžový LM jsou lehký nebo normální? pomerančová vůně (chuť?) by mohla bejt takle na léto docela dobrá 8-)
asi je budu muset zkusit :)

antaric:
souhlasím s ostatními, dobrej nápad! ;) asi bych nechtěla psát recenze nějak průběžně, ale ráda si občas koupim jinou značku než svoji obvyklou a vůbec by mi nevadilo o tom napsat, no...nevim, jestli by to stačilo na recenzi :? spíš kratší hodnocení : ) jestli by se vám hodilo i něco takového...
kaaya
nováček

Příspěvekod Pavel » pondělí 9. 8. 2010 4:57

kaaya
jestli by se nám to hodilo.Naopak bylo by to přímo super. :D Kdyby jsi se stala naší testovačkou,to by bylo přímo ono.Jak bys měla na to čas a náladu. Zkoušet různé značky,příchutě a napsat hodnocení,jak tě zaujaly,jak ti chutnaly.Další by se mohli přidat,mohli bychom sestavit i žebříček značek ,které našim uživatelům a uživatelkám nejvíc chutnají.Navíc,jak píšeš dřív,máš svoji oblíbenou značku,tak pochopitelně bys srovnávala hlavně s ní.Postupně bychom to propracovali a kdyby tě to bavilo,vybírali bychom značky ,zkusili i nějakou exotiku.Máš foťák,nebo mobil s foťákem? Vždycky bys vyfotila krabičku a vedle třeba jednu cigaretu,tu fotku bychom dali ke článku.Díky moc za nabídku a těším se na první tvoje hodnocení. :D :D
Pavel
VIP+ uživatel

Příspěvekod antaric » pondělí 9. 8. 2010 11:43

Díky všem, co reagovali na můj nápad ohledně psaní a "recenzování" nejrůznějších značek cigaret, zejména kaaye. Přivedli jste mě na řadu dalších podnětů, ze kterého zrodila už první konkrétní realizace.

Založil jsem novou sekci fóra označenou Značky cigaret, viz:

viewforum.php?f=51

Kam jsem i vložil první vlákno ohledně pravidel. Nikdo se nebojte nějaké náročnosti, nemá to zase až tak velké mantinely. Pište, co je vám po chuti, vzpomínky, zkušenosti, doporučení, porovnání. Není potřeba být precizní a nějak nastavovat laťku vysoko. Opravdu, jak se vám bude chtít (a budeme za to rádi). Nápadům na provedení se meze nekladou. Už teď mě napadá něco, co vzápětí tam píšu.

Předpokládám, že tato sekce je a bude univerzální, zapojit se mohou všichni, bez ohledu na pohlaví i vztah k tématu (protože osud a okolnosti daly, že jsme současně i největší český web pozitivní ke kouření jako takovému).
antaric
administrátor

Příspěvekod antaric » pondělí 9. 8. 2010 11:45

kaaya píše:souhlasím s ostatními, dobrej nápad! ;) asi bych nechtěla psát recenze nějak průběžně, ale ráda si občas koupim jinou značku než svoji obvyklou a vůbec by mi nevadilo o tom napsat, no...nevim, jestli by to stačilo na recenzi :? spíš kratší hodnocení : ) jestli by se vám hodilo i něco takového...

Samozřejmě se hodí i něco takového a už teď jsem přesvědčenej, podle Tvých příspěvků a způsobu psaní, že to bude naprosto super! ;-)
antaric
administrátor

Příspěvekod qwertak » neděle 4. 9. 2011 20:03

nekouřím zas tak moc a od začátku jsem zůstal na modrých LMkách chutnají mi a asi nikdy značku nevyměním :)
qwertak
nováček

Příspěvekod Rosalyn » neděle 16. 10. 2011 10:55

Nejraději mám ochucené, klasické moc nemusím. Taky občas ráda dám doutníček
požitkářka... :)
Rosalyn
uživatel

Příspěvekod Gaan » sobota 5. 11. 2011 8:40

Modré LM, co víc si přát? :)
Gaan
uživatel

Kouření: příležitostně

Příspěvekod lisacek » sobota 5. 11. 2011 22:38

No teď nám EU určitě vnutí e-cigára. To bude paráda každá žena s plastovým šidítkem ....
lisacek
VIP uživatel

Pohlaví: nespecifikováno
Počet denně: 1
Značky: LM

Předchozí

Zpět na Diskuze o kouření a cigaretách