Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

videa k přímému přehrání - Youtube, Dailymotion aj.

Kašlající kuřačky

Příspěvekod muryru » sobota 20. 3. 2010 11:43

Na youtube je poměrně velmi počet videí, zaměřující se na téma "kuřačka kouří a kašle"..... :shock: :shock: :shock:
Tahle by se mi MOC líbila, kdyby tak nekašlala :) :) :) (doufám že jen na efekt ;) .
I když je i u toho kašlání rozkošná.


http://www.youtube.com/watch?v=teDCKktm ... L&index=27
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Kašlající kuřačky

Příspěvekod nob321ody » sobota 20. 3. 2010 11:51

.... jsou to většinouu videa s předstíraným kašlem

Naposledy upravil nob321ody dne sobota 20. 3. 2010 12:17, celkově upraveno 2
nob321ody
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 519
Obrázky: 177
Pohlaví: Muž
Registrován: 8. 2. 2010

Re: Kašlající kuřačky

Příspěvekod Michal Sidun » sobota 20. 3. 2010 12:04

Podle mého názoru se zde jedná s vysokou pravděpodobností hraničící téměř s jistotou o předstíraný kašel. Řekl bych, že kašle velmi nedůvěryhodně a nápadně divně.
Michal Sidun
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 21
Pohlaví: Muž
Registrován: 30. 1. 2009
Bydliště: Praha

Re: Kašlající kuřačky

Příspěvekod muryru » sobota 20. 3. 2010 13:47

No jasně že je to předstíraný - pravděpodobně jsou i tací milovníci kuřaček, kteří tohle cíleně vyhledávají. :-)
No nic, každému to jeho :D :D :D
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Kašlající kuřačky

Příspěvekod muryru » sobota 20. 3. 2010 13:48

Nicméně ten, co to natáčí, má dobrej vkus na "modelky" - i ta druhá - od nob321odyho - se mi hodně
líbí jako ženská ;) ;)
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Kašlající kuřačky

Příspěvekod antaric » sobota 20. 3. 2010 18:42

Nevyhledávám to, ani mě to nikdy nijak nenapadlo, ale kašel případně ke kouření patří, takže se mi to líbí ;-) Samozřejmě, přirozeně, ne předstíraně :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Kašlající kuřačky

Příspěvekod muryru » sobota 20. 3. 2010 19:19

No mě se kašel teda v žádném případě nelíbí, ani předstíraný, mě zaujala ta holka, kterou jsem
vložil , ale rozhodně bych si s ní dal normální kuřácké video. Narazil jsem na to náhodou, když jsem
si pouštěl tu krásnou kuřačku na houpačce (od nob321odyho). A pak jsem čuměl, co tam těch
chrchlavek s cigaretou i bez něj je.
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Kašlající kuřačky

Příspěvekod vivek5 » pondělí 22. 3. 2010 22:02

I`ve already seen these films, and I also think, that this is fake cough, but I very like the girl in the first clip :P

I will write something opposite to the opinions in previous posts: for me, smoker`s cought can be sexy ...but only occasional cough, such fake cough attacks are rather funny (I`am not a "dark-sider", nicotice addiction in woman as such is of no attraction for me and health damage as well; for me the most important fact is, that (a) girl smokes and she likes it, not how much she smokes and for how long). When someone smokes, then usually also coughs, it`s natural consequence, the lungs tend to clean themselves and (occasional) cough often, maybe even usually is not a sign of damaged lungs, especially in younger people. When a attractive girl cough (smokers cough is characteristic), for me this mean that this is probably a smoker.


I remember such scene: I was sitting at a bus stop, when I heard some terrible cough attack, like someone was about to cough up his (her) lungs, literally. At first, I thought, an older person, heavy duty smorer probably. A turned around and - to my astonishment - I saw a girl, maybe 19 - 20 years old, very attractive, she smoked vogue, cigarettes, which are considered light (I had seen her some minutes earlier, when she had bought "Vogue" in trafica near this bus stop). I admit, I was really frightened. I`ve only a few times in my live heard such horrible cough...And this was not sexy at all, I can assure you.
vivek5
VIP uživatel
 
Příspěvky: 392
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 5. 2009
Bydliště: Warszawa, Polsko

Re: Kašlající kuřačky

Příspěvekod vivek5 » úterý 23. 3. 2010 8:56

After reading some of Your posts I also think, that our view on what "constitutes"sexy smoking girl are very similar ;) .

Girl dependent on cigarettes can be very attractive ans sexy smoker, but, for me, her nicotine dependence cannot be the reason for her atractivness. I would never say: this girl, is so much attractive, because she is so heavily addicted.
Even occasional smoker can smoke in a very seductive way and be extremely attractive...In depends only on girl, whether is she attractive for me or not and whether she really enjoys smoking or not...The true smoker is such person , who really like to smoke...I know some people, who smoke like a chimney and they hate their habit, they are really unhappy, that they are smokers. When same says: starting smoking was the worse decision in my life, can such person, when it is a woman, be really interesting as smoker?? The attitude to smoking is also very important component of smoking fetish.
Some years ago, I read an interview with one of the famous Polish TV producers. He said: I would willingly send all the smokers to the moon, but I also smoke, unfortunately...I think, its pathetic a little bit...Such attitude is a sign of weakness of will.
vivek5
VIP uživatel
 
Příspěvky: 392
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 5. 2009
Bydliště: Warszawa, Polsko

Re: Kašlající kuřačky

Příspěvekod vivek5 » úterý 23. 3. 2010 15:40

I agree with you totally :P

For me, the atractiveness of smoking women depends on: 1. who smoke and 2. how, in which manner (you can easily recognize on woman smoking style whether she enjoys smoking or not), not on how much....
vivek5
VIP uživatel
 
Příspěvky: 392
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 5. 2009
Bydliště: Warszawa, Polsko

Re: Kašlající kuřačky

Příspěvekod J. Student » středa 19. 5. 2010 13:37

Zdarec, ta sedící, kouřící a plivající slečna je moc hezká, ale taky moc dobrá - ovšem herečka...
Pravý kuřácký kašel zní líp...
J. Student
nováček
 
Příspěvky: 2
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 4. 11. 2008

Re: Kašlající kuřačky

Příspěvekod David77 » středa 19. 5. 2010 13:58

Ahoj,
kašlající kuřačky jsou sice fajn, ale všeho s mírou. Třeba kašlat deset minut v kuse to už není dle mého názoru ono.
Zatím ahoj
David77
VIP uživatel
 
Příspěvky: 361
Obrázky: 5
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Vinceroy červené, Malboro light

Zpět na Youtube

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron