Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

odkazy na zajímavé a převzaté fotky

Uniform smoking

Příspěvekod SESA » sobota 24. 7. 2010 13:19

Ženy a dívky v uniformách 8-) . Vojenských, školních.. a s cigaretou. Dokonalé spojení, ne? ;)

Na úvod sličné vojandy :D
1080210803
SESA
VIP uživatel
 
Příspěvky: 325
Obrázky: 136
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2009
Bydliště: EU

Re: Uniform smoking

Příspěvekod nob321ody » sobota 24. 7. 2010 14:10

čus rodáku.... protože jsem jedinej voják, bývalé Varšsmlouvy, který si plnil skvěle dva roky záklvojslužby a zašil jsem se , kde jsem mohl a tudíž jsem ani jednou po celé dva roky nestřílel ze samopalu a neházel granátkama, tak vojandy /i ty kouřové/ absolutno NOU !!!!! dej sem setřičky v uniformě, dej sem odvážné školačky v uniformě a můžeme se pobavit --- vojandy NE, to raději Ivetku !!!!!! :D :D :D :D :D
nob321ody
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 519
Obrázky: 177
Pohlaví: Muž
Registrován: 8. 2. 2010

Re: Uniform smoking

Příspěvekod muryru » sobota 24. 7. 2010 15:02

Vojandy mi nevadí, proč ne, takže neutrálně až pozitivně :-)) Ale uznávám že dojem je daný tím, že jsem
na vojně zaplaťpánbu nebyl. Naopak, protože mám sklony k hypochondrii, mám děs z nemocničního prostředí,z lékařských uniforem,i proto sestřičkám, jakkoli je to sexy, se lépe vyhnout. Byť zrovna s kouřícími sestřičkami
mám krásné vzpomínky z ranné puberty, kdy jsem ležel v nemocnici. (Bulovka,listopad 1989,mě 13).

Při hledání fotoobjektů pro naše stránky už jsem jednou MÁLEM oslovil krásnou policistku. Ale nakonec jsem nějak nenašel odvahu, nebyla sama.
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Uniform smoking

Příspěvekod muryru » sobota 24. 7. 2010 18:54

díky za odkaz.
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Uniform smoking

Příspěvekod SESA » neděle 25. 7. 2010 14:41

Na úvod: muryru, nob321ody i : To jsem se teda sek.. sem zek :mrgreen: . Vojandy ne? Sestřičky možná..? Mě se líbí hezké holky v hezkých (US) uniformách-k tomu cigárko.. ;) . Já byl na vojně taky "poctivě" (2 roky-PVOS, rakety :D ), pamatuji tzv. "poštačky" nebo "matky pluku" -jak chcete.. To byla hrůza hrůz! Děsný ksichty :P . Navíc jim většinou uniforma neseděla.. Stejně si nás, základ'áků nevšímaly-A v těch skladech-nebo kde byly-tam kámen š***l cihlu.. :ugeek:
No nevadí-přidávejte sem fotky třeba školaček-s cigaretou. Nebo cokoliv kouřícího v uniformě(kostýmu).

Na sestřičky mám moooc hezké vzpomínky.. z vojenské nemocnice. Správné holky, navíc většina kuřačky ;) . Chtěl bych vrátit čas.. Ty chvíle na sesterně, nebo vzadu za kotelnou :mrgreen: . Akorát jsem tehdy "nedocenil" půvab kuřaček-zajímaly mě po jiné stránce.. :geek: .
To je hrůza.. :shock:

Přidávám fotku Ivety - moje sbírka. (jsme zas u ní, že nob321ody? :D -ty jsi ji přivolal..) společně s pány Rychlým a Zounarem.
10806
Lááákavýý jsou páásky cíílovýý..la..la.. :twisted:
SESA
VIP uživatel
 
Příspěvky: 325
Obrázky: 136
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2009
Bydliště: EU

Re: Uniform smoking

Příspěvekod SESA » pondělí 26. 7. 2010 15:42

Svatební šaty sice nejsou "uniforma", ale svým způsobem.. ;)
10832
SESA
VIP uživatel
 
Příspěvky: 325
Obrázky: 136
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2009
Bydliště: EU

Re: Uniform smoking

Příspěvekod honza » pondělí 26. 7. 2010 16:17

Kdyby tak letušky se někde ukázali :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
honza
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 781
Obrázky: 20
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Re: Uniform smoking

Příspěvekod SESA » pondělí 26. 7. 2010 17:04

honza píše:Kdyby tak letušky..
No vidíš! Jsou sexy.. Ale v letadle se nekouří, takže nějaké fotečky těžko těžko.. :|
Akorát ruská letuška v Il-86, hašiš.. :mrgreen:
http://hotstewardess.com/112/pretty-rus ... ke-hashish
SESA
VIP uživatel
 
Příspěvky: 325
Obrázky: 136
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2009
Bydliště: EU

Zpět na Fotky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník