Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Která ze tří kuřaček se vám nejvíce líbí

Kuřačka 1
17
63%
Kuřačka 2
7
26%
Kuřačka 3
3
11%
 
Celkem hlasů : 27

Praha, pondělí 21.5.2007 - kuřačky (3 tmavovlásky)

Příspěvekod muryru » pondělí 21. 5. 2007 21:17

Kuřačka 1
černovlásku jsem zachytil při pravidelné pracovní pauze, při níž si každou hodinu chodí zakouřit. Působila na mě velmi milým dojmem.

ObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázek

Kuřačka 2
černovlasá třicátnice Míša je mnohaletou vášnivou kuřačkou, kouří 1 krabičku cigaret (modré LM) denně, kouřit začala před sedmnácti lety.
Velmi milou mladou ženu jsem fotografoval v přítomnosti její dcerky, které se maminčino kouření vůbec nelíbí...:))
ObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázek
ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

Kuřačka 3
Na závěr jedna žena středního věku, která v dobách, kdy jsem se narodil (1976) , už coby středoškolačka dávno kouřila. A cigareta jí pořád dodává charisma.
ObrázekObrázekObrázekObrázek
Naposledy upravil muryru dne úterý 7. 8. 2007 9:42, celkově upraveno 1
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod antaric » úterý 22. 5. 2007 9:04

Díky, je to nádhera, všechno, fotky hezky doplnily to, co jsi sem už dával. Tentokrát se ti to podařilo i pěkně seřadit, podle toho, jak bych hlasoval, shora dolů :-) Díky i za doprovodné info, vždycky to obohatí.

Jinak ta dcerka - zatím se jí maminčinou kouření nelíbí, ale jednou sama pochopí, ochutná, zachutná ji... Třeba :-) Však to známe, jak mnohé holky jsou proti, nelíbí se jim kouření, pak přijde doba dospívání, promění se, okusí, zachutná jim... A bojovnost proti kouření je ta tam, místo toho nastoupí vášeň, vychutnávání, požitek v závislosti... Možná je to i případ mnohých těch, které jsi vyfotil a které dnes už pravidelně kouří přes krabičku denně...
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod DELON » úterý 22. 5. 2007 9:55

DOBRÝ DEN. Tyto stránky sleduju už delší čas, zatím jsem nepříspíval, čekal jsem širší účast lidí v diskuzi. Zdá se mi že se téma stránek zúžilo na autorské snímky pana zakladatele proto píšu sem kde to nejvíc žije.

aby bylo kuřaček víc , doporučil bych spíše fotit tajně, (paparazi formou), určitě by přibyly krásné kousky, které by nebylo možné přesvědčit, samozřejmě asi ne když bude s nějakým drsným chlapem..líbí se mi víc takové fotky kde je kuřačka zachycena přirozeně a ne pózování. občas jsem měl bohužel z fotek pana muryru pocit, že se opakuje...ale dobrý, líbí se mi vaše práce
proto oceňuju u dnešní kuřačky č.2 spíše ty první fotky které vypadají víc "ze života" než následující detaily obličeje s cigaretou v ruce nebo ústech...
dále další věc: jsem rád že se začal zvyšovat věkový průměr fotografovaných žen. s cigaretou je možná mnohem víc vzrušující elegantní nebo smyslně vyžilá (druhý případ je snad dnešní žena č.3) padesátnice nebo čtyřicátnice nežli sice pěkňoučká, ale nudná tuctová 18ctka, 20tka. Není to přece hledání modelek.... proto doufám že bude více žen ve věku kuřačky č.3, a to ještě přitažlivějších - i když paní mě přitahuje určitě víc než kuřačka č.1! , přestože hlas dám kuřačce č.2 zejména díky provedení jejích některých fotek

jinak - kuřačky jsou mou hlavní sex.vášní, znám hodně intern.stránek, ale prakticky nepřispívám.... v čR udělal muryru dost slušné práce, proto se přidávám aby forum nezaniklo byl bych zklamany
DELON
uživatel
 
Příspěvky: 20
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 22. 5. 2007

Příspěvekod antaric » úterý 22. 5. 2007 10:19

Díky Delone, za připojení se. Je pravda otázka, do které rubriky přispět nejlépe, pokud jde o nějakou univerzální reakci, k tématu, k fóru. Možná ještě dojde trochu k uspořádání hlavní stránky fóra, uvidíme.

Je jasné, i když každý zde máme trochu jiné akcenty, třeba věk, vzhled, důležité je, že máme společnou základnu v tématu kouřících žen. Ta nás spojuje a je dobře, že se tady můžeme "potkat", na stránkách patřících do české kotliny. Líbí se mi rozmanitost zde všech přispívajících, taktéž i vaše, je to dobře. Je to i rozmanitost věková nás - mně osobně se nejvíc líbí ženy, které by ke mně šly věkově (jsem 30), jinak starší, zralé se mi taky líbí, přitahují, vzrušují.

Pokud ti připadá fórum trochu zúžené na autorské fotografie muryruho, je to trochu pravda, nicméně si vážím, že tímhle směrem fórum tlačí dopředu, rozhýbává. A myslím si, že jeho práce je největším přínosem tohoto fóra, spousta jiných věcí se dá najít kdekoli jinde na internetu. A do jaké míry to tady bude žít dál a jakým dalším směrem se to bude rozvíjet, závisí na všech zde přispívajících. Ideálně by bylo, kdyby nás tu byly už desítky, více aktivně přispívajících, každý svou měrou a tím, co v něm je + samozřejmě by bylo fajn, kdyby se zapojily i ženy, dívky. Protože především je to může těšit a povzbuzovat, že něco jako tohle téma existuje a že jsou muži, kterým to imponuje a víc než imponuje...

K fotografování žen. Osobně si myslím, že je lepší se s danou ženou domluvit, na fotografování, aby to bylo s jejím vědomím. Tak jak to dělá muryru (a doví se i další věci, může seznámit s tematikou). Ono je to i o tom, že většinou ženu, kterou fotíte, musíte mít čelem - buď vás vidí, nebo si záhy všimne - mohou s tím být nepříjemnosti (muryruho i moje zkušenost - ne každý rád žije čistým adrenalinem - ono i někdy stačí kouřící ženu pozorovat). Ale jinak - záleží od prostředí, podmínek a příležitostí. Nemyslím, že by fotky byly strojené, žena, pokud si vychutnává, prožívá cigaretu, prožívá víc ji, než samotné fotografování. Kromě toho, když o vás ví, dokáže se i usmívat, být milá, dá do toho ještě další hodnoty... Ale je to asi i všechno případ od případu - ani tohle se nedá paušalizovat.

Jinak díky a jen tak dál.
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod muryru » úterý 22. 5. 2007 11:43

Moc díky oběma za reakce, Delonovi navíc za registraci, snad nám zanecháš přízeň...(jinak přimlouvám se za tykání)

Fotit tajně možná lze z lepší technikou, než mám já, přece jen raději fotím v blízkém kontaktu, a taky se nemíním dostat do nějakých nepříjemností, ale souhlasím s tvým postřehem ohledně větší pestrosti, snažím se (ono to kolikrát moc nejde, když mi kuřačka věnuje jen čas, než dokouří, tam na nějakou velkou fantazii opravdu není prostor, třeba včerejší kuřačku č.1 jsem začal fotit. když už prakticky dojížděla cigaretu).
Jinak co se týče věkového průměru, taky bych chtěl pestrost, někomu se líbí spíše mladší holky, jiný chce starší ženy, někdo tak zhruba uprostřed, mě se líbí celé to spektrum...
Díky za pochvalu ohledně mé záslužné práce - rozhodně jsem nikdy nechtěl být vůdčí osobnost. spíš to byla nutnost typu "když ne já, tak nikdo". I tvůj přístup to naznačil ("znám hodně intern.stránek, ale prakticky nepřispívám").

Jinak kuřačky jsem řadil vyloženě chronologicky v pořadí jakém jsem je fotil, co se týče dcerky kuřačky č.2 a postřehu antaric ohledně jejího možného budoucího pohledu na kouření, tak jsem zvědavej, jak na tom jednou budou následující generace (narozené třeba až po r.2000) s kouřením. Vyhubí se kouření díky raziím proti němu, nebo se bude kouřit stejně jako dnes?
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod Tato » úterý 22. 5. 2007 14:43

Díky moc za kuřačku ve zralém věku. Tyto dámy přímo zbožňuji a proto hlasuji pro trojku, ačkoliv i ty druhé dvě nejsou špatné. Co se týká dětí narozených po roce 2000, myslím že budou též kouřit. Vždyť roku 1608 zakázal král Jakub kouření v Anglii, v Rusju sekali kuřákům nosy a přesto lidí holdujících kuřácké vášni přibýbalo.
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Příspěvekod antaric » středa 23. 5. 2007 10:54

Pokud jde o kouření dnešních dětí a narozených řekněme po roce 2000, tak byl bych spíš optimistický. Myslím, že na rozšíření nebo zmenšování kouření bude spíš mít vliv společenské klima a také širší nebo uzší prostředí kolem potencionálních kuřáků a kuřaček. Asi víc než výchova doma - vždyť i dnes kouří přeci "tolik slušných dětí a lidí". Myslím, že nebude mít vliv různé omezování, zákazy a "osvěta". Mám pocit, že současně tažení proti kouření je hlavně motivováno, aby nebylo omezováno zdraví nekuřáků (oddělené prostory restaurací, vykazování kuřáků ze sdílených uzavřených prostor) a také zvýšením jistých příjmů ze spotřební daně. Příjmy z daní jsou taky důvodem k tiché toleranci kouření státem - naoko potlačování, ale jinak umožnění. Navzdory určité agresivitě nejrůznějších organizací bojujících proti kouření, které berou závislost na cigaretách jen jako nemoc. Bohužel máme za zády i legislativu EU, nebýt jí, bylo by řada věcí měkčích, češi jsou spíš tolerantnější národ. A svobodu kuřáků asi těžko taky budeme chtít omezovat víc, pokud není omezována výrazně svoboda nekuřáků.

Ten optimismus taky vychází i ze statistiky. Všichni víme, že větší tažení proti kouření už probíhá několik let (u nás řádově deset, hádám), globální statistika mluví sice o mírném snižování počtu kuřáků, na druhou stranu (možná protichůdně) roste každoročně spotřeba cigaret a také výrazně roste počet kuřáků (a kuřaček především) v mladších věkových kategoriích. V rozmezí věku 15-18 se udává, že kouří až polovina mladých (dívek kuřaček je více než chlapců) a to ještě nemluvě o "nepřiznaném" kouření. Denně u nás začíná kouřit kolem 100 dětí. Tolik mladých nikdy v minulosti nekouřilo (a to i v Evropě a kupodivu i v USA) a to je tažení proti kouření největší, co kdy bylo. Buď se osvěta míjí účinkem a nebo působí kontraproduktivně. Docela fajn působila billboardová reklama "Za přestávku stihnu i dvě" - nakonec ji stahnuli. Jestli někdo chce vymýtit kouření, musí se na to jinak. Ale já pro vymýcení nejsem. Naopak.

Tak to jsou moje dojmy a pocity, k tomuhle.
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod DELON » středa 23. 5. 2007 12:27

Připojuju se k TATO - více kuřaček ve zralém věku!!
MURYRU - rozhodně si také vážím tvojí práce - přece jen já bych asi cizí ženu na ulici nedokázal přesvědčit, i když jsem DELON. Občas jsem něco vyfotil tajně. hlavně dávám přednost autenticitě před pózováním.
ANTARIC - mě je 35 a pamatuju že tažení proti kouření v česku (vlastně čSSR) bylo už před 20 lety, tehdy na školách a nejen tam -myslím že v celým státě- probíhala kampaň nazvaná "Normální je nekouřit" (kolem roku 1987). Ale ta hysterie je až teď po roce 2000
DELON
uživatel
 
Příspěvky: 20
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 22. 5. 2007

Zpět na Ročník 2007

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků