Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Jak se vám líbí kuřačka Pavla ?

1 - krásná, velmi se mi líbí
41
54%
2 - pěkná, líbí se mi
19
25%
3 - normální, průměrná
12
16%
4 - spíše se mi nelíbí
3
4%
5 - vůbec se mi nelíbí
1
1%

Celkem hlasů : 76

Příspěvekod Katmar » úterý 15. 12. 2009 23:00

Rozhovor s Pájou je jedno s mála videjí, které si pouštím opakovaně... :-) Je opravdu skvělé a mám několik otázek / připomínek:
- Kde Pája pracuje, že si může takhle skvěle užívat své radosti? Manželka by klidně v práci kouřit mohla, ale nechce "kvůli zákazníkům".
- Když se podívám na všechny své známé (včetně sebe), kteří dělají "něco naplno" tak jsou tím vždy poznamenaní (a to jak finančně tak zdravotně) - sportovci, zahrádkáři, kutilové, modeláři, manažeři - takže si fakt nemyslím, že s kouřením je na tom Pája nějak hůř :-)
- Neustále jsme bombardování o tom jak budou kuřáci "špatně" vypadat, ale Pája říká v rozhovoru, že kouří 12 let (tj. od 10 let) a vypadá uplně nádherně včetně krásného zářivého úsměvu...
- Poslední věcí je návrh (zde již dříve prezentovaný), aby nějaký zvuk (třeba výstřižky rozhovoru) byl ponechán i u ostatních videí. Přece jenom hlas a nějaké připomínky nám dotyčnou kuřačku mnohem více přiblíží... (vím, že je to obtížné technicky - hluk ulice, domluva pro focení - ale přeci jenom i menší část by byla fajn kdyby se podařila) Třeba s ní zkusit natočit "dotazník" nebo tak...
Katmar
šedá eminence

Obrázky: 519
Pohlaví: Muž
Kouření: ne
Počet denně: 0

Příspěvekod antaric » úterý 15. 12. 2009 23:38

Katmar: Pája měla více různých prací, kde kouřit šlo, zejména a nejlépe, když pracovala doma (účetnictví), což z hlediska kouření bylo naprosto optimální.
Pája vypadá skvěle, na to, jak dlouho a kolik kouří. Kdo jste byli na srazu, můžete potvrdit, krásná jemná tvář.
Před časem byla u lékaře kvůli nějakému vyšetření, u té příležitosti si nechala zjistit, jak na tom jsou její plíce, po 12 letech kouření. Prý nebylo vůbec poznat, že je kuřačka.

Připomínka k videu - na srazu byl konečně klid a čas, žádný okolní ruch, takže rozhovor šlo rozumně a soustředěně zachytit - mohl se tak stát součástí publikovaného videa (zvlášť úžasný je tedy můj hlas, coby toho, kdo vedl rozhovor na druhé straně :-)) ).
Bohužel při běžném oslovování na slova a rozhovory není klid a soustředění, resp. se zatím nepovedlo. Sami navíc všichni dobře víte, že ještě ke všemu jsou chlapi schopni dělat jen jednu věc v jednu chvíli :-)
I když bychom samozřejmě rádi, aby se to dařilo a častěji. Vyžaduje to ovšem extra další čas (i kouření dalších cigaret) a i když se to nezdá, málokterá je schopná bez obav a pohotově mluvit do objektivu a ještě v mantinelech našeho tématu.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor

Obrázky: 48005
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod Kazatel » pátek 18. 12. 2009 10:16

50-60 cigaret denně je fajn, pro mě je fajn vše co je nad 40cigaret
Kazatel
VIP uživatel

Obrázky: 5
Kouření: ne
Počet denně: 0

Příspěvekod drevo » sobota 9. 1. 2010 20:23

Pája je opravdu velmi milá, příjemná a sluší jí to. Měl jsem to štěstí jí vidět na srazu. V počtu vykouřených cigaret by stěží hledala konkurentku :-)
drevo
VIP+ uživatel

Re: Praha,sobota 14.11.2009- kuřačka (Pavla)-3.setkání přízn

Příspěvekod smokyb » pátek 22. 2. 2013 15:07

A real smokelover..... Very hot....
Smoking is a human right!
smokyb
aktivní uživatel

Kouření: pravidelně
Počet denně: 20