Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Hlasování o nejsympatičtější kuřačku roku, z autorských fotografií. Informace, nominace, finále

Dodatek k Miss - muryru

Příspěvekod muryru » středa 15. 12. 2010 14:03

Uplynul další rok, a máme spuštěno hlasování k dalšímu ročníku Miss, už čtvrtému.
Nikdy bych nevěřil, že se nám povede vytvořit takovouto tradici , opravdu už čtvrté prestižní
tablo původních autorských krásek-kuřaček, které nemá klesající úroveň, spíše naopak.

První rok,2007, ač kuřačky jako takové byly stejně krásné, jako v dalších letech, jsme soutěž
ještě nebrali natolik "vážně" jako nyní - autorsky šlo jen o moji záležitost, hlasů k jednotlivým
vláknům a vlastně i ve finálové soutěži ještě nebyl počet, který by si prezentace zasloužila.
Stejně tak chyběly dnešní neodmyslitelné atributy (dotazníky, vizitky, reklamní předměty, a
vlastně i srazy s předání cen pro naše missky), proto trochu chyběla zpětná vazba. Vlastně jsem
si plnil dávné sny, kdy jsem o podobné soutěži sníval - nápad je rozhodně o pár let starší
než jeho realizace - a byl jsem rád, že se výsledky snažení líbí a soutěž zaujala.

V roce 2008 už se i jako autor zapojil i antaric a hlavně díky jeho aktivitám (technické záležitosti,
organizace, propagace a neposlední řadě během tohoto roku zapojení se do autorské dvojice, nejprve na dlouho
především s kamerou) se soutěž dostala do podoby, kterou s mírnými úpravami znáte dodnes.

Třetí ročník 2009 přinesl o něco málo menší počet kuřaček, nicméně náš autorský tým nezahálel, neboť v tomto roce se pravidelně (3x ročně) začaly pořádat srazy příznivců stránek, spoustu příznivců stránek jsme mohli poznat
osobně, z některých z nich se stali spolutvůrci , mohli jsme začít důstojně oceňovat vítězky našich
soutěží Miss. Takže i třetí rok přinesl výrazný posun.

Ten nechybí ani v ročníku čtvrtém - 2010. Poprvé se v něm kromě mé osoby výrazně prezentuje antaric
coby fotograf (přičemž svou funkci kameramana neopustil), s vybavením, které je oproti mému téměř profesionální
(posun pro pátý ročník by měl být v tomto i u mně), a navíc jeho mimořádným smyslem pro detail, takže
kvalita toho, co nabízíme, výrazně vzrostla. A pro mě je to vysoko nastavená laťka a impuls, ale myslím,
že řada kuřaček, které jsem dělal sám, má v našem přehledu účastnic, také velmi důstojné postavení. Kromě
naší autorské dvojice s anatricem bych chtěl poděkovat za menší autorské přispění (mj. na srazech) Pavlovi,
Katmarovi, milovníkovi kuřaček a Ppss, kteří mají též svůj podíl na vytváření našeho projektu.

Výrazné procento (samozřejmě nejen) krásných dívek a žen pravidelně kouří cigarety. Nejen v Praze,
ale v každém městě, městečku i malé obci, si každý den, každou chvíli, stovky, tisíce, desetitisíce atd. těchto kuřaček zapálí cigaretu. Nejsme a nebudeme schopni zmapovat více než jen zlomek z této pro nás tolik přitažlivé
podoby ženského a dívčího půvabu. Nejsme zatím v situaci, kdy by se nám krásné kuřačky hlásily
v konkursu, aby se mohly soutěže o Miss Kuřačku zúčastnit. Adeptky vybíráme (ve vzácných chvílích volného času) dle vlastního úsudku a vkusu (antaric možná víc myslí na pestrost a někdy i záměrnou nevšednost, což je také dobře),většinou po náhodném vytipování a souhlasu dané kuřačky ke spolupráci s námi - často galerie
vznikne bezpostředně po oslovení. Ne všechny vytipované kuřačky s nabídkou souhlasí - výběr by
byl ještě reprezativnější - týká se to často kuřaček třicátnic a čtyřicátnic, po nichž je zde také
od řady příznivců poptávka, a které nejsou často tolik bezprostřední jako mladší kuřačky.
Ovšem i přes všechna úskalí se nám zatím každý rok podařilo vytvořit nádherný výběr kuřácké
krásy - kdyby se všechny kuřačky, které jsme prezentovali - za celou dosavadní existenci, ale
i třeba jen ten rok - sešly společně, myslím že by to místo byl opravdový ráj pro každého z nás,
který považuje pěkné ženy a dívky-kuřačky za přitažlivé a a jejich kouření za třešinku na dortu,
smyslný a sexy atribut a dotvoření jejich celkového půvabu.

No a k samotným letošním soutěžícím uchazečkám o titul čtvrté Miss Kuřačky. První ročník obsadily medailová místa v podstatě teenagerky. V druhém ročníku bylo velkým překvapením druhé místo 30leté Terezy, která měla téměř nakročeno k vítězství, chyběl jediný hlas. A ve třetím zaslouženě zvítězila tehdy 42letá Dáša, která by mohla být maminkou svých vicemiss.
Samozřejmě mám (a antaric také a jistě i další z nás) nějaké tipy, které kuřačky by se letos mohly stát
Misskami. Mám i své favoritky, u nichž si naopak myslím, že neuspějí, i když bych jim to přál.
Nechme se překvapit, které nikotinové krásky budeme za pár týdnů nejvíce obdivovat.
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Fejeton k Miss - muryru

Příspěvekod milovník kuřaček » čtvrtek 16. 12. 2010 16:41

Muryru fakt úžasně napsáno a zhodnoceno-no prostě nemám slov...Také bych si moc přál,aby stránky vešly více do povědomí...a myslím,že je k tomu správně nakročeno a že se to ubírá správným směrem ;) Jsem moc rád,že i já jsem mohl trochu přispět...
milovník kuřaček
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 560
Pohlaví: Muž
Registrován: 22. 1. 2008
Bydliště: doma

Re: Fejeton k Miss - muryru

Příspěvekod antaric » pondělí 20. 12. 2010 23:28

Muryru, moc pěkně napsáno, máš moji pochvalu! :-) Výborná rekapitulace, hlavně pro ty, co nesledují od začátku a úplně podrobně - pamětníků je už od roku 2007 dost, ale my dva jsme pořád největší :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Fejeton k Miss - muryru

Příspěvekod milovník kuřaček » středa 22. 12. 2010 14:45

A největší pamětníci vy dva zůstanete... :lol:
milovník kuřaček
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 560
Pohlaví: Muž
Registrován: 22. 1. 2008
Bydliště: doma

Re: Fejeton k Miss - muryru

Příspěvekod muryru » středa 22. 12. 2010 15:31

Otázka je, jestli nějaká podrobná historie, rekapitulace nebo dokonce statistiky, někoho zajímají - "statistika
nuda je.." zpívá se v jedné pohádce, i když já s tímhle výrokem nesouhlasil už ani jako dítě :D

Jinak tímto i prosím všechny z vás, kteří ještě nepřidali svoji nominaci do Miss 2010, aby nezapomněli!
A jsme rádi i za každý vás názor do vláken jednotlivých kuřaček, nebojte se kromě bodového ohodnocení
i napsat pár slov.
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Fejeton k Miss - muryru

Příspěvekod muryru » sobota 15. 1. 2011 13:40

JEN UPOZORŇUJU, že dnes v sobotu 15.ledna 2011 ve 20:00 končí základní část 4.ročníku soutěže MISS KUŘAČKA.
Pro 74 z počtu 84 kuřaček soutěž končí a deset finalistek se utká ve finále - a všechny finalistky jsou zároveň zvány
na náš příští sraz (a budou oceněny). Pokud jste ještě nehlasovali, prosím ještě máte několik hodin šanci
hlasovat a přiblížit finálovou účast všem vašim favoritkám .
(i když je jasné, že každému z nás bude ve finále nějaká z osobních favoritek chybět....)
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Fejeton k Miss - muryru

Příspěvekod Martina A » sobota 15. 1. 2011 22:28

Muryru, děkuji za skvělý, velmi kvalitní článek, který mi doplnil mezery ve vzdělání. :) ;) Držím vám palce, váš projekt je nevšední (a tím pádem pro mě krásný... :D ) a přeji vám, aby počet příznivců stránek narůstal a aby jste měli štěstí na krásné kuřačky ochotné pro spolupráci. :) Také děkuji Ondrovi za již zmíněný smysl pro výběr neokoukaných, odlišných typů - je to pro mě skvělým zpestřením stránek - a doufám, že nejen pro mě. 8-)
Závěrem přeji hodně štěstí letošním (nebo spíše loňským) kuřačkám! :D
Martina A
VIP uživatel
 
Příspěvky: 266
Obrázky: 3
Pohlaví: Žena
Registrován: 20. 8. 2010
Bydliště: Jak kdy

Re: Fejeton k Miss - muryru

Příspěvekod muryru » sobota 15. 1. 2011 22:41

Martina: dík za moc pochvalu, považuji si toho :) Jen škoda, že jsme se nedočkali i tvého nominačního
výběru, což platí i některé další naše věrné příznivkyně a příznivce.
Nicméně všem zúčastněným děkujeme, rozhodli jste, jak jste rozhodli - já samozřejmě "pláču" nad
neúčastní některých svých favoritek ve finále - minimálně tři mi tam budou citelně scházet a asi i další,
ale to už by nebylo TOP10.
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Fejeton k Miss - muryru

Příspěvekod milovník kuřaček » sobota 15. 1. 2011 22:50

Muryru z toho si nic nedělej-mě tam taky chybí nějáké kuřačky...ale asi především Gábina...
milovník kuřaček
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 560
Pohlaví: Muž
Registrován: 22. 1. 2008
Bydliště: doma

Re: Fejeton k Miss - muryru

Příspěvekod antaric » sobota 15. 1. 2011 22:52

Já mám letos asi nejhorší konverzi :-) postoupilo mi jen 5 kuřaček z 12.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Dodatek k Miss - muryru

Příspěvekod muryru » sobota 15. 1. 2011 23:16

antaric: Mimochodem - z tvých neúšpěšných nominovaných mi taky většina z nich bude chybět - 016 Verunka blonďátko, nebo 024 šelma Kačka - moje krásné úlovky, nechápu jak mohly být opomenuty. Nebo nevyzpytatelná blondýnka 022 Tereza, na kterou v mé nominaci nakonec místo nezbylo, i když mi teď schází. A Lucku 038 jsem
viděl naživo v létě, a musím říct, že byla stejně okouzlující jako její úspěšnější kamarádka Natálie - kdyby
dostála příslibu a nafotili jsme letní galerii, jsem přesvědčen, že minimálně finále by ji neminulo....

Finále by i si ale dle mě zasloužily i další...milovníkem preferovaná Gábina 011 se zvláštním kouzlem, vyniknuvším
hlavně na antaricových fotkách, atraktivní mladičká Katka 014, Andrea 020 - neobyčejně krásnými ženskými
tvary oplývající sympatická dívčina, moc pěkné Hanka 009 nebo Míla 013.....
a další, Mirka 017, Lena 021,atraktivní partygirl Nikol 012.... vlastně bych mohl ještě dlouho pokračovat...ach jo :-)
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Dodatek k Miss - muryru

Příspěvekod Martina A » sobota 15. 1. 2011 23:56

Muryru: k té mé neúčasti na hlasování jsem se už vyjádřila ve zprávě... :D A upřímně řečeno jsem si doteď nebyla jistá, jestli jste to od nás, žen, skutečně očekávali. :D Tak snad příští rok. ;)
Martina A
VIP uživatel
 
Příspěvky: 266
Obrázky: 3
Pohlaví: Žena
Registrován: 20. 8. 2010
Bydliště: Jak kdy

Re: Dodatek k Miss - muryru

Příspěvekod antaric » neděle 16. 1. 2011 0:19

Martina: Je snad někde napsáno, že v soutěži mohou nominovat nebo hlasovat jen muži? :-) Proč by se nemohly zapojit i ženy a vnést do toho svůj akcent? :-) Taková Liliya se zapojila, sama navíc soutěžící, a dokonce ani sebe ve vší skromnosti nenominovala.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Dodatek k Miss - muryru

Příspěvekod Martina A » neděle 16. 1. 2011 12:14

Antaric: budiž jí to ke cti. :)
Martina A
VIP uživatel
 
Příspěvky: 266
Obrázky: 3
Pohlaví: Žena
Registrován: 20. 8. 2010
Bydliště: Jak kdy

Re: Dodatek k Miss - muryru

Příspěvekod Martina A » pondělí 17. 1. 2011 20:21

Volbu jsem přenechala vám mužům, z různých důvodů, známých i neznámých. :)
Howgh :lol:
Martina A
VIP uživatel
 
Příspěvky: 266
Obrázky: 3
Pohlaví: Žena
Registrován: 20. 8. 2010
Bydliště: Jak kdy

Re: Dodatek k Miss - muryru

Příspěvekod Dara » úterý 18. 1. 2011 0:09

Načal si tému ktorá ma odjakživa fascinuje. Prístup žien,ku kráse iných žien :-)
Ako si správne podtokol,bolo by...viac než čudné,keby heterosexuálni muži preberali svoje sympatie k iným mužom. Avšak my ženy sme v tomto dosť odlišné,neviem teda,či hovorím za úplne všetky (zrejme nie). Videli ste napríklad niekedy,že by sa dvaja heterosexuálni muži-kamaráti oslovali zlatko? No u žien-priateliek je to myslím celkom bežný jav,rovnako ako objatia,pohladenia,nežné oslovenia atd.
Skrátka spôsob prejavu sympatii či náklonnosti (asexuálnej) k rovnakému pohlaviu je jedna z mnohých vecí,v čom sme od Vás mužov odlišné. Samozrejme netvrdím,že to takto nutne musí byť..je to len dojem,ktorý som nadobudla rokmi všímania si. No a samozrejme som si vedomá toho,že mám veľmi daleko k objektivite :lol:
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Re: Dodatek k Miss - muryru

Příspěvekod muryru » úterý 18. 1. 2011 12:37

..a mimochodem, tuhle náklonnost hlavně u mladších dívek k sobě (i jinak heterosexuálně orientovaných) vnímám hlavně u současné mladé generace, mám pocit že v mojí generaci (letos 35 :shock: ) nebo ještě starší, tomu tak nebylo, všeobecně moc nebyly takové ty typy barbie-girl a ten styl, který známe dnes, včetně jejich chování
i třeba mezi sebou. Každá generace je úplně jiná - co už mám tak zmapovaný holky narozený v 60tých, 70tých, 80tých a 90tých letech (samozřejmě i z přesahy - že některá by se spíš hodila do starší subgenerace, případně do mladší).
A je to tak asi i u chlapů.
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Dodatek k Miss - muryru

Příspěvekod Dara » úterý 18. 1. 2011 14:46

muryru: No ja som si to všimla práveže u generácie mojich rovestníčok 36 (+/-5 rokov),pri nákupoch,posedeniach pri káve. Možno mi to príde časté len preto,že si také veci pamätám...neviem to objektívne posúdiť.
Čo sa týka tej najmladšej generácie...zrejme to robia len preto,že je to podľa nich "cool" a správne v ich veku,rovnako ako ľutovať sa a tváriť sa akoby na ich pleciach spočívala ťarcha sveta :lol:
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Re: Dodatek k Miss - muryru

Příspěvekod muryru » úterý 18. 1. 2011 14:49

Dara: já právě u té naší generace teda moc ne.. :?:
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Dodatek k Miss - muryru

Příspěvekod Martina A » úterý 18. 1. 2011 19:30

Dara: krásně jsi to vystihla... :D A rozhodně to není jen nějaká subjektivní představa, takže mužští kuřáci si mohou vzít z tvých slov ponaučení. :D
Martina A
VIP uživatel
 
Příspěvky: 266
Obrázky: 3
Pohlaví: Žena
Registrován: 20. 8. 2010
Bydliště: Jak kdy

Další

Zpět na Miss Kuřačka 2010

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron