Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Kouříte rádi či neradi? Jaké značky cigaret? Co pro vás kouření znamená? Ať už jste kuřáci či nekuřáci, vítejte v diskuzi.

Jak nejlépe koupit cigarety?

Příspěvekod Gaan » pondělí 3. 1. 2011 22:37

Zdravím všechny kuřáky a kuřačky. Situace je taková: nechci být pravidelným a závislým kuřákem, ale rád bych si občas zapálil. Bohužel, vůbec nevypadám, že mi už bylo 18 a i když znám obchod, kde na věk nedbají, mám strach, že mi cigarety neprodají. Potřeboval bych poradit, co je nejlepší říct, když o cigárka budu žádat a jakou značku vybrat. Děkuji za radu.
Gaan
uživatel

Pohlaví: Muž
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod Pavel » úterý 4. 1. 2011 6:01

Vítám tě na našich stránkách :)
Chápu tě, i když máš problém,který většině z nás jako problém nepřipadá.Zdřejmě jsi mladý možná ti 18 ještě není a ještě jsi si cigarety nekupoval,tedy ti to připadá jako něco mimořádného a složitého.V pohodě,až si je budeš kupovat podesátý,tak ti to ani nepřijde.Takže pokud ti je 18 tak v tom nevidím problém.V trafikách jsou zvyklí prodávat cigarety,tedy se normálně překonej a kup si je.Naučils ses jiný věci tak se naučíš i tohle.Pokud ti je méně tak samozřejmě jsou různé způsoby jak k nim přijít,ale pokud chceš,aby o tom nikdo nevěděl,tak holt to budeš stejně muset risknout a uvidíš.Záleží na tvém věku.Ale na rovinu.V každém případě počítej s tím,že málokdo dokáže dlouhodobě si zapálit jen občas. K závislosti na nikotinu se dá dopracovat někdy docela rychle.Co se týče značky,tady budeš muset trochu experimentovat, každému chutná něco jiného.Pro začátek bych volil nějaké lehčí varianty- zlatý Malbora.modrý LM apod.Ze silnýma bych nezačínal, mám příhodu k dobru-když mi bylo 16 a byl jsem na učňáku,tak jsme si s kamarády koupili bulharský BT-pamětníci budou vědět.Ty byly tak silný,že nám po nich bylo tak blbě,že jsme dlouho dali s kouřením pokoj :lol: :lol:
Pavel
VIP+ uživatel

Obrázky: 329
Kouření: ne

Re: Jak nejlépe koupit cigarety?

Příspěvekod Gaan » úterý 4. 1. 2011 15:26

Tak můj první pokus dopadl neúspěšně- prokoukli, že mi ještě nebylo 18.
Gaan
uživatel

Příspěvekod Pavel » úterý 4. 1. 2011 16:27

Předpokládal jsem podle tvého dotazu,že ti ještě není 18.Na rovinu,kolik ti je? Pokud nechceš,nemusíš odpovídat.
Pavel
VIP+ uživatel

Příspěvekod Gaan » úterý 4. 1. 2011 17:39

Je mi už víc jak 15, ale míň jak 18. Myslím, že tělo už je připraveno přijmout negativní důsledky kouření, obzvlášť, když hodlám kouřit jen příležitostně. I když jsi psal, že jen málokdo dokáže vydržet dlouhodobě kouřit jen příležitostně, tak si myslím, že na to mám, i když je mi jasné, že cigareta bude velmi, velmi náročný "soupeř".
Každopádně by mě zajímalo, jak to na prodavače stejné večerky, ve které jsem dnes byl já zaonačila jedna velmi půvabná kuřačka, které 18 také rozhodně nebylo.
Gaan
uživatel

Příspěvekod Pavel » úterý 4. 1. 2011 19:01

Chacha,já jsem přesvědčen,že odpověď na otázku,jak to zaonačila ona půvabná kuřačka dobře znáš. :mrgreen:
Jinak líbí se mi tvoje sebevědomí,tak to má být,patří to k tvému věku.My starší už jsme trochu zdeformováni životními zkušenostmi. :mrgreen:
Pavel
VIP+ uživatel

Příspěvekod Gaan » úterý 4. 1. 2011 19:05

Sebevědomí je v dnešní době obzvlášť potřeba. No, teď musím zkusit najít nějaké jiné místo, kde by mi mohli cigarety prodat. Nebo je snad jinej způsob jak se k nim dostat?
Gaan
uživatel

Příspěvekod Pavel » úterý 4. 1. 2011 19:38

Ovšem,že jsou i jiné způsoby,pokud chceš kouřit jen občas,tedy spotřeba není vysoká.Může ti je koupit i někdo jiný,máš přece nějaké známé,kamarády,starší,nebo staršeji vypadající,nebo si můžeš i někomu říci neznámému,správně píšeš,zkusit jinde,dále v tvém nejbližším okolí jsou všichni nekuřáci? Vidím,že to pro tebe může být docela dobrodružství,opatřit si cigarety,což je pro nás naprosto snadná věc.Za pár let ,až ti bude 18 už to tak dobrodružný nebude :mrgreen:
Ale jinak promiň,připadám si blbě,tě tady k něčemu takovému navádět, sám mám děti,které jsou stejně staré nebo starší než jseš ty,v podstatě bych mohl být tvůj otec,takže tohle vyloženě není moje parketa.Proto ti i na rovinu říkám,že není snadné se toho pak zbavit.Ale v tomhle věku máte všichni svoji hlavu,všechno víte,do ničeho si nenecháte kecat, chacha ale my jsme byli naprosto stejní. :mrgreen: :mrgreen:
Pavel
VIP+ uživatel

Příspěvekod Gaan » úterý 4. 1. 2011 19:49

A tady je právě zádrhel. Moje okolí je absolutně nekuřácké a kdybych někoho požádal o zakoupení, kdo ví jak by reagoval. Možná bych mohl zkusit požádat někoho kolemjdoucího, ale nevím jestli dokážu takovou osobu vytipovat.
Gaan
uživatel

Příspěvekod Pavel » úterý 4. 1. 2011 19:52

Jasně,rozumím.Navíc možná nechceš aby to zatím někdo věděl.
Pavel
VIP+ uživatel

Příspěvekod Gaan » úterý 4. 1. 2011 20:14

Ne, to nechci, protože nechci kouřit kvůli tomu, abych zapadl do nějaké party, či proto, abych vypadal jako nějakej borec, což je mých vrstevníků běžné.
Gaan
uživatel

Příspěvekod Pavel » úterý 4. 1. 2011 20:22

To se mi na tobě líbí, jsem rád,že tohle máš v hlavě dobře srovnané.Už jsi to někdy zkusil,nebo to bude poprvý?
Pavel
VIP+ uživatel

Příspěvekod Gaan » úterý 4. 1. 2011 20:24

Jen pár potáhnutí, takže se pravé účinky nemohly dostavit, ale chuť byla dobrá.
Gaan
uživatel

Příspěvekod Pavel » úterý 4. 1. 2011 20:33

Pravé účinky se dostaví mnohem později,u někoho dřív u někoho dýl. Pár tahů ti vůbec nic nedalo,to je jako kdyby sis zapálil slámu,prostě nic.Počítej s tím,že až ti to doopravdy zachutná,budeš se na to těšit,nebudeš se toho chtít vzdát.Pokud se nebudeš chtít vzdát nezávislosti zapálit si jen občas,tak v ten moment je potřeba dávat velký pozor,nejlépe to na chvíli přerušit.U každého je to různé,jsou tací co si můžou zapálit jen když chtějí a i tací, u kterých se vyvine tak silná závislost,že přestanou až....,
Pavel
VIP+ uživatel

Příspěvekod Gaan » úterý 4. 1. 2011 20:39

Díky za rady, určitě se mi budou hodit. Nicméně, dokud se k cigaretám nedostanu, nemohu je využít.
Gaan
uživatel

Příspěvekod Pavel » úterý 4. 1. 2011 20:53

Chacha,nedostaneš k cigaretám? Dříve nebo později ano a to bez problému.Bude to vše jen záležet na tobě.Nejlepší a nejchutnější jsou čerstvé-těm se nic nevyrovná.Viděl by jsi jaký je to rozdíl i u stejné značky pokud máš štěstí a dostaneš čerstvé nebo v nějaký zapadlý trafice starý vysušený.Proto taky výrobci na žádných neuvádějí datum výroby.Proč asi.Protože by nikdo staré nekupoval.Prostě v pohodě.Času máš na opatření cigaret dostatek.Uvidíš sám.
Pavel
VIP+ uživatel

Příspěvekod Gaan » úterý 4. 1. 2011 21:13

No, co na to říct? Snad jen, že už se těším. Ještě by to k tomu chtělo nějakou pěknou kuřačku :)
Gaan
uživatel

Příspěvekod Pavel » středa 5. 1. 2011 5:47

Asi tak nějak :D
Pavel
VIP+ uživatel

Příspěvekod Martina A » sobota 8. 1. 2011 19:02

Pavle, v poslední době jsem si tady na stránkách všimla několika velmi úsměvných příspěvků, zdá se mi to, nebo v tom máte prsty vy TŘI MUŽI? :lol:
Jinak, ne že bych chtěla moralizovat, ale v rámci pozitivní reprezentace stránek by se takovéto navádění nezletilců mohlo šeredně nevyplatit. :lol: :lol: ;)
Martina A
VIP uživatel

Obrázky: 3
Pohlaví: Žena

Příspěvekod Pavel » sobota 8. 1. 2011 19:47

Martino výborně,jsi velmi všímavá tak je to správné,vy ženy jste velmi všímavé :lol: To byla zkouška připravená na tebe, uzavřeli jsme my tři sázku ,zda si všimneš a nezklamala jsi. :lol:
Prosím,jaké příspěvky byly velmi úsměvné :?: :?: Pokud jsi se nad nimi rozesmála,výborně,musíme v nastoupeném trendu pokračovat :lol:
Přijímám tvoji výtku k navádění nezletilců,velmi se omlouvám a slibuji-čestné pionýrské-že už se to nebude opakovat :lol: :lol:
A nyní vážně- nic není předstírané,vše je skutečné.
Jinak tě pozdravuji a neponocuj :!: :D :lol:
PS. Jinak tenhle příspěvek měl krásný číslo ,byl 11111,to jsem si všimnul dodatečně.Ahoj :)
Pavel
VIP+ uživatel

Další

Zpět na Diskuze o kouření a cigaretách