Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Kouříte rádi či neradi? Jaké značky cigaret? Co pro vás kouření znamená? Ať už jste kuřáci či nekuřáci, vítejte v diskuzi.

Kvalitní tabák do DUTINEK

Příspěvekod Mb283 » pátek 15. 4. 2016 13:04

Ahoj kuraci.

Potrebuju poradit! Koupila sem si dutinky a tabak Rothmans (s tim ze je levny jen skrz chut). Je to je moje prvni zkusenost s dutinkama. A i kdyz presto ze jsem tabak poradne nacpala do dutinek tak cigarety mam vykourene ani ne za minutu, tabak se oddeluje od papirku = cigareta se rozpada.
Je to kvuli tabaku? Ja tedy doufam ze ano. A jestli ano tak muzete mi prosim doporucit nejaky tabak ktery ve vysledku v dutince bude fungovat jako normalni cigareta?

Moc dekuji za odpovedi, Monca :)
Mb283
nováček
 
Příspěvky: 1
Pohlaví: Žena
Registrován: 15. 4. 2016
Kouření: pravidelně
Počet denně: 18
Značky: L&M, Camel, Marlboro, Lucky Strike

Re: Kvalitní tabák do DUTINEK

Příspěvekod linux » sobota 16. 4. 2016 12:02

Ahoj Mončo, můj oblíbený tabák je modrý Javaanse Jongens, jeho chuť je ale nesrovnatelná s klasickýma cigaretama.
Pokud chci chuť klasickej cigarety používám tabák Viceroy nebo Route66, oba jsou velice dobrý. Rothmans neznám takže s tím bohužel neporadím.
Asi chvíli potrvá než se naučíš zvolit správné množství tabáku. Když dáš málo, tabák se vysypává a vykouřený to máš hned, když dáš hodně tak se zas těžko potahuje. Taky doporučuju koupit baličku, stojí kolem stovky, a cigára se balej mnohem rychlejc a pohodlňejc.
linux
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 50
Pohlaví: Muž
Registrován: 25. 11. 2011
Bydliště: Česká Třebová
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Lucky Strike Click & Roll

Zpět na Diskuze o kouření a cigaretách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron