Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Ohodnoťte kuřačku Janu

velmi se mi líbí - 1
29
55%
líbí se mi - 2
15
28%
průměr - 3
8
15%
ujde - hodně podprůměrná - 4
0
Žádná hlasování
vůbec se mi nelíbí - 5
1
2%
 
Celkem hlasů : 53

Praha, pondělí 25.6.2007 - kuřačka (Jana)

Příspěvekod muryru » pondělí 25. 6. 2007 17:49

Kuřačka 1 - Jana
Pro mě trochu netypická kuřačka, pro potřeby stránek vykouřila čtvrtou a pátou cigaretu během občerstvení. Kouří 2 krabičky denně. Spontánní, divoká dívka.

2187218821892190
2191219221932194
21952196219721982199
2200
Naposledy upravil muryru dne sobota 7. 6. 2008 9:05, celkově upraveno 18
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

reakce

Příspěvekod rob » pondělí 25. 6. 2007 19:22

Jana je dobrá...co jsi myslel tím "pro mě netypická kuřačka"?
Každopádně 2 krabičky denně, to už se musí nějak projevit...tomu říkám závislost...Fajn úlovek!
rob
VIP uživatel
 
Příspěvky: 108
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 9. 6. 2007
Bydliště: Praha

Příspěvekod andrew » pondělí 25. 6. 2007 20:20

Kouří dvě krabičky? To jako těch Rocketek co je má na fotkách? To by znamenalo 80 cigaret denně, to je trochu dost ne?
andrew
uživatel
 
Příspěvky: 14
Obrázky: 11
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 25. 3. 2007

Příspěvekod antaric » pondělí 25. 6. 2007 21:16

Nevím proč, ale hlasoval jsem "líbí se mi velmi" :-) Svým způsobem spontánní a divoké dívky mě přitahují, možná právě proto, že sám jsem spíš klidnější :-) Jinak ta "netypičnost" kuřačky by mě taky zajímala :-)

Jinak má krásnou, sladkou závislost, mmm.... Nehtíky, naúšnice... Díky, že se ti povedla i celá postava. Krásně silná kuřačka, přitažlivá, vzrušující.... A že se to na ní musí projevit? Já s tím počítám a svým způsobem mě to i vzrušuje, přitahuje, že kouření je na ženě vidět.
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod muryru » pondělí 25. 6. 2007 21:57

to andrew: Omlouvám se za nedorozumění, myslel jsem tím 40 cigaret. Když jsem se jí zeptal, jestli mi může říct, kolik denně vykouří, řekla, že "hrozně hulí" , "tak 30,40,nepočítám to". Tak. (Mám nějak zafixováno: krabička=20 cig.)

to rob, antaric: netypická jsem myslel, že, alespoň v mých očích, je trochu jiná než řada dosavadních kuřaček spíš v osobním kontaktu, částečně i vzhledově. Ale jen trošičku... Vzniklo to tak, že jedna moje kamarádka definovala mou typickou kuřačku, a do této škatulky Jana nesedí.
Nicméně se mi s ní hezky spolupracovalo a líbí se mi i výsledek, rozhodně atraktivní prokouřená dívka.

Mě by zase zajímalo, jak se na ní projevuje, že je silná kuřačka?

(Omlouvám se za nepřesnosti, mám teď trochu jiné, příjemné starosti)
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

reakce

Příspěvekod rob » pondělí 25. 6. 2007 22:22

To by mě taky zajímalo, zda a jakým způsobem se na těchto kuřačkách mezi 20-30 rokem projevuje to, že kouří - a tím nemyslím to, že jim každodenně ubyde 100 Kč za cigarety, jednoznačně myslím jejich zdraví, pocity, reakce rodiny (pokud jsou nekuřáci), přátel apod.
Pokud je jim mezi 20-30 tak většinou kouří už tak 8- 10 let, a to už se projevit musí, minimálně kuřáckym kašlem...
Jinak díky za vysvětlení Muryru. Těšim se na další fotky.
rob
VIP uživatel
 
Příspěvky: 108
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 9. 6. 2007
Bydliště: Praha

Příspěvekod antaric » pátek 29. 6. 2007 9:28

Jak se projevuje na ženě kouření? No, každá z nich je asi jinak tělesně stavěná, má jiné dispozice (i genové), jednak pro závislost (některé se stanou rychle a hodně závislé, u jiných zůstane u toho příležitostné, závislost si nevypěstují) a jednak určité poznamenání zdravotní, vzhledové. S některými to neudělá nic, jsou naprosto v pohodě i při krabičce a více denně, u jiných je to trochu znát na pleti, na kašli, větší námaze při fyzické aktivitě. Ale je to hodně individuální, rozhodně neplatí paušálně to, co se nám snaží namluvit odpůrci kouření, i o všech rizicích. Jestli někdo má danou dispozici k rakovině, má jí i tak, bez kouření. Kouření je pouze jeden z faktorů. Nic víc, nic míň. Záleží i na celkovém životním stylu, péči o sebe a zdraví, o zuby atd. Kouření je prostě jen faktor, který automaticky neznamená nic.
Závěrem - chci říct, mít ženu kuřačku, tak mě prostě přitahuje i to, jak je to na ní vidět, prostě to tak chci a přijímám.
Jinak ještě obecně - ženy se závislosti zbavují hůře než muži... Nejen proto, že jim víc chutná, víc jim pomáhá v životě. Což je příjemné zjištění.
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod Tato » neděle 1. 7. 2007 6:55

Ačkoliv mne spíše přitahují ženy starší dávám Janě hlas. Oceňuji na ní, že kouří Rocketky, kterým jsem i já před zdražením holdoval. Mé sympatie mají spíše ženy, které kouří levnější značky než ty LM, Marlbora atd. Dvě krabičky denně je hodně - mohu říci že ačkoliv jsem dlouholetý kuřák, tak bych je asi nezvládl.
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Příspěvekod Věra » neděle 1. 7. 2007 9:26

Jako dlouholetá silná kuřačka musím přiznat, že se na nás kouření jistě projevuje. Kuřácký kašel mi dost ztrpčuje ráno, al cigareta ho zažene. Když si mám zvolit mezi schodama a výtahem, tak volím výtah. No nadruhou stranu mi cigarety přináší potěšení a nikdy mne nenapadlo, že bych měla přestat. Určité vrásky způsobené kouřením přebyje make-up a pach s cigaret zase parfém.
Věra
nováček
 
Příspěvky: 5
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 12. 6. 2007

Zpět na Ročník 2007

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník