Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Vaše zkušenosti s různými značkami cigaret, zážitky, doporučení, recenze

cigarety pro začátečníky

Příspěvekod logo » pátek 23. 12. 2016 14:57

Ahoj, chci začít kouřit a hledám optimální cigarety... Ve hře je zápach a chuť... Cenu neřeším
Díky za radu...
PS: Prosím konkrétní tipy
logo
nováček
 
Příspěvky: 3
Pohlaví: Žena
Registrován: 23. 12. 2016
Počet denně: 0

Re: cigarety pro začátečníky

Příspěvekod zajdaacr » úterý 27. 12. 2016 22:14

Ahoj všichni, jelikož se jedná o téma které mě zajímá a protože i já bych chtěl zkusit své ženě nekuřačce časem koupit taky nějaké cigarety na občasné zpříjemnění večera, tak se pokusím reagovat.
Doufám, že mě hned neodsoudíte, protože se musím přiznat, že jsem nekuřák, nýbrž ženy kuřačky a tyto stránky se mi líbí :) Ve svém názoru budu vycházet z toho, co jsem se naučil buď z těchto stránek, nebo z toho, jak se s kuřáky bavím.
Vím, že jsi se ptala na konkrétní typy, ale dřív, než je zmíním, tak bych rád řekl, že podle mě to není jenom o tom co kouříš, ale jak kouříš. Myslím tím, to, že když z cigarety potáhneš jen krátce, tak se to "dá" vydržet i pro nekuřáka, nebo začínajícího kuřáka, kdežto i když máš slabé cigarety ale potáhneš pořádně silně, tak se to "nedá" ať kouříš cokoliv.
No a jinak já osobně mám rád, ženy se slim cigaretou. Takže pro začátek bych volil jahodové Kiss, nebo Karelia slim menthol.
zajdaacr
nováček
 
Příspěvky: 8
Pohlaví: Muž
Registrován: 4. 10. 2009

Re: cigarety pro začátečníky

Příspěvekod Petr28 » úterý 27. 12. 2016 23:41

Ahoj, já jsem začínal na zlatých Marlborkách a pak jsem po 3 měsících přešel na Davidoffky. Moje přítelkyně byla nekuřačka a pak si ode mě začala brát ke skleničce nebo ke kávě vždy jen jednu až dvě cigarety. Zhruba po půl roce začala s holkama po práci kávičkovat a začala si kupovat klikací LMka. Teď už si ode mne cigárka nebere a má vždy svoje klikací a prý ji moc chutnají. Je to asi individuální, ale zlatý máčka nebo Davidoffky jsou asi nejchutnější..
Petr28
nováček
 
Příspěvky: 5
Pohlaví: Muž
Registrován: 1. 11. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Marlboro light, Davidoff

Zpět na Značky cigaret

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník