Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Jak se vám líbí kuřačka Simona?

1 - velmi se mi líbí, krásná
78
70%
2 - líbí se mi, pěkná
24
21%
3 - průměrná
7
6%
4 - spíše se mi nelíbí, nic moc
2
2%
5 - vůbec se mi nelíbí
1
1%
 
Celkem hlasů : 112

Příspěvekod antaric » neděle 26. 7. 2009 19:22

Lil-S píše:Děkuji všem upe mocka moc ! Vážím si toho,a znamená to pro mě celkem dost :-*....


Tak to nás těší také moc, zvlášť pokud to znamená pro Tebe celkem dost i víc, než při osobním setkání. Hlasy pro Tebe ještě přibývají, podle mého názoru máš velmi vysokou šanci ve finále Miss Kuřačka 2009 (letos v prosinci).
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod martinh » čtvrtek 20. 8. 2009 16:34

Simonka je nej
martinh
VIP uživatel
 
Příspěvky: 76
Pohlaví: Muž
Registrován: 20. 8. 2009
Bydliště: Praha
Kouření: ne
Počet denně: 0

Příspěvekod Lil-S » pondělí 1. 2. 2010 23:02

:-D Tak to sem nečekala....Děkuji všem:))
Lil-S
nováček
 
Příspěvky: 3
Pohlaví: Žena
Registrován: 19. 5. 2009

Příspěvekod Pavel » úterý 2. 2. 2010 1:02

Pěkné
Pavel
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 448
Obrázky: 0
Pohlaví: Muž
Registrován: 1. 9. 2009
Kouření: ne
Počet denně: 0

Příspěvekod muryru » úterý 2. 2. 2010 12:14

Ahoj Simčo, taky tě zdravím. To že se líbíš mě nepřekvapilo, protože působíš velmi sexy a je to z fotek i videa hodně cítit! Naopak myslím, že
bys zasloužila ještě větší úspěch ve finále Miss.
A když to nebude za loňský rok, může to být letos - pokud budeš mít zájem, můžeme to někdy zopakovat a ještě lépe!
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Praha, úterý 12.5.2009 - kuřačka (Simona) +VIDEO

Příspěvekod nob321ody » pátek 5. 3. 2010 20:54

to antaric -- video/090512simona.wmv
........ jsem vášnivý šachista už 50 roků, dotáhl jsem to až do CHL, udělal jsem stovky šachových knih a příruček v PDF, udělal jsem tisíce diagramů, které jsem vložil na na troje stránky, které dělám /a dodal na jiné cizí šachové stránky/
.......jsem obyčejný kuřák, který si pro klid v domácnosti vzal /a vždycky hledal/kuřačku ...nikdy nenatočím žádné kuřácké video, nikdy sem nebudu dodávat "přehršle" příspěvků - jsem jenom obyčejný příznivec a čitatel těchto stránek .......dodám jen to co mne opravdu zaujme a bude se mi líbit ..........
proč to píšu?
.........jsem registrovaný k odběru šachového materiálu na různých stránkách
........tu jsem taky registrovaný
.........nikde na šachu kde si stahuji a prohlížím se mi nestalo " Nemáš nárok, nejsi VIP"
nob321ody
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 519
Obrázky: 177
Pohlaví: Muž
Registrován: 8. 2. 2010

Re: Praha, úterý 12.5.2009 - kuřačka (Simona) +VIDEO

Příspěvekod muryru » sobota 6. 3. 2010 0:28

nob321ody
Naprosto chápu tvou reakci. Určitě lze vše řešit soukromou korespondencí s antaricem (který má na starosti
práva VIP) a vzhledem k tvé aktivitě nepochybuju, že VIP ti bude brzy přiděleno. Já se už teď přimlouvám :-)
Z mnoha důvodů musel být tento systém VIP nastaven, není možné, aby si videa stahoval kdokoli registrovaný.
Zejména ze zahraničí se snaží (nyní už doufáme marně) stahovat spousta uživatelů, kterým jde často o to
videa vložit na jiná fóra a nebo na youtube, a to my nechceme. Antaric jistě uvede i jiné důvody tohoto omezení.
Proto dáváme možnost stáhnout videa uživatelům, ke kterým máme určitou důvěru, považujeme je za seriózní (na základě jejich činnosti na stránkách, na srazech atd....,samozřejmě víme že by si to zasloužilo i spousta těch, co sice dlouhodobě sledují, ale nijak se neprojeví, ale těm můžu jen poradit, musíte se nějak projevit, existují i soukromé zprávy, nekoušeme;) ).
Antaric uděluje VIPY v určitých vlnách, určitě by si brzy tvé aktivity, nob321ody, všiml.
I za dnes nepřítomného antarica se tedy omlouvám za naše VIP omezení, a to všem, kteří si doposud
nemohli stáhnout naše videa a chtěli by - vlastně to záleží jen na vás samotných, a všímavý a vstřícný antaric
vše rád ocení.
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Praha, úterý 12.5.2009 - kuřačka (Simona) +VIDEO

Příspěvekod antaric » sobota 6. 3. 2010 14:40

nob321ody: Chápu Tvé rozhořčení, jsi zvyklý na jiný přístup. Nicméně z poměrně jasných důvodů, daných nejen internetovým prostředím, jsme nastavili nějaký systém, jehož součástí jsou i VIP statusy, jinými slovy možnost shlédnout autorská videa. Nechceme lidi rozdělovat, ale chceme motivovat a odměňovat. Je to náš nástroj. Ne každý uživatel je jako Ty - aktivní, píšící a hlasující. Ne o každém víme tolik, že je prostě jedním z nás (a máme z toho pak radost sdílení). VIP je jednou z cest, jak odlišit jedny uživatele od druhých, kteří sem chodí pravidelně, často, několikrát týdně, už dva roky, ale za tu dobu nenapsali jediný příspěvek, nehlasovali v jediné anketě. Prostě vůbec nic. Nula, Nula a zase nula. Jen záznamy o přihlášení. Dva roky i více. Co jim mám usnadňovat a proč?

Jsou ale i důvody technické - videa jsou relativně objemná a ačkoli na nás není zatím uplatňován na webhostingu limit měsíčních přenosů, mohl by po živelném stahování začít být aplikován - pak nutnost platit za hosting více, za vyšší program (zdůrazňuji, že všechno stále platíme jen ze svého, ze svých peněz, ze svého času a vůbec - celá naše práce je zdarma, stojí nás čas a naše investice - sponzoring je stále jen slabým doplňkem, takže jakákoli výtka na naši adresu je trochu nespravedlivá).
Tolik na vysvětlenou (i dalším).

Tvé aktivity jsem si všimnul už průběžně, i kdyby ses neozval, stejně bys tento víkend VIP dostal (udělovací vlna je tady). A nejsi sám, kdo VIP dostane. A zdůrazňuji - videa stejně jako fotografie slouží jen k osobním účelům, není je dovoleno bez předchozího našeho souhlasu šířit, sdílet a publikovat, v jakékoli podobě a formě (youtube, rapidshare atd.).
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Praha, úterý 12.5.2009 - kuřačka (Simona) +VIDEO

Příspěvekod nob321ody » sobota 6. 3. 2010 15:56

to antaric - dík za důvěru a udělení statutu VIP ..... přestože jsem registrován jak na youtube, tak třeba na dailymotion ......... jsem pouhý konzument, žádné fotky, žádná videa nikde nepřidávám --- takže z mé strany porušení přidávání cizího materiálu na cizí stránky nehrozí ........
nob321ody
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 519
Obrázky: 177
Pohlaví: Muž
Registrován: 8. 2. 2010

Re: Praha, úterý 12.5.2009 - kuřačka (Simona) +VIDEO

Příspěvekod antaric » sobota 6. 3. 2010 16:09

nob321ody: Rádo se stalo. Zmínku o sdílení atd. z důvodu opatrnosti to raději zdůrazňuji, už jsme nějaké problémy řešili (úmyslné i neúmyslné).
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Praha, úterý 12.5.2009 - kuřačka (Simona) +VIDEO

Příspěvekod nob321ody » sobota 6. 3. 2010 16:22

....tohle Simčino skoro sedmiminutové video je perfektní !!!!!!!!!!!! Simča je opravdu "La Bomb" :roll:
nob321ody
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 519
Obrázky: 177
Pohlaví: Muž
Registrován: 8. 2. 2010

Re: Praha, úterý 12.5.2009 - kuřačka (Simona) +VIDEO

Příspěvekod vivek5 » pátek 23. 4. 2010 13:21

Śliczna dziewczyna, ma wyjątkowo ładne włosy, wideo I klasa, doskonałe, jestem pod dużym wrażeniem filmów Antarica, doskonalej jakości i świetne ujęcia, gratuluję talentu:)
vivek5
VIP uživatel
 
Příspěvky: 392
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 5. 2009
Bydliště: Warszawa, Polsko

Re: Praha, úterý 12.5.2009 - kuřačka (Simona) +VIDEO

Příspěvekod antaric » pátek 23. 4. 2010 13:28

vivek5: Děkuji, těší mě to :-) Simona při natáčení mě zvlášť bavila, i se pak zapojila zde ve vláknu. V soutěži Miss Kuřačka 2009 se umístila na 5. místě, z tohoto titulu byla zvána na naše setkání, pro možnou korunovaci a odměnu. Bohužel Simča je dlouhodobě s pracovními povinnostmi mimo Prahu, jinak by ráda přišla (snad se to povede někdy příště).
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Praha, úterý 12.5.2009 - kuřačka (Simona) +VIDEO

Příspěvekod Admirer » sobota 9. 10. 2010 7:01

Very classy young lady. She must have enjoyed shooting the video. Pity there was no sound to it. A great job by the producers!
Admirer
uživatel
 
Příspěvky: 32
Pohlaví: Muž
Registrován: 9. 10. 2010

Předchozí

Zpět na Ročník 2009

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník