Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

vše, co se nevejde jinam a je také zajímavé :-)

Dárkové balení davidoffek

Příspěvekod Billda » čtvrtek 9. 12. 2010 23:41

Myslím, že touto informací asi ponejvíc potěším antarice. Takže, antarici (a další milovníci davidoffek), nezapomeňte koupit hezká balení jen za cenu cigaret!! Ptejte se u svých trafikantek :lol: ! Vypadá to moc pěkně - škoda, že tuto značku nekouřím...

Odkaz na info k této omezené předvánoční nabídce v síti prodejen Valmont je zde:

http://www.valmont.cz/novinky/davidoff- ... zapalovac/
Naposledy upravil Billda dne pátek 10. 12. 2010 12:45, celkově upraveno 1
GIRLS SMOKING IS COOL!!!
Billda
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 641
Obrázky: 84
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 2. 2010
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro 100´s Red

Re: Dárkové balení Davidoffek

Příspěvekod antaric » čtvrtek 9. 12. 2010 23:52

Přesně ses mi trefil do noty! :-) Shodou okolností jsem před týdnem zrovna Davidoffky kupoval v Citi tabák a slečna prodávající (Vietnamka :-) ) mi nabídla právě to dárkové trojbalení se zapalovačem. Nechápal jsem, ale vzhledem k tomu, že to stálo stejně, tak jsem to rád vzal :-) Jenže výsledek je ten, že se mi to jako dárkové balení líbí, takže je mi to líto zatím rozbalit :-) Vypadá jak bonboniera :-) Možná vyfotím a hodím to sem :-) Schovávám si to zatím, skoro bych pak rád potěšil nějakou sblíženou kuřačku... :-)

Zajímavý je ovšem i druhý dárek - za karton, exkluzivní kosmetická taštička :-) Je vidět, že cílí na ženy, to se mi líbí :-) Asi si to i tak koupím taky - díky proto za upozornění, asi bych to minul (karton celý běžně nekupuju).
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Dárkové balení Davidoffek

Příspěvekod Billda » pátek 10. 12. 2010 0:00

Antaric: to jsem rád že jsi rád. Závidím ti, že si vás výrobce takto hýčká - skoro se mi to chce taky koupit a schovat - třeba pro někoho v budoucnu jako dárek...

Takových zajímavých nabídek je jistě víc, ale většina si jich nevšimne, protože reklama je v tomto omezená. Vyzývám proto všechny, kdo v budoucnu nějaké takové zajímavé dárkové balení nebo nějakou limitovanou edici nějaké "své" značky cigaret koupí, ať dá vědět i ostatním na těchto stránkách!
GIRLS SMOKING IS COOL!!!
Billda
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 641
Obrázky: 84
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 2. 2010
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro 100´s Red

Re: Dárkové balení davidoffek

Příspěvekod antaric » sobota 11. 12. 2010 21:44

Včera jsem se zastavil ve svém oblíbeném Citi-tabák. Bohužel mají jen to trojbalení se zapalovačem, o dárkové taštičce za karton nevěděla, neměli ho. Takže se asi musím poptat skutečně v tom Valmontu :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Dárkové balení davidoffek

Příspěvekod antaric » pondělí 20. 12. 2010 23:39

Informace trochu se zpožděním, ale karton Davidoffek s toužebně očekávaným dárkem se mi podařilo koupit :-) Ve Valmontu, slečně vyvstal takový potutelný úsměv ve tváři, když jsem se ji ptal, jestli ten dárek mají :-)
Je to balené v černé krabici bez potisku, která je asi tak třikrát větší než karton cigaret sám :-) Uvnitř najdete sáček, který připomíná obal od spacáku (hlavně tím svazováním a otvorem). A teprv uvnitř tohoto pytlíku je konečně ona zmiňovaná kosmetická taška. Která ovšem připomíná penál či můj dvoufutrál na CD :-)) co se týče velikosti i způsobem uzavírání (zip). Je to bez loga, bez popisů - nic nenasvědčuje příslušnost k Davidoff.
Nevím, jak je to možný, ale já jsem si naivně myslel, že kosmetická taštička bude uvnitř plná kosmetických věcí :-) Nic, je to jen taštička, prázdná :-)
Asi bych vám to měl i vyfotit, ale je to černý jak uhel - to se mi nepodaří zprostředkovat :-) Ale dojmy jsou asi silnější :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Zpět na Ostatní odkazy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník