Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Kouříte rádi či neradi? Jaké značky cigaret? Co pro vás kouření znamená? Ať už jste kuřáci či nekuřáci, vítejte v diskuzi.

Zkušenosti s elektronickými cigaretami

Příspěvekod Mgay » středa 24. 10. 2012 10:45

Ahoj, máte s elekt. cigaretami dobré zkušenosti? Kde a jaké jste si koupili? Já jsem si vyhlédl za dost dobrou cenu, tak o tom vázne uvazuji...
Mgay
nováček
 
Příspěvky: 3
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 10. 2012

Re: Zkušenosti s elektronickými cigaretami

Příspěvekod Katmar » středa 24. 10. 2012 19:43

Ahoj,
my tady tyto chemické náhražky přírodního tabáku moc v oblibě nemáme, i když věřím, že se mezi diskutujícími nějací s touto zkušeností najdou a že se podělí...
Katmar
šedá eminence
 
Příspěvky: 439
Obrázky: 519
Pohlaví: Muž
Registrován: 15. 1. 2009
Bydliště: Mníšek pod Brdy
Kouření: ne
Počet denně: 0

Re: Zkušenosti s elektronickými cigaretami

Příspěvekod tygr » čtvrtek 25. 10. 2012 16:01

I když jsou různý příchutě (npř. marlbora, camelky...), pořád to není cigárko.
Většina náplní co se prodává je v porovnání s klasickými cigaretami hodně silná.
EC má jednu výhodu, dají se kouřit, tam kde se kouřit nesmí, ale to od nového roku zkončí, protože se na ně budou vztahovat stejný pravidla jako na klasický cigárka.
Osobně znám relativně hodně lidí, co je mají, včetně mě, ale téměř nikdo je běžně nepoužívá. Prakticky jsou dobrý na to, když nekouříš doma nebo chodíš do podniků, kde se kouřit nesmí
tygr
nováček
 
Příspěvky: 3
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 13. 10. 2008

Re: Zkušenosti s elektronickými cigaretami

Příspěvekod peterhh » pátek 26. 10. 2012 7:01

mozno su dobre, tiez sa mi zdaju silne, ale pripada mi to take "neohrabane" a tazke, ako keby clovek cmulal tuzku.
peterhh
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 238
Obrázky: 0
Pohlaví: Muž
Registrován: 7. 4. 2007
Počet denně: 0

Re: Zkušenosti s elektronickými cigaretami

Příspěvekod Mgay » úterý 13. 11. 2012 20:20

No já právě přemýšlím, že bych s kouřením přestal, a přijde mi to jako dobrý začátek k odvykání.. ale jak říká peterhh, je fakt, že to je jakdyby se cumlala tužka :-D
Mgay
nováček
 
Příspěvky: 3
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 10. 2012

Re: Zkušenosti s elektronickými cigaretami

Příspěvekod David77 » středa 14. 11. 2012 8:54

Já osobně si myslím, že elektronická cigareta je určitě dobrá věc tam, kde se třeba kouřit nesmí. (nekuř.restaurace, pobyt v nemocnici na lůžku apod). Je to takový doplňek ke klasické cigaretě a měl by být jen na to využíván.

Rozhodně ne však plně nahrazovat klasickou cigaretu. Na ulici třeba kouřit elektronickou cigaretu se mě vůbec nelíbí. Bohužel je to trend, který se třeba časem zastaví. Uvidíme.
David77
VIP uživatel
 
Příspěvky: 361
Obrázky: 5
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Vinceroy červené, Malboro light

Re: Zkušenosti s elektronickými cigaretami

Příspěvekod David77 » středa 14. 11. 2012 8:56

Jinak vidím na ulicích poměrně dost kuřaček (i kuřáků), kteří tuto cigaretu kouří. Řada z nich určitě přestala kouřit normální cigarety a přešla pouze na elektronickou cigaretu a to je prostě škoda. Dokonce jsem viděl i velmi mladé holky kolem 16-let, které kouřili elektronickou cigaretu, spíš to kouří trošku starší.
Hezký den
David77
VIP uživatel
 
Příspěvky: 361
Obrázky: 5
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Vinceroy červené, Malboro light

Re: Zkušenosti s elektronickými cigaretami

Příspěvekod Mgay » úterý 18. 12. 2012 14:10

Já bych akorát rád snížil počet vykouřených cigaret,už mi to trochu začíná lézt do peněz s věčným zdražováním a přítelkyně má každou chvíli nějaké narážky...Hlavně když si zapálím ještě před spaním, tak jí prý smrdím pod nos a proč jako nemůžu přestat nebo aspoň přejít na tu elektronickou.No tak spíš pro to bych do toho šel asi
Mgay
nováček
 
Příspěvky: 3
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 10. 2012

Re: Zkušenosti s elektronickými cigaretami

Příspěvekod klér » úterý 18. 12. 2012 18:47

EC mi nedá to, co mi dá cigareta normální, ale znám spoustu lidí, kteří kouří už jenom elektronickou. A stejně budou k ničemu, když se na ně bude vztahovat totéž jako na normální cigarety, podle mě úplně zbytečně...Jedinej rozdíl mezi elektronickou a normální je ten, že o tý elektronický se hlásá, jak je zdravá. V tom případě ale nechápu proč zákazy i na ní :D
klér
uživatel
 
Příspěvky: 20
Pohlaví: Žena
Registrován: 9. 12. 2012

Re: Zkušenosti s elektronickými cigaretami

Příspěvekod Katmar » úterý 18. 12. 2012 20:24

Zákaz elektronické cigarety absolutně vůbec nechápu. Podle mně to ani není reálně možný!
Jak bude kdo dokazovat co kdo cumlá? Jestli to není tužka, brčko, USB klíčenka, plnicí pero atd.
To už je absolutní vrchol buzerace státní mocí!
Katmar
šedá eminence
 
Příspěvky: 439
Obrázky: 519
Pohlaví: Muž
Registrován: 15. 1. 2009
Bydliště: Mníšek pod Brdy
Kouření: ne
Počet denně: 0

Re: Zkušenosti s elektronickými cigaretami

Příspěvekod Dara » pátek 21. 12. 2012 14:45

Podľa mňa o škodlivosti elektronických cigariet budeme o pár desiatok rokov počuť omnoho viac. Veď aj o škodlivosti cigariet sa spočiatku nehovorilo... Podľa môjho názoru umelé náhrady čohokoľvek sú škodlivejšie než to pôvodné.. Inak ich zákaz celkom chápem a neodsudzujem. A Katmar, už sa Ti niekedy stalo, že by si "cumľal" pero a následne Ti z toho šiel z úst dym?? Mne ešte nie :lol:
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Zpět na Diskuze o kouření a cigaretách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků