Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

videa k přímému přehrání - Youtube, Dailymotion aj.

Zadržování kouře

Příspěvekod Rudik » středa 7. 4. 2010 8:02

Video nevalné kvality co se týče obrazu, ale tak hezkého obsahu! To je kuřačka! A jak dlouho zadržuje kouř... paráda!

http://www.dailymotion.com/video/x8frby ... etish_sexy
Rudik
uživatel
 
Příspěvky: 23
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 21. 9. 2007
Bydliště: Praha

Re: Zadržování kouře

Příspěvekod vivek5 » středa 7. 4. 2010 19:41

This smoking style makes a real strong impression, but I am not sure, whether this is a real girl or just cross-dressed man....
vivek5
VIP uživatel
 
Příspěvky: 392
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 5. 2009
Bydliště: Warszawa, Polsko

Re: Zadržování kouře

Příspěvekod Rudik » středa 7. 4. 2010 20:09

Frankly I don´t think so... however, that smoking style is great. I didn´t find any other videos of this girl. Unfortunately.
Rudik
uživatel
 
Příspěvky: 23
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 21. 9. 2007
Bydliště: Praha

Re: Zadržování kouře

Příspěvekod antaric » středa 7. 4. 2010 22:44

Škoda, že úvaha od viveka nabourává tu jistotu krásy :-) V první chvíli mě to nenapadlo, že by to mohl(a) být cross-dress man.

V každém případě kuřácký styl je jedinečný a důkladný - dvojité vdechování a držení kouře v sobě tak dlouho, jak jsem to snad zatím neviděl.

Jinak původně jsem chtěl napsat, že mi malinko vzhledem připomíná kolegyni z práce (zaručeně žena :-) a rovněž kuřačka).
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Zadržování kouře

Příspěvekod muryru » čtvrtek 8. 4. 2010 11:04

Mě se ta "kuřačka" vůbec nelíbí, a to je rozhodující, nezachrání to, ani kdyby kouřila sebezajímavěji, v tu chvíli to pro mě nefunguje.
A k vivekovu postřehu - ke shemale mám bytostný odpor, takže jen to podezření (které nedokážu vyvrátit ani potvrdit) ve mně znásobuje negativní pohled.
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Zadržování kouře

Příspěvekod vivek5 » čtvrtek 8. 4. 2010 19:50

Maybe I`m too suspicious:)

I`ve once met a shimale in real live, I was said, that she was a girl, for me later it was a great suprise, that she was shemale, I would never suspected this. This was very interesting and intelligent person. After our meeting she sent me a clip with herself smoking, very good clip, I must admit...One of my friends after watching this clip asked me: where did you meet such attractive girl?... When I later found out, that she was shemale, I felt very, very strange :shock: :shock: I am interested only in girls...
vivek5
VIP uživatel
 
Příspěvky: 392
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 5. 2009
Bydliště: Warszawa, Polsko

Re: Zadržování kouře

Příspěvekod nob321ody » sobota 10. 4. 2010 14:51

to spin - http://www.dailymotion.com/relevance/se ... ing+fetish ????????????

kde jste přišlo nato, že je to chlapobab?????

http://www.dailymotion.com/video/x9z5u2 ... ng-06_sexy -- a to japonské řemeslo "fušuju" do výroby vlastních cigaret - skvělé :D :D
nob321ody
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 519
Obrázky: 177
Pohlaví: Muž
Registrován: 8. 2. 2010

Re: Zadržování kouře

Příspěvekod Peligan » sobota 10. 4. 2010 17:38

Kolegové, jen technická otázka - má nějaký smysl, zadržování kouře delší dobu? Někde jsem četl, že to zvyšuje inhalaci nikotinu, tudíž by to mělo i prohlubovat závislost, předpokládám. Máte nějakou zkušenost, tj. při kouření s delším zadržování stoupla spotřeba cigaret?
Peligan
nováček
 
Příspěvky: 4
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 11. 2008
Bydliště: ČR

Re: Zadržování kouře

Příspěvekod Demian » sobota 24. 11. 2012 10:32

Mně se taky moc líbí, když kouř holky zadržujou dlouho. Kamarádka mý ženy je příkladem, jsem proto rád za každou její návštěvu u nás:) Jinak příkladem zadržování kouře, které mě dostává, je Alejandra ze Smoking Sweeties.
Demian
VIP uživatel
 
Příspěvky: 150
Pohlaví: Muž
Registrován: 30. 4. 2008

Zpět na Youtube

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků