Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Která dívka (a úspěšná soutěžící Miss) se vám líbí více?

Kuřačka 1 - Agáta Hanychová
6
20%
Kuřačka 2 - Petra Macháčková
24
80%
 
Celkem hlasů : 30

Praha, čtvrtek 12.7.2007-kuřačky (Agáta Hanychová, Petra M.)

Příspěvekod muryru » pátek 27. 7. 2007 21:06

Kuřačka 1 - Agáta
22 letou Agátu asi většině z vás nemusím představovat - Agáta Hanychová je známá modelka, vicemiss, dcera Veroniky Žilkové.
Bulvární údaj, že kouří 35 cigaret denně nepopřela, se smíchem konstatovala, že tolik cigaret udělá za večer. I kdyby se jednalo o nadsázku, tak každopádně kouří hodně. My můžem jen litovat, že jinak velmi sympatická, vstřícná a ochotná Agáta odmítla sundat čepici a vůbec byla tak trochu zahalená - na večírku, kam se zrovna chystala, potom vypadala dle fotografií bulváru úžasně.


1851185218531854
185518571856



Kuřačka 2 - Petra
Druhá kuřačka, Petra Macháčková, je Agátina kamarádka, také modelka a druhá vicemiss roku 2005. Tato krásná dívka sice nebyla zrovna nalíčená (na což upozornila), ale i tak jí to velmi slušelo.


1858185918601861


Dnes poprvé se setkáváte s novým způsobem vkládání a prohlížení fotek, snad se vám tento první krok k lepšímu bude líbit.
Naposledy upravil muryru dne čtvrtek 5. 6. 2008 8:42, celkově upraveno 12
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod antaric » sobota 28. 7. 2007 9:24

Musím říct, že když jsem se poprvé dověděl, koho se podařilo muryrumu vyfotit, byla to bomba. Především proto, že se jedná o první celebrity vyfocené přímo pro fórum a dokonce ne jen tak nějaké celebrity, ale přímo missky, se kterými by si mnozí kouření neradi spojovali (my naopak ano). A dokonce - že náhoda přála potkat Agátu Hanychovou - tu, o které už na fóru byla několikrát řeč a která je určitou naší celebritní ikonou spojenou nejen s kouřením, ale i s aktivním přístupem k němu.

V tomhle směru se jedná o bombu, jinak samozřejmě muryrumu se už podařilo nafotit i lepší fotky (minimálně pro lepší i technické a časové podmínky), dosavadní top ženy a dívky to neohrozí.

Hlas dávám Petře, sluší ji to více (a nebýt výslovného uvedení, ani bych si moc nevšimnul chybějícího nalíčení - ani myslím nechybí, mám rád i přirozenost). Jak píše muryru, čepice Agátě na půvabu nějak uškodila, naprostý souhlas, myslím si také, že by se daly s Agátou nafotit mnohem lepší fotky, že to bylo taky především o nedostatku času. Doufejme, že někdy bude nějaké příště (a tímto zdravím Agátu i Petru, pokud jste sem nakonec zavítaly a že vás téma půvabu vašeho kouření povzbudilo... ;-) )
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod antaric » sobota 28. 7. 2007 9:26

Ještě - s novým způsobem vkládání fotek jsem nadšen (multipics.net), je to úplně o něčem jiném, mnohem rychlejší, dá se přecházet i přímo v rámci podgalerie mezi jednotlivými fotkami přímo, méně (vůbec) reklam atd. Rozhodně pokrok!
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

reakce

Příspěvekod rob » neděle 29. 7. 2007 9:32

ahoj, fajn, že jsme zase funkční.
Petra je moc hezká, fandil jsem jí už v Miss, i když ted jsem o ní dlouho neslyšel. Jen by mě zajímalo, kolik tak asi kouří v průměru ona?
Jak říkám, je super i bez cigarety, ale jako kuřačka to už nemá chybu. Skvělá práce Muryru!
rob
VIP uživatel
 
Příspěvky: 108
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 9. 6. 2007
Bydliště: Praha

Zpět na Ročník 2007

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník