Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Vaše zkušenosti s různými značkami cigaret, zážitky, doporučení, recenze

Benson & Hedges

Příspěvekod Sarkan » středa 14. 9. 2011 20:58

Zdravím!

Nedávno jsem díky kamarádce vyzkoušel cigarety britské značky Benson & Hedges a musím říct, že na svou cenu - pouhých 65 Kč - jsou velice dobré. U nás se prodávají ve čtyřech variantách:

    Benson & Hedges Black Slide (černá krabička, nejsilnější) Jedna cigareta obsahuje - Dehet: 10mg Nikotin: 0,8mg Oxid uhelnatý: 10mg
    Benson & Hedges Silver Slide (šedá krabička, středně silné) Jedna cigareta obsahuje - Dehet: 7mg Nikotin: 0,6mg Oxid uhelnatý: 9mg
    Benson & Hedges White Slide (bílá krabička, slabé) Jedna cigareta obsahuje - Dehet: 4mg Nikotin: 0,3mg Oxid uhelnatý: 5mg
    Benson & Hedges Regular (zlatá krabička, jiná chuť než u Slide variant) - V Českých trafikách na tuto variantu narazíte zřídka, ale dovážejí se k nám. Jedna cigareta obsahuje - Dehet: 10mg Nikotin: 0,9mg Oxid uhelnatý: 10mg

Jaké s nimi máte zkušenosti vy?
Sarkan
VIP uživatel
 
Příspěvky: 35
Pohlaví: Muž
Registrován: 9. 11. 2009

Re: Benson & Hedges

Příspěvekod David77 » neděle 18. 9. 2011 18:39

Určitě to chci co nejdříve vyzkoušet. Viděl jsem černou krabičku u jedné holky, která si na lavičce zapalovala cigaretu, takže asi to bude tato značka, ale nejde to říci s určitostí.
Pokud měla černou značku - Benson & Hedges Black Slide

Zkusím si tuto krabičku koupit, vyzkouším a dám zde sem vědět.

Jinak cena 65 Kč je dobrá cena, neboť většina cigaret je rozhodně dražších.

Hezký den
David77
VIP uživatel
 
Příspěvky: 361
Obrázky: 5
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Vinceroy červené, Malboro light

Re: Benson & Hedges

Příspěvekod antaric » neděle 18. 9. 2011 19:05

Jedinou zkušenost, kterou mám s Benson & Hedges, je, že jsem držel v ruce karton :-) Ten si přála jako dárek 1. vicemiss Kuřačka 2009 Míša, karton při předávání je vidět na několika fotkách z korunovace ve vláknu: viewtopic.php?t=1718

Jinak ještě co vím o Benson & Hedges, že mají jiný způsob vyndavání cigaret - z boku.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Benson & Hedges

Příspěvekod drevo » neděle 18. 9. 2011 19:32

V poslední době jsem si jich párkrát všimnul, že je lidé kouří, to vytahování z boku je zajímavé. Myslím, že jsem je jednou zahlédl v ruce u nějaké dívky, ale jinak to byli vesměs chlapi, bohužel.
drevo
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 80
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 11. 2007

Re: Benson & Hedges

Příspěvekod jana112 » pátek 14. 2. 2014 18:03

fajcim tieto cigarety uz dlhsiu dobu,kupujem si ich na slovensku nakolko v krajine kde zijem su o dost drahsie.su celkom v pohode len v poslednej dobe sa mi parkrat stalo ze som v jednom kartone nasla 3 cigarety bez filtru alebo tam bol len kusok filtra. :twisted:
jana112
nováček
 
Příspěvky: 1
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 2. 2014
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: benson &hedges

Re: Benson & Hedges

Příspěvekod PetraBila » středa 15. 10. 2014 6:49

Už jsem to sem dávala, tak snad to nevadí a pro někoho i bude fajn tip!:) Myslím, že je to dobrá akce od B&H. No zhodnoťte to sami a good luck!:) Jo a tady odkaz :lol: www.urbanzone.cz/aukce
PetraBila
nováček
 
Příspěvky: 9
Pohlaví: Žena
Registrován: 18. 9. 2014
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10

Zpět na Značky cigaret

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron