Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Vaše zkušenosti s různými značkami cigaret, zážitky, doporučení, recenze

Které cigarety kouří dívky či ženy

Příspěvekod David77 » pondělí 6. 9. 2010 20:46

Když vidím nějakou dívku či ženu kouřit, tak mě i zajímá jakou značku cigaret si zapaluje. Jaká je to značka a zda to jsou slabé či silné cigarety.
Mě osobně je jedno jaké cigarety kouří, podstatné je, že vůbec kouří. Dle mého zjištění jsou mezi dívkami rozšířené modré LM a modré či červené VICEROY, ale také jsem viděl holku kouřit Startky, MOONKY, Marlbora a další.

Nevíte někdo, proč třeba holky hodně kouří modré LM a také i třeba červené Vinceroy?
Jaké cigarety jste viděli u kouřících dívek a která značka byla nejčastější?

Těším se na příspěvky.
David77
VIP uživatel
 
Příspěvky: 361
Obrázky: 5
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Vinceroy červené, Malboro light

Re: Které cigarety kouří dívky či ženy

Příspěvekod Dara » úterý 22. 3. 2011 20:26

Prečo sú modré LMky také obľúbené neviem,mne smrdia :lol: Ja osobne fajčím najradšej Karelia slims classic alebo menthol,ale rada ich striedam s inými značkami slimiek. Čo sa týka žien z môjho okolia,takmer všetky fajčia tiež rôzne slimky,prípadne jedna zlaté Davidoffky alebo zlaté Malborky.
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Re: Které cigarety kouří dívky či ženy

Příspěvekod MBL » úterý 22. 3. 2011 22:57

Ked tak ja premyslam, jedna ex fajcila Slimky, potom neskor zlate Marlborky, druha striedala Camel a zlate Marlborky, Kamaratky co mam fajcia zvacsa tiez Camel / zlate/cervene Marlborky (aj 100ky), pripadne Petry, Lucky Strike a samozrejme rozne Slim varianty cigariet (celkom sa rozmahaju "Marlboro Gold Black" ako tensia varianta klasickych lightiek, avsak stale s korkovym filtrom).
U nas na Slovensku LM az take zname nie su (aspon nie v mojom okoli), ked tak premyslam, okolo mna fajcia holky takmer vyhradne Marlborky, co mi aj vyhovuje, kedze ich fajcim sam (okrem obcasnych unikov k tazkym Lucky Strikom, ktore mi proste chutia).
MBL
VIP uživatel
 
Příspěvky: 326
Pohlaví: Muž
Registrován: 26. 4. 2007
Bydliště: Bratislava, Slovensko
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: Marlboro Red

Re: Které cigarety kouří dívky či ženy

Příspěvekod renegade » pondělí 4. 4. 2011 7:46

Ahoj,

myslím si že u holek vedou tyto značky:

Drahé cigarety (70,- a víc za krabičku): Marlboro Gold, Marlboro Medium, Camel Blue, Davidoff Gold.

Levnější cigarety: LM Blue, viceroy blue, viceroy red, red and white zlaté
renegade
VIP uživatel
 
Příspěvky: 80
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 4. 2008
Bydliště: klatovy

Re: Které cigarety kouří dívky či ženy

Příspěvekod antaric » pátek 8. 4. 2011 22:12

Myslím, že obrázek o tom, které značky cigaret jsou mezi ženami nejoblíbenější, si můžete snadno udělat snadno ze sledování přepisů našich dotazníků. Značky, které zmiňujete, jsou celkem blízké realitě. Zlatá Marlbora jsou častá. Časté jsou Viceroy. Red&White se taky objevují, viděl jsem v dotaznících opakovaně třeba i Pall Mall. Prosakují nápadně slimky v podobě Slim Agenda či Vogue (se kterými ale nefotíme).

Naopak minimálně se vyskytují několikrát zmíněné Camelky.

Jestli ale existuje značka, která vede absolutně nejvíce, tak to jsou modrá LM. Stačí se i podívat, kolik finalistek Miss Kuřačka 2010 je kouří. Příčina úspěchu? Dobře vypadají, mají pro někoho možná přitažlivý uhlíkový filtr, nepatří k nejdražším a docela dobře chutnají (tento týden jsem testoval a to jsem zvyklý na bílé Davidoffky). Rozhodně mi osobně chutnají více než zlatá Marlbora.

Pro mě ještě bylo zajímavé srovnání červených a modrých LM. Mně přijde, že jde o dvě naprosto různé značky cigaret, chutnají i zásadně jinak, nejen jinak vypadají (bílý x žlutý filtr). Pokud něco pro mě tvrdšího, tak spíš červené Lucky Strike. Což ovšem jinak není příliš častá značka u žen - abych se vrátil zpátky k původní otázce :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Zpět na Značky cigaret

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron