Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Která kuřačka se vám líbí více?

Kuřačka 1 - Soňa
13
24%
Kuřačka 2 - těhulka Kristýna
31
57%
Kuřačky bonus ze zastávky
10
19%
Žádná se mi nelíbí
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů : 54

Praha, středa 15.8.2007 - kuřačky (Soňa, Kristýna)

Příspěvekod muryru » středa 15. 8. 2007 18:05

Kuřačka 1 - Soňa
18 letá usměvavá brunetka Soňa patří k středně závislým kuřačkám (15 cig./den). Jinak jsem se ale o mně velmi sympatické dívce toho příliš nedozvěděl.

Nová verze:
20252026202720282029
20302031203220332034
203520362037


Kuřačka 2 - Kristýna
19 letá silná kuřačka, brunetka Kristýna je těhotná a přesto se nevzdává své kuřácké vášně a dále neustále kouří. Kristýnce to sice s cigaretou i v těhotenství sluší, ale osobně si myslím, že ženy by v těhotenství měly své kouření omezit. Můžete napsat, co si o Kristýně nebo vůbec o kouření v těhotenství myslíte. (Jako autor fotek zůstávám neutrální)

Nová verze:
20392040204120422043
20442045204620472048
20492038

Kuřačky BONUS - tramvajová zastávka
Dvě mladé kuřačky jsem fotil na tramvajové zastávce. Bohužel díky prudkému slunci a příjezdu tramvaje dívek jsem stihl jen 8 fotek (z toho tři nepovedené) a nemám o dívkách žádné informace. Proto zařazuji jen jako bonus pro zpestření.

Nová verze
20502051205220532054
Naposledy upravil muryru dne čtvrtek 5. 6. 2008 11:34, celkově upraveno 30
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod antaric » středa 15. 8. 2007 19:32

Díky muryru za další sérii fotek, rozmanitostí rozhodně dál rozšiřující fotogalerii diskuzního fóra, všechny dnešní kuřačky sem patří.

Soňa - začla se mi líbit, až když jsem si její fotky prohlédl vícekrát, vypadá opravdu sympaticky, milá tvář, navíc kuřačka... Zajímavě se povedly její fotky, kde vydechuje kouř, body nahorů.

Kristýnka - na téma kouření v těhotenství odpovídám ještě v druhé sekci ("Extrémy"), musím ale říct, že se mi líbí, tak jako tak, navíc pokud kouří jednu za druhou... Je to na ní vidět, jak je krásně závislá... Dostává můj hlas. (Pomyslný druhý dostává Soňa.)

Bonusové fotky - rovněž dobré, škoda jen, že to bohužel muselo být ve spěchu, ze dvojice se mi líbí víc ta s tmavšími vlasy. úpravou, líčením
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

reakce

Příspěvekod rob » středa 15. 8. 2007 21:38

Bod ode mne tentokrát dostane Kristýna, je to typ, který se mi líbí i normálně. No jako těhotná by kouřit neměla (záleží taky jestli to nějak omezila, každopádně, co jsem četl, tak více jak 5 cigaret denně u těhotné je už velmi nežádoucí) - z lékařkého hlediska je to jednoznačný... Ovšem pokud bych tento argument vypustil, tak mě osobně se to líbí (prostě mě to "rajcuje"). Řeknu to asi takto, pokud by to byla moje žena či přítelkyně a to dítě moje, tak bych chtěl, aby v těhotenství přestala, maximálně výrazně omezila, takto můžu jen obdivovat a nic zakazovat....

Omlouvám se, že příspěvek je tak dlouhý, ale Muryru chtěl vyjádření.

Pozn: to že bod dostala Kristýna neznamená, že se mi Sona nelíbí- naopak, vyhrála to jen o to těhotenství, protože těch se tolik vyfotit nepodaří(spousta jich kouří cca 20%, ale většinou doma).
Fajn ulovky!
rob
VIP uživatel
 
Příspěvky: 108
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 9. 6. 2007
Bydliště: Praha

Příspěvekod muryru » středa 15. 8. 2007 22:25

Rob: Není třeba se omlouvat za délku příspěvku, je to jen dobře, pokud je co říct více.
Krom toho s tebou naprosto souhlasím v názoru na kouření v těhotenství..

Jinak obě hlavní kuřačky dnešního dne jsou v mých očích vzácně vyrovnané jako málokdy, oběma bych dal známku 1, s hlasem ještě
chvilku počkám...
(co se týče bonusu, narozdíl od antaric mi na fotkách víc sedí dívka se světlejšími vlasy.)
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

dotaz

Příspěvekod rob » středa 15. 8. 2007 22:37

Ano Muryru na kouření v těhotenství máme stejný názor, této souvislosti jsem se chtěl zeptat, zda z focení náhodu nevíš, kolik toho asi Kristýna vykouří, jakou značku kouří, případně zda v těhotenství alespon snížila "dávku"? Prozradila Ti něco z toho? díky
rob
VIP uživatel
 
Příspěvky: 108
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 9. 6. 2007
Bydliště: Praha

Příspěvekod muryru » středa 15. 8. 2007 22:51

Říkala, že se jí omezovat nedaří a kouří hodně (kolem 20, ale doufám, že to snad aspoň trochu omezila), značku jsem bohužel nezaznamenal...
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod stanek » čtvrtek 16. 8. 2007 8:24

dobrý den, jsem už zralý muž -53 let- a ženy s cigaretou mě nijak zvlast nepřitahují. uznám dokonce že fotka ženy s cigaretou může být sexy a s erotickým nábojem, především ve třicátých, čtyřicátých letech, na Západě ještě i později, byly podobné fotografie módní a měly své kouzlo, ale toto není váš případ. Dívky na vašich amatérských fotografiích na mě působí lacině, někdy až vulgárně.

Než obdiv, by spíše -zejména mladší dívky kolem 18- potřebovaly pořádně vyčinit a kdyby byly moje dcery -třeba skupinka dívek z restaurace- pořádně na zadek.
Přihlásil jsem se ale kvůli fotografiím těhotné kuřačky. Chování této mladé ženy považuju za trestný čin vůči nenarozenému dítěti - ta bestie v masce sympatické ženy je chladnokrevná vraždekyně a podobné "matky" bych bez milosti poslal do vězení s co nejpřísnějším trestem. Mělo by se tvrdě bojovat proti kouření budoucích matek. Pokud tuto ženu obdivujete, nemám pro vás slušných slov. Zaslouží maximální opovržení.
ing. Miroslav Staněk.
stanek
nováček
 
Příspěvky: 1
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 16. 8. 2007

Příspěvekod antaric » čtvrtek 16. 8. 2007 8:47

stanek: Vážený pane inženýre (sám jsem taky inženýr, ale nemám potřebu to ventilovat nebo zdůrazňovat jako vylepšení hodnoty příspěvku). Příspěvek Vašeho typu se dal víceméně čekat, kouření v těhotenství je ještě provokativnější téma než samotné kouření u žen. Beru ho jako názor (stejně jako ostatní zde registrovaní), názor, který stojí proti našim názorům (i když ne tak zcela), beru ho však rovnocenně, jako projev Vaší vůle, máte na to právo, osobní svobodu, stejně jako my. Oproti Vám bych ale, v názoru na cokoli, nikdy nevolil represivní a až agresivní slova, plná odsouzení a trestů - ničeho tím nedosáhnete, jen vyjádření názoru.
Pokud máte pocit, že ženy a dívky z fotografií působí lacině, pak vězte, že stejně lacině působí celý svět kolem Vás. Jde o ženy a dívky z reálného života, které potkáváme v běžném životě, stejně jako vy. Mají pro nás půvab i jako ženy takové, nejde jen o cigarety. Nežijeme v nereálném světě reklam plného retuší (jako zmiňujete třicátá a čtyřicátá léta na Západě). Přitahuje nás autentičnost a skutečný svět, žen a dívek kuřaček - ve kterém žijeme.
Na závěr bych Vám popřál, v běžném životě i dalších tématech, více shovívavosti, tolerance a především schopnosti empatie se vžít do role druhých, i těch, které byste s trestem poslal do vězení.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod antaric » čtvrtek 16. 8. 2007 8:50

Ještě přidávám odkaz do vlákna, kde jsem se k tématu kouření v těhotenství vyjádřil více (někteří již četli separátně):

viewtopic.php?t=283
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod Tato » čtvrtek 16. 8. 2007 13:19

Hlasuji pro Kristýnu,ačkoliv si myslím, že by měla udělat těhotenskou přestávku. Je to však hezká ženská
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Příspěvekod Kasoun » úterý 25. 12. 2007 18:47

Kristýna s cigaretou a bříškem je prostě neskutečně sexy! I když to asi není dobré, mě se to líbí a to moc !!!
Kasoun
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 185
Obrázky: 16
Pohlaví: Muž
Registrován: 25. 12. 2007
Bydliště: Praha

Re: Praha, středa 15.8.2007 - kuřačky (Soňa, Kristýna)

Příspěvekod Katmar » čtvrtek 18. 3. 2010 5:35

Ahojte.
Tak u mě vítězí těhulka. Ani ne tak kvuli těhotenství, ale protože je prostě tak nějak hezčí. Rozhodně nemůžu říct že by samotné těhotenství bylo u kuřačky nějaké plus, ale také to pro mě není žádné mínus.
Manželka vždycky poznala že je těhotná, protože ji přestalo kouření chutnat a během těhoteství nikdy nekouřila... Z toho pro mě vyplývá, že si tělo řekne co potřebuje a co mu vyhovuje...
Jak jsem psal už jinde, žádný lékřský výzkum nikdy nepotrvdil vliv kouření na zdraví dítěte. Jediný prokázaný vliv byl na nepatrně nižší porodní váhu, nicméně bez jakýchkoliv dalších negativních dopadů - takže není co dodávat.
Katmar
šedá eminence
 
Příspěvky: 439
Obrázky: 519
Pohlaví: Muž
Registrován: 15. 1. 2009
Bydliště: Mníšek pod Brdy
Kouření: ne
Počet denně: 0

Zpět na Ročník 2007

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron