Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Kouříte rádi či neradi? Jaké značky cigaret? Co pro vás kouření znamená? Ať už jste kuřáci či nekuřáci, vítejte v diskuzi.

Should I Try E Cigarettes ?

Příspěvekod JohnathanYMac » neděle 17. 4. 2011 23:15

I know this might be off topic, but I am curious if anyone in this community has experiance with electronic cigarettes?

I have been trying to quit smoking for three years and have attempted everything from the patch to perscription drugs. I'm desparate, I have cancer and I do not feel like being scammed or tricked into trying somthing even worse. E-cigarettes look like an appealing approach to stop smoking cigarettes, but do they really work? And how do I know which one to buy, most seem to be big money and I can't afford to toss money away. I have cancer treatments to pay for.

If anyone has any experiance with this I'd really apreciate some advice.

Thanks.
JohnathanYMac
nováček

Pohlaví: Muž

Re: Should I Try E Cigarettes ?

Příspěvekod Pavel » pondělí 18. 4. 2011 19:21

Trochu kostrbatý překlad-
Vim, Ze se na mohlo byt Mimo téma, jsem zvědavý, jestli nekdo v Teto komunitě Má zkušenosti s elektronickými cigaretami?

Snažil jsem přestat kouřit za sebou po dobu Tří let vyzkoušel vše od náplast n. perscription drog. Jsem zoufalý, mam rakovinu Já nemám pocit, ZE scammed Nebo napálil do pokusu somthing jeste horší. E-cigarety vypadají velmi atraktivní Pristup, Jak přestat kouřit cigarety, prý toopravdu funguje? Jak mam vědět, který z NICH koupit, jsou docela drahé nemůžu si dovolit vyhodit oknem PENÍZE. Mam zaplatit léčbu rakoviny .

Pokud nekdo Má nějaké zkušenosti s tímto bych opravdu apreciate nějakou Radu.
Pavel
VIP+ uživatel

Obrázky: 329
Kouření: ne
Počet denně: 0

Příspěvekod Pavel » pondělí 18. 4. 2011 19:27

Já osobně žádné zkušenosti s E-cigaretou nemám, ale pokud je to opravdu tak, jak píšeš, jsi tak hodně závislý na nikotinu že nedokážeš ani přes vážnou nemoc přestat kouřit, doporučuji ti je vyzkoušet. Jsou drahé s tím souhlasím.Ale je to možná vhodná alternativa
Pavel
VIP+ uživatel

Obrázky: 329
Kouření: ne
Počet denně: 0

Příspěvekod Martina A » pátek 22. 4. 2011 20:23

JohnathanYMac: Hi John. I wish you to get better soon. I must say i don´t have any experience with e-cig either, but I guess that this might help you indeed. Or, even better: what about marijuana? :) Just joking! (But I really heard of some people smoking weed to feel better.)
Kind regards
Martina
Martina A
VIP uživatel

Obrázky: 3
Pohlaví: Žena

Zpět na Diskuze o kouření a cigaretách