Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

odkazy na zajímavé a převzaté fotky

Šárka na Xman.cz

Příspěvekod Katmar » sobota 8. 5. 2010 13:22

Posílám odkaz na galerii kuřačky Šárky na Xman.
http://xman.idnes.cz/foto.asp?c=A100503_170004_xman-holky_fro&r=xman-holky&inframe=&strana=1&foto=MBB32dc38_01.jpg

Je typické, že mnozí umělci a je jedno zda fotografové či malíři podtrhují krásu ženy cigaretou. A cigareta umí každou dívku hodně pozvednout a dotvořit požadovaný styl. Ať má být výsledný dojem z dívky drsný, zasněný, elegantní, sexy nebo romatický. Cigareta (samozřejmě spolu s prací umělce a modelky) umí potřebnou atmosféru podpořit a umocnit. Málo která "rekvizita" umí totéž.
Z toho též pramení významný společenský význam cigarety.
Při seznamování mezi mužem a ženou. Při vytváření atmosféry (uklidnění, chvilka pro sebe, ale i partnerské zastavení) Možnost neformální komunikace v dnešní uspěchané době a další velmi významné společenské úlohy včetně umocnění zážitků při sexu a podobně.
Katmar
šedá eminence
 
Příspěvky: 439
Obrázky: 519
Pohlaví: Muž
Registrován: 15. 1. 2009
Bydliště: Mníšek pod Brdy
Kouření: ne
Počet denně: 0

Re: Šárka na Xman.cz

Příspěvekod muryru » sobota 8. 5. 2010 21:43

Sice nejsem příznivcem stylizovaných uměleckých fotografií s cigaretou (líbí se mi, ale fotky z reálného
prostředí se mi líbí víc), tak tohle je povedené.
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Šárka na Xman.cz

Příspěvekod antaric » neděle 9. 5. 2010 13:05

Jak zdůrazňuje Katmar, spousta fotografů či jakýchkoli stylistů prostě s cigaretou pracuje. Často podvědomě a nevědomě (na rozdíl od nás), kdy si je ale nějak vědoma, že cigareta u ženy znamená NĚCO. Něco akcentuje, něco posouvá. Je to ale prostě styl a vyjádření. Fotky nejen Šárky se mi i v tomhle směru líbí.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Šárka na Xman.cz

Příspěvekod JerryRose7 » neděle 16. 5. 2010 10:36

Právě jsem chtěl vložit odkaz na tuto dívku, má krásné fotky, ale už by to bylo irelevantní, jelikož ten odkaz už tu je... :) Chválím pozornost.
Kouření nám dává svobodu a potěšení.
Camel FTW
JerryRose7
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 82
Pohlaví: Muž
Registrován: 8. 1. 2009

Zpět na Fotky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník