Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Jak se vám líbí kuřačka Lenka?

1 - krásná, velmi se mi líbí
44
58%
2 - pěkná, líbí se mi
18
24%
3 - průměrná, normální
12
16%
4 - nic moc, spíše se mi nelíbí
1
1%
5 - vůbec se mi nelíbí
1
1%
 
Celkem hlasů : 76

Re: Praha, pondělí 13.7.2009 - kuřačka (Léna) +VIDEO

Příspěvekod antaric » pátek 23. 4. 2010 13:41

vivek5: Trpělivost je naštěstí moje silná stránka :-) To a nejen to se promítá do celého projektu a jeho zpracování.
Jinak při střihu videa, když se pořád dívám na stříhané snímky, tak mám pak hrozný chutě kouřit :-) Nejlíp samozřejmě s dotyčnou :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Praha, pondělí 13.7.2009 - kuřačka (Léna) +VIDEO

Příspěvekod vivek5 » pátek 23. 4. 2010 13:50

Gdy oglądam takie piękne scenki, to też mam wielką ochotę zapalić :D :D

Podziwiam talent Antarica do przygotowaniu filmów oraz Muryru i Pavla do robienia rewelacyjnych zdjęć...:)

Když vidím takové krásné scény, taky mají velkou touhu kouřit:)

Obdivuji talent Antarica připravit filmy a Muryru a Pavel odběru skvělé fotky ...:)


A propos talentu, kiedyś zapytano Michała Anioła, jak udaje mu się takie wspaniałe rzeźby wykonywać, odpowiedział: to proste, biorę kawałek marmuru i oddzielam niepotrzebne fragmenty :mrgreen:

Když už mluvíme o talentu, se kdysi zeptal, Michelangelo, jak se mu podaří provést tyto nádherné sochy, řekl, je to jednoduché, vzít kus mramoru a oddělit části, které jsou relevantní:
vivek5
VIP uživatel
 
Příspěvky: 392
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 5. 2009
Bydliště: Warszawa, Polsko

Re: Praha, pondělí 13.7.2009 - kuřačka (Léna) +VIDEO

Příspěvekod antaric » pátek 23. 4. 2010 13:58

vivek5 píše:Gdy oglądam jakie piękne scenki, to mam wielką ochotę zapalić :D :D

Podziwiam talent Antarica do przygotowaniu filmów oraz Muryru i Pavla do robienia rewelacyjnych zdjęć...:)

Když jsem se dívat krásné scény, mám velkou touhu kouřit: D: D

Obdivuji talent Antarica připravit filmy a Muryru a Pavel odběru skvělé fotky ...:)


Děkuji :-) Snažím se, co to jde, také je možná vidět posun od prvních videí (srpen 2008) až po ta současná. Pravda, něco jsem si četl i v knížkách (trojice knih Jak být sám sobě kameramanem, Jak být sám sobě režisérem a Jak být sám sobě stříhačem od Ekaterina Andrikanis). Základní idea a přístup je v empatii, kdy když člověk natáčí, tak si musí uvědomovat, kdo se na to bude dívat, jak to bude vnímat. Aby záběry měly smysl, upoutávaly svým obsahem, byly čitelné. Aby to také nenudilo, mělo patřičný spád. Také je to o kreativitě, kdy se pokaždé snažím přidávat něco nového navíc :-)

vivek5 píše:A propos talentu, kiedyś zapytano Michała Anioła, jak udaje mu się takie wspaniałe rzeźby wykonywać, odpowiedział: to proste, biorę kawałek marmuru i oddzielam niepotrzebne fragmenty :mrgreen:

Když už mluvíme o talentu, se kdysi zeptal, Michelangelo, jak se mu podaří provést tyto nádherné sochy, řekl, je to jednoduché, vzít kus mramoru a oddělit části, které jsou irelevantní:

Tak to je super porovnání, to si budu pamatovat :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Předchozí

Zpět na Ročník 2009

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků