Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Vaše zkušenosti s různými značkami cigaret, zážitky, doporučení, recenze

Cigaretový adventní kalendář? Asi dlouho jen utopie! Bohužel

Příspěvekod Billda » pátek 11. 11. 2011 22:03

Poslední dobou se doslova roztrhl pytel s adventními kalendáři všeho druhu a pro všechny věkové skupiny. Dokonce i pro domácí mazlíčky! Loni jsem poprvé viděl adventní kalendář s tvrdým alkoholem v miniaturkách; letos se dozvídám, že se bude prodávat pivní adventní kalendář se 20 lahvemi nejrůznějších regionálních variant tohoto zlatavého moku.
A tak mně tak napadlo: cigaretový adventní kalendář (na každý adventní den jiný druh cigarety; na Štědrý den třeba celá krabka těch nejluxusnějších cigaret), to by bylo něco! To těšení se, jaká značka tam další den bude! A velká příležitost se zábavnou formou seznámit s několika značkami bez nutnosti kupovat od každé značky celý dvaceticigaretový balíček, možnost srovnávat... No, vraťme se do reality! Bohužel...
GIRLS SMOKING IS COOL!!!
Billda
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 641
Obrázky: 84
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 2. 2010
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro 100´s Red

Re: Cigaretový adventní kalendář? Asi dlouho jen utopie! Boh

Příspěvekod antaric » pátek 11. 11. 2011 22:14

Patrně Tě k nápadu inspirovalo právě to, co všechno se dá s adventními kalendáři vymyslet a vyrobit. Podle mě to není až tak nereálné, podle mě stačilo jen chtít, na straně výrobce cigaret. Rozhodně by to byl originální nápad a dárek, ať už partnerům a nebo jako pozornost při koupi celého kartonu dané jedné značky.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Zpět na Značky cigaret

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník