Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Vaše zkušenosti s různými značkami cigaret, zážitky, doporučení, recenze

PARLIAMENT

Příspěvekod Billda » středa 27. 7. 2011 15:39

parliament_night_blue.jpg
Parliament.jpg

Nedávno jsem se proklikal k této značce cigaret. Velmi jsem zbystřil, protože jsem se dočetl, že na Ukrajině a v Rusku je tato značka obrovsky populární a zároveň statusová záležitost, a to především mezi teenagery, středoškolskými a vysokoškolskými studenty. Nemohl jsem si nevzpomenout na silnou paralelu s elemkami v Česku.
Parliamentky se prodávají v nejrůznějších "škodlivinových" a velikostních variantách - např. Parliament Filters (Night Blue), Parliament Lights (Aqua Blue), Parliament Extra Lights (Silver Blue), Parliament One (Platinum Blue), Parliament Super Slims, Parliament Reserve); zda i chuťově odpovídají našim elemkám, nemohu posoudit, ale zajímalo by mě to.

(N.B.: Osobně považuji naše elemka za skvělý marketingový tah orientovaný především na mladší kuřačky, ze kterého se následně vyvinula mezi mládeží a mladými kuřačkami takřka kultovní a nepsaně statusová záležitost. Osobně si myslím, že jejich chuť má na jejich rozšíření podružnější podíl. Mj. i proto jsem již několikrát volal po větším rozkrytí těchto dosud neprobádaných sfér kuřaččiných preferencí v nově formulovaném dotazníku k autorským fotografiím a videu kuřaček pro MISS KUŘAČKA.)

Co mě ale na parliamentkách ještě zaujalo, je jejich netypicky zapuštěný filtr. Oficiálně to má být ochrana před bezprostředním stykem s prostupujícím dehtem z ústí filtru, který může někomu vytvářet nepříjemnou dochuť při kouření (týká se to ale podle mě spíše cigaret s vyšším obsahem dehtu). Neoficiální účel zapuštění si můžete na netu vyhledat sami, pokud byste byli v tomto ohledu zvědaví :P .
Docela bysem si jednu parliamentku střihl 8-) , ale jak k ní přijít a nejet na Východ!?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
GIRLS SMOKING IS COOL!!!
Billda
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 641
Obrázky: 84
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 2. 2010
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro 100´s Red

Re: PARLIAMENT

Příspěvekod antaric » středa 27. 7. 2011 22:16

Billda: Díky za hluboký vhled do světa kolem značky Parliament. Pokud si dobře pamatuju, patří spolu s Virginia Slims k velmi oblíbeným značkám v anglosaském prostředí. Jak se zdá, tak značka zapustila kořeny i směrem na východ :-) Věřím tomu, že svoje i statusové kouzlo mají. Jak se k nim dostat a ochutnat - nemůžeme-li snadno na východ, musí východ k nám :-) Věřím tomu, že dostupnost Parliamentek je lepší než u jiných značek. I když jestli to nebude podobné jako s Gitaneskami (které jsem měl možnost celkem bezproblémově vyzkoušet, asi zkusím i Parliament).

Co znamená ta značka "N.B.", kterou uvozuješ část kurzívou? :-) Nota bene? :-) Jinak souhlasím, že LMka mají tak silnou roli u nás - věřím ale tomu, že to není jen o značce, ale i chuti. Prý jsou (a mohu potvrdit) i mírně nasládlejší (alespoň nová varianta), možná díky uhlíkovému filtru, možná i proto je ta značka milována (mnohými kuřačkami), pro jiné je zas právě proto zatracována.

Nová podoba dotazníku se bude chystat, díky za pomoc s formulací nových otázek. (To je info pro ostatní čtenáře - s Billdou jsme komunikovali na téma úpravy dotazníku formou SZ.)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: PARLIAMENT

Příspěvekod Bakerer » neděle 28. 8. 2011 16:49

Zdravím,
Kdyby jste je někdo věděl kde je sehnat nebo měl nějakou tu krabičku navíc.
Dejte vědět.
Díky
Bakerer
nováček
 
Příspěvky: 1
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 28. 8. 2011

Re: PARLIAMENT

Příspěvekod Billda » pondělí 29. 8. 2011 11:00

antaric píše:Co znamená ta značka "N.B.", kterou uvozuješ část kurzívou? :-) Nota bene? :-)



Pozdě, ale přece, antarici, odpovídám: ano, je to tak jak píšeš. ;)
GIRLS SMOKING IS COOL!!!
Billda
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 641
Obrázky: 84
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 2. 2010
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro 100´s Red

Re: PARLIAMENT

Příspěvekod 4Forse » sobota 12. 1. 2013 14:56

Mám doma 2 krabičky Parliament Aqua Blue, včera jsem si je dovezl z Ukrajiny, kdo by chtěl koupit stačí napsat soukromou zprávu
4Forse
nováček
 
Příspěvky: 1
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 12. 1. 2013

Zpět na Značky cigaret

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník