Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

odkazy na zahraniční i české stránky související s kuřačkami

Myslíte že to pomůže

to je jasný
1
33%
Možná
2
67%

Celkem hlasů : 3

Levné ecigarety

Příspěvekod ok1wwv » sobota 30. 1. 2010 20:19

Na webu [www.pronasezdravi.cz] se dá koupit elektronická cigareta s deseti patronami za 499 Kč. Je k tomu i diskuse.[/url]
ok1wwv
nováček

Pohlaví: nespecifikováno

Příspěvekod antaric » neděle 31. 1. 2010 17:36

Nepochopil jsem, na co míří anketa. Čemu to má pomoci? Takto to vypadá pouze jako reklama na e-shop - pokud vyhodnotíme, že to sem nepatří, vlákno odstraníme. Pokud nenapíšeš další vysvětlení.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor

Obrázky: 47566
Pohlaví: Muž
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod Pavel » neděle 31. 1. 2010 19:51

Koukal jsem na ten web a mé dojmy jsou tyhle.Souhlasím s Antaricem,že se jedná o skrytou reklamu jednak na web a jednak na e-cigaretu.Dále k nabízené e-cigaretě je sice 10 ks patron,ale bez nikotinu,takže jako náhrážka cigarety co se týče zdravějšiho kouření je nepoužitelná,ten kdo je na nikotinu závislý,tak efekt této hračky je jak když dýchá vodní páru,takže je to jen hraní na kouření které abstinenční příznaky nezažene.Kdo chce přestat úplně,pokud má dost pevné vůle a těch je minimum,v začátcích potřebuje na pomoc určité pomůcky s nikotinem,které na našem trhu jsou,postupně snižovat,nebo champix,zatím jediný prostředek bez nikotinu.Takže závěrem.Pro toho kdo chce kouřit zdravěji je tato e cigareta nepoužitelná a ten,kdo chce přestat úplně tak pro začátek nevhodná a později když si vezme trubičku a bude si z ní nadechovat,tak je to stejné,jako z touhle věcičkou za 500 kč.
Pavel
VIP+ uživatel

Obrázky: 329
Kouření: ne
Počet denně: 0

Příspěvekod Pavel » neděle 31. 1. 2010 20:27

PS.Ještě takový dovětek.I na jiných webech,co mají do činění s kouřením nebo odvykáním jsem našel podobný článek i čas je podobný-viz příklad

Petr30.1.2010 20:08

Odvykání kouření je velice těžké a mnoho lidí tento boj s
cigaretou prohraje. Naštěstí existují elektronické cigarety se
kterými je to relativně snadné. Bohužel jsou stále drahé ale
našel jsem jednu za super cenu. Na www.pronasezdravi.cz
Pavel
VIP+ uživatel

E-shop

Příspěvekod ok1wwv » úterý 2. 2. 2010 22:18

Dobrý den,
Abych se přiznal, tak to samozřejmě měla být menší upoutávka na výrobek. Na obhajobu mohu říct, že patrony si volíte sami jestli s či bez nikotinu. A říkat, že kouření e cigarety bez nikotinu je k ničemu není moudré. Kuřák má mimo návyku na nikotin také jiné návyky a ty bývají často silnější. A pokud chce někdo opravdu přestat kouřit, tak je toto skutečně nejlepší volba. Mohu to potvrdit z vlastní zkušenosti. Přešel jsem na e-cigarety (s nikotinem) a již několik týdnů nemám ani nejmenší potřebu zapálit si opravdovou cigaretu. Myslím, že lidé by ocenili informaci o tom, že se dá tahle věcička koupit za slušný peníz a ne za tisíce jako všude jinde.
ok1wwv
nováček

Pohlaví: nespecifikováno

Příspěvekod Pavel » úterý 2. 2. 2010 22:40

ok1wwv
Díky tomu,že nám to tady tak úplně nevadí,jsme to zatím neodstranili,což jsme mohli,kdybychom chtěli.Dále oceňuji i to,že nezastíráš,že se jedná o upoutávku.Jinak o tom o čem píšeš,mám velmi dobrý přehled,i co se týče odvykání kouření,takže bychom to tady mohli spolu dopodrobna probírat,ale není to nutné.Samozdřejmě dobře vím,že E-cigareta má své klady,i co se týče odvykání.To jen aby sis nemyslel,že o tom nic nevím.
Pavel
VIP+ uživatel

Zpět na Webové stránky