Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Jak se vám líbí kuřačky Šárka a Bára ?

1 - krásné, velmi se mi líbí hlavně Šárka
15
18%
1 - krásné, velmi se mi líbí hlavně Bára
43
51%
2 - pěkné, líbí se mi
8
9%
3 - normální, průměrné
12
14%
4 - spíše se mi nelíbí
4
5%
5 - vůbec se mi nelíbí
3
4%
 
Celkem hlasů : 85

Re: Praha, sobota 5.2.2011 - kuřačky (Šárka, Bára) +VIDEO

Příspěvekod antaric » čtvrtek 10. 2. 2011 11:49

Billda píše:Rabbit, no nevím, jestli s tou kávou ve svém hodnocení nenadzvedeneš už antarice ze židle... Poté, co toto slovo v tomto vláknu použili už dva lidé, napsal toto:
antaric píše:Nevím, co máte všichni s tou kávou :-) už je to klišé :-)

Myslím, že se všichni v tomto směru můžeme těšit na nějakou antaricovu peprnou repliku... :D

Všichni, co šálkujete kávu, jste u mě lógr :-)

Ne vážně, možná chápu, že se nechcete rozepisovat a zakryjete to šálkem kávy, ale upřímně by mě zajímalo, čím jsou Šárka a Bára natolik jiné, že si zaslouží jiné hodnocení (a žádné vyzdvižení aspoň nějaké kladné stránky, jak by správná kritika měla vypadat). Podle toho, jak hlasujete - není mi to moc jasné, přitom si myslím, že Šárka a Bára patří do stejné (nejen věkové) kategorie jako Tereza a Gabriela před dvěma týdny (viewtopic.php?t=2111). Mám na mysli ty z vás, kteří jste u Šárky a Báry dali za 4-5 a u Terezy a Gabriely jste dali za 1. Opravdu by mě to zajímalo, v čem je tak dramatický rozdíl ve vašich očích, mezi nimi. Byť chápu, že vám chybí kouzlo a dojem osobního kontaktu, který jsem měl jen já. Může za to oblečení? Může za to chlast? Může za to prostředí? Může za to něco jiného? Můžu za to já - měl jsem udělat něco jinak?
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Praha, sobota 5.2.2011 - kuřačky (Šárka, Bára) +VIDEO

Příspěvekod antaric » čtvrtek 10. 2. 2011 11:52

Ppss píše:Je dobře, že se holky zahřály troškou alkoholu, neboť v zimě je každé ohřátí dobré.

Zajímalo by mě - zda byly holky třeba trošku přiopilé? Fotil jsi někdy kuřačku, která třeba současně popíjela nějaký alkohol?

Moc pěkný úlovek. Díky


Ona zas taková zima nebyla, aby bylo potřeba se tolik zahřívat :-) Sobota patřila k zatím nejteplejším dnům v letošním roce. Pokud se ptáš na přiopitost, poznat nebylo podle mě nic (resp. to znám jinak), veselost a přiopitost rozlišuju. Samozřejmě na lavičce leccos na fotkách vidíte, na druhou stranu to ještě čekalo na svou konzumaci.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Praha, sobota 5.2.2011 - kuřačky (Šárka, Bára) +VIDEO

Příspěvekod antaric » čtvrtek 10. 2. 2011 11:57

Billda píše:Antaric: teprve teď jsem si pustil video a co nevidím: v sekvenci se objevuje taky jeden teenager - zřejmě kamarád obou slečen. Takže na tu láhev ohnivé vody byli minimálně tři... Trochu jsem totiž nemohl uvěřit tomu, ža by si jenom dvě kamarádky (jakkoli odvázané v tom dobrém slova smyslu) dopřávaly láhev tvrdšího alkoholu jen samy.
V tom případě hodnotím tvou odvahu, antarici, žes do toho šel, když měly dívky takového bodyguarda...

Jeden teenager - na fotkách není, mezi ně se mi nedostal, z videa jsem to nechtěl vystřihnout (natočeného materiálu jsem neměl mnoho). Teenageři byli ale dva - nebyli tam od začátku, přišli během focení. Řekl jsem jim, že jim to vysvětlím později po nafocení. Mezitím si prohlédli vizitky (na videu vidět, jak je pokládá zpět na lavičku) a zas odešli. A už se nevrátili. Jeden z nich měl být přítelem myslím Báry.
Bodyguard - já měl jednoho s sebou, je o dvě hlavy větší než já, byli jsme společně na procházce :-) A měl možnost zažít, jak taková akce pro naše stránky probíhá. Možná svou výškou budil respekt - díky tomu možná chlapci odešli :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Praha, sobota 5.2.2011 - kuřačky (Šárka, Bára) +VIDEO

Příspěvekod antaric » čtvrtek 10. 2. 2011 12:02

Martina Adonis píše:Jinak dotaz lehce mimo - všimla jsem si, že u této věkové kategorie neuvádíte přesný věk, to je záměrně? :D Občas by mě to vcelku zajímalo. :lol: Mohli byste to připsat třeba jako viditelné jen pro VIP, zkuste to zvážit. :lol:

Ano, je to záměrně :-) A proč je to záměrně, asi není těžké zdůvodnit a uhodnout :-) Je to naše interní pravidlo, na kterém jsme se dohodli s muryru. Až na výjimky věk zveřejňujeme až od 18 let (my věk víme, máme ho zapsaný v dotaznících). Nicméně nebojte - máme s muryru svůj interní kodex, kde za určitou hranici nezacházíme (a zbytek je zachycení reality, o které stejně každý ví a nikoho nepřekvapí).
Uvádění pro VIP - to by nejspíš šlo, bohužel nejsem schopen technicky to udělat tak, aby se část příspěvku ukazovala každému jinak.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Praha, sobota 5.2.2011 - kuřačky (Šárka, Bára) +VIDEO

Příspěvekod Dara » čtvrtek 10. 2. 2011 12:23

Antaric: K šálke kávy odpoviem za seba.
Čo by som uviedla na začiatok je,že Tereza a Gabriela sú predsalen krajšie dievčatá. Ale to by mi až tak nevadilo. Skôr práve ten alkohol v prostredí,jednoducho dve mladé baby ako slopú niekde na lavičke...no...nepáči sa mi to. Vo mne sa pri nich skôr vynára myšlienka "dva mesiace zaracha" než nejaké sympatie...

Martina: S tým štúdiom máš úplnú pravdu. Ja som tiež išla po maturite na humanitný a dosť nekomerčný smer,ktorý som aj vyštudovala a spravila si doktorát. Po odchode zo školy sa ale môj postoj k tomuto celému veľmi zmenil, našla som si prácu úplne mimo odbor,a do pol roka som mala podanú prihlášku na odbor podnikový managment :lol:
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Re: Praha, sobota 5.2.2011 - kuřačky (Šárka, Bára) +VIDEO

Příspěvekod antaric » čtvrtek 10. 2. 2011 12:35

Dara píše:Antaric: K šálke kávy odpoviem za seba.
Čo by som uviedla na začiatok je,že Tereza a Gabriela sú predsalen krajšie dievčatá. Ale to by mi až tak nevadilo. Skôr práve ten alkohol v prostredí,jednoducho dve mladé baby ako slopú niekde na lavičke...no...nepáči sa mi to. Vo mne sa pri nich skôr vynára myšlienka "dva mesiace zaracha" než nejaké sympatie...

Děkuji za věcnější příspěvek. Krása je věc subjektivní, to beru. Pokud je důvodem alkohol v prostředí, tak to taky beru - a beru to to tak, že bez něho by Tvé hodnocení bylo výše. Beru to za svou fotografickou chybu - že jsem si aranžmá neudělal a nezvládnul lépe.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Praha, sobota 5.2.2011 - kuřačky (Šárka, Bára) +VIDEO

Příspěvekod Dara » čtvrtek 10. 2. 2011 13:31

antaric: Nieje to chyba Teba ako fotografa,ale ich rodičov. Ty si ako fotograf odfotil realitu,ktorá je taká,akú ju tu vidíme.
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Re: Praha, sobota 5.2.2011 - kuřačky (Šárka, Bára) +VIDEO

Příspěvekod antaric » čtvrtek 10. 2. 2011 13:59

Dara: Myslím, že zas takové moralizování a zdvihání obočí není na místě. Ne za všechno mohou rodičové. Kromě toho nikdy nevíš, kolik lidí ukazuje i na Tebe a říká si, kolik viny nesou za něco Tví rodičové. Aniž by znal opravdovou skutečnost. Nepohoršujme se a nepohoršujme, navzájem = nebuďme pokrytečtí.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Praha, sobota 5.2.2011 - kuřačky (Šárka, Bára) +VIDEO

Příspěvekod Dara » čtvrtek 10. 2. 2011 14:34

Ja beriem že všetko je vecou názoru,a práve preto som to na začiatku zhrnula tou šálkou kávy :-)
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Re: Praha, sobota 5.2.2011 - kuřačky (Šárka, Bára) +VIDEO

Příspěvekod antaric » čtvrtek 10. 2. 2011 14:36

Dara: Chtěl jsem vědět, co za tím šálkem kávy je, to jsem se dověděl, tak to zase šálkem kávy můžeme uzavřít, v pohodě :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Praha, sobota 5.2.2011 - kuřačky (Šárka, Bára) +VIDEO

Příspěvekod Dara » čtvrtek 10. 2. 2011 14:48

A nechcela som to rozoberať hlavne kôli tomu,že niektoré kočky z galérie sa neskôr prídu na svoje fotky pozrieť,a nerada by som slečny urážala. V každom prípade,ja ako matka by som toto brala ako svoje zlyhanie vo výchove... aj ked zatiaľ sa mi o tom ľahko hovorí,kedže moje dcéry ešte niesu v takom veku :lol: No ale do budúcna verím že sa bez takýchto aktivít zaobídu..ako som sa koniec koncov zaobišla aj ja,a mnoho dalších :lol:
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Re: Praha, sobota 5.2.2011 - kuřačky (Šárka, Bára) +VIDEO

Příspěvekod Billda » čtvrtek 10. 2. 2011 14:53

antaric píše:Pokud je důvodem alkohol v prostředí, tak to taky beru - a beru to to tak, že bez něho by Tvé hodnocení bylo výše. Beru to za svou fotografickou chybu - že jsem si aranžmá neudělal a nezvládnul lépe.


Antarici, to by byla podle mě naopak velká chyba, kdybys býval byl ten alkohol ze záběrů u těchto dívek odstranil! Nejen, že by se zbytečně měkčila realita, ale k těmto kouřícím mladým dívkám (především Šárce) a prostředí (odlehlý zpustlý park s lavičkou a dalšími teenagery) se to naopak hodí! V této fotosérii se mně právě nejvíc líbí tyto metastruktury.
GIRLS SMOKING IS COOL!!!
Billda
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 641
Obrázky: 84
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 2. 2010
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro 100´s Red

Re: Praha, sobota 5.2.2011 - kuřačky (Šárka, Bára) +VIDEO

Příspěvekod antaric » čtvrtek 10. 2. 2011 15:03

Dara píše:A nechcela som to rozoberať hlavne kôli tomu,že niektoré kočky z galérie sa neskôr prídu na svoje fotky pozrieť,a nerada by som slečny urážala.

Myslím, že "to není můj šálek kávy" je asi víc urážející než cokoli jiného :-) Je to takový až "nestojí mi to za řeč". Kritika může být, pokud není míněna útočně a je v ní pokus o objektivitu a nazírání z více úhlů - pak to přijmou za své i dotyčné (a třeba jim prospějeme daleko víc než jejich rodičové, okolí či důchodci mávající holí).
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Praha, sobota 5.2.2011 - kuřačky (Šárka, Bára) +VIDEO

Příspěvekod Martina A » čtvrtek 10. 2. 2011 17:23

Dara: tak jest. A tvůj přístup je asi nejlepší. Znám pár lidí z mého oboru, co studují ještě nad to nějaký obor např na Vysoké škole ekonomické, což je asi nejlepší kombinace, ale upřímně řečeno zvládnout dva obtížné obory najednou už chce hodně nadání a úsilí. (A také jsou to jen asi 3 lidi z celkového počtu 600....)
Martina A
VIP uživatel
 
Příspěvky: 266
Obrázky: 3
Pohlaví: Žena
Registrován: 20. 8. 2010
Bydliště: Jak kdy

Re: Praha, sobota 5.2.2011 - kuřačky (Šárka, Bára) +VIDEO

Příspěvekod Dara » čtvrtek 10. 2. 2011 23:36

Martina: No máš pravdu,zvládnuť dva odbory je veľmi náročné. Dovolím si povedať že omnoho náročnejšie,než zvládať prácu a vysokú školu zároveň. O dve pararelné školy sa pokúšala kamarátkyna dcéra,no po prvom semestry sa jedného z nich vzdala,vraj to skúškové bolo najhorším obdobím v jej živote :-)
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Re: Praha, sobota 5.2.2011 - kuřačky (Šárka, Bára) +VIDEO

Příspěvekod deadsoldier » sobota 16. 4. 2011 14:54

wspaniała robota ! dzieki
deadsoldier
nováček
 
Příspěvky: 4
Pohlaví: Muž
Registrován: 16. 4. 2011

Re: Praha, sobota 5.2.2011 - kuřačky (Šárka, Bára) +VIDEO

Příspěvekod Šárka » čtvrtek 5. 5. 2011 21:37

Tak konečně po uplynutí hodně času vidím jak fotky dopadli...:) Moc hezký... K té kávě nic psát ani nebudu, každý má svůj názor...:) Šárka
Šárka
nováček
 
Příspěvky: 1
Pohlaví: Žena
Registrován: 5. 5. 2011

Předchozí

Zpět na Ročník 2011

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron