Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

VHS archiv

Příspěvekod muryru » úterý 27. 3. 2007 0:10

Několik let jsem příležitostně natáčel ženy s cigaretou na VHS video. Od autentických záběrů z různých oslav a mejdanů, přes pózování až vyloženě k privátním intimním záležitostem.
Formát VHS se přežil a zůstalo desítky hodin materiálu, jehož převedení na DVD by bylo nesmírně nákladné.

Dovolím si ukázku:
S touto dívkou jsem natáčel v sezoně 2002/03,jmenovala se Jiřina (tehdy 28). Kuřácké video jsme natáčeli až nějaký čas po seznámení. Vzniklo 40 minutové video, v jehož počátku tato s nesmírnou chutí kouřící černovláska jižního typu vykouřila bez jakékoli pauzy 6 cigaret! Všechny ukázky jsou z šesté cigarety. Po pauze ještě přidala sedmou... Pojila v sobě smyslnost až vulgárnost s náruživým,závislým kuřáctvím. Přitom působila jako hodná a inteligentní mladá dáma.

ObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázek
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod andrew » úterý 27. 3. 2007 7:34

No kdyby se ti sem povedlo dávat i videa, tak by to byl pravděpodobně vrchol dokonalosti ...
andrew
uživatel
 
Příspěvky: 14
Obrázky: 11
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 25. 3. 2007

Příspěvekod antaric » úterý 27. 3. 2007 9:35

Být s ní, s Jiřinou, to muselo jako v sedmém nebi... ;-) Naprostá krása! Škoda, že převod z VHS je tak pracný, přesto děkuji za všechny aspoň za ukázky.
Líbí se mi, jak k tomu připisuješ i detaily, nejen tady, že vidíme nejen fotky, ale prožíváme a cítíme, jak je s to s jejich kouřením... a jak je to krásný...
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod muryru » úterý 27. 3. 2007 10:19

Občas nějakou ukázku dám, i když je ta kvalita nic moc.... vzpomínek je opravdu hodně. Pamatuju si, jak jsem s ní natáčel, u jedné z cigaret jsme klečeli proti sobě na bobku a já si potom z pochopitelných důvodů (vzrušení :)))) nemohl stoupnout....
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod dawidd » neděle 1. 4. 2007 21:45

žena na snímcích z videa je mimořádně sexy
dawidd
uživatel
 
Příspěvky: 23
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 1. 4. 2007

Zpět na Ročník 2007

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron