Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Jak se vám líbí kuřačka Kristýna?

1 - velmi se mi líbí, krásná
61
58%
2 - líbí se mi, pěkná
29
27%
3 - normální,průměrná
11
10%
4 - spíše se mi nelíbí
4
4%
5 - vůbec se mi nelíbí
1
1%
 
Celkem hlasů : 106

Re: Praha, pátek 15.2.2013 - kuřačka (Kristýna) +VIDEO

Příspěvekod antaric » sobota 2. 3. 2013 0:46

Chci poděkovat všem, kteří se dál či znovu zapojili do diskuze. I v mezipartnerském životě je lepší nějaká komunikace než žádná (a ještě lepší je ta konstruktivní). Chci poděkovat i všem, co vnímají i realitu naší práce a především tohoto světa.

Oproti tomu Billdo: Trochu mi přijde, že právě ztrácíš smysl pro realitu, co naše práce obnáší. Podle tebe to vypadá, jako bychom pořádali velké castingy, kam se valí tisíce kuřaček a my jenom ukazujeme prstem. A ještě bychom pak dělali tabla s čísly, abyste si mohli vyhlasovat, kterou vůbec dál pozveme do dalšího kola, jestli ji nakonec budeme fotit nebo ne, jestli přijdou ještě jednou. Focení je u většiny kuřaček jednorázová a relativně krátká akce (kdy každá akce je individuální, osobní).

Vůbec jsem nepochopil, co myslíš oním mainstreamem. Tady žádný mainstream nikdy nebyl - pro projekt oslovujeme kuřačky nejrůznějších věkových kategorií, typů, zjevů, z nejrůznějšího prostředí. Primárně neselektujeme kuřačky jen na ty úzce specializované prvoplánovité krásky. Místo tvého mainstreamu dáváme přednost widestreamu. Právě, aby si každý našel svoje. Neexistuje snad soutěž MIss, kde by dostávala příležitost se účastnit tak rozmanitá škála žen a dívek. O mainstreamu nemůže být řeč ani v nejmenším. Mě osobně by navíc mainstream velice nudil. Miluju rozmanitost, miluju nové věci, miluju osobní sympatie, miluji lidskost. Víc než 90-60-90.

Terénní focení - koukal jsi v posledních měsících z okna, co je venku za počasí, teploty, světelné podmínky a roční období? Jak se v takových podmínkách jak pro nás, tak i pro kuřačky fotí?

Vůbec si nevybíráme, kdo jde do ateliéru, kdo si ho zaslouží a kdo už ne, a kdo "zůstane venku". My zveme kuřačky obecně na focení. A poslední měsíce, díky venkovním podmínkám, prostě vede ateliér. Získáváme nové zkušenosti, nové poznatky, nové výzvy, nové technické inovace. A pro kuřačky je ateliér a stylizace s vizážistkou prostě atraktivní. Zeptej se libovolných žen kolem sebe, kdyby dostaly nabídku, co by zvolily ony. Uslyšíš to sám.

Chtěl jsi vidět Kristýnu v civilnějším? A četl jsi úvodní příspěvek? Tam přeci píšu, že jsme už s Kristýnou jednou setkali, na podzim, na live akcích. Stačilo jen hledat - několik fotek vzniklo v září, na 3. SDP.

Focení kuřaček "před a po". Částečně to dostáváte v podobě zákulisních fotek z líčení, pro VIP. Dle mého není více potřeba. Na talíři přeci dostáváte taky hotové jídlo a hodnotíte to a ne suroviny v pytlích v kuchyni. Něco přeci jen zůstávat tajemstvím být může. A pokud máte pocit, že pak jste zmateni - jenže to jste zmateni tak jako tak stejně z běžného života. I za tím vaším "decentním líčením" může být tolik makeupu, že byste se divili - navzdory vašim měřítkům přirozenosti byste si o takovou neopřeli ani kolo.
My to celé "před a po" v ateliéru vidíme. A jsme fascinováni. Gábininou prací a co všechno je možné.A čím dál víc poznávám, co za tím vším je. A také - jak jste všichni vy muži podváděni, když se vám líbí ona proklamovaná přirozená krása.


Hodnocení kuřaček podle více kritérií - rozumím, už jsme to i diskutovali i interně dříve. Není to zatím možné, z technických důvodů. Systém diskuzního fóra phpBB to neumožňuje. K jednomu vláknu jen jedna anketa. Lze sice simulovat i pomocí více odpovědí najednou, praktikuju to u hodnocení z live akcí, ale zdá se mi, podle výsledků, že to lidé stejně z valné části nechápou.
Pokud je problém se vejít do známky s hodnocením, můžeš to rozepisovat slovně do příspěvku. Třeba svým unikátním hodnocením, třeba počtem hvězdiček v každém pohledu hodnocení na extra řádek, nadchneš i inspiruješ někoho dalšího! Nikdo vás uživatele nenutí jenom hlasovat. My jsme přeci rádi za jakékoli objektivně se snažící se rozepsání, i za analytickou kritiku, do příspěvku.

Rád bych celý systém diskuzního fóra napsal a naprogramoval po svém, celý znovu od základů. Vyřešil tím všechny neduhy a nedostatky, které to stávající má (na bázi open source projektu, který jsem neprogramoval, jen převzal a v rámci možností modifikoval). Bohužel si nemohu dovolit vzít dva měsíce neplaceného volna.

---

Dva z vás tady sní o candid fotkách v plavkách u bazénu. Jednak candid - jak ho vnímám já, je paparazzi. Pokud budete chtít fotit "přirozené fotky", budete muset fotit paparazzi. Jedině tak vzniknou opravdu "přirozené fotky". Jakmile fotíte s vědomím a souhlasem (jak je i náš vnitřní kodex a slušnost), už jste s objektivem, přístrojem a přítomností součástí děje a příběhu. A už to nejsou přirozené fotky, už je to stylizace. Modelka vám kouká do objektivu. A když nekouká, tak stejně o vás ví. Je nervózní, neklidná. Za sebe vám mohu říct, že paparazzi, rozuměj candid, je v rozporu s mým vnitřním přesvědčením a nebudu tak rozhodně fotit a točit. Vždy chci, aby kuřačka dala ke spolupráci souhlas, bylo to s jejím vědomím. O to víc se to týká focení v plavkách, které bezesporu více odhaluje. Kolik žen se nechá vyfotit s tím, že takové fotky půjdou "volně" na net? Pro vás je to v pohodě. Ale berete taky ohled na ně? I kolik takových žen či kuřaček musíte potkat, než potkáte takovou, která bude skutečně ochotná a bude ji to potěšením?
Nicméně - fotky v plavkách, u bazénu apod. jsou v plánu a itineráři toho, co by se mohlo letos objevit v rámci kategorie Luxury Smoking Class (je spousta plánů, které si chceme nechávat taky trochu jako překvapení - chceme dál překvapovat aspoň my vás, když už je pro vás tolik věcí zklamáním a odzívnutím).


MBL - SmokingSweeties - kdybys viděl, jak ty kuřačky jsou velmi často intenzivně nalíčené, to bys měl poznat... Jinak Fran si nejen nechává platit, ale svým modelkám také platí a ne úplně málo. Fran je profesionální práce. Ale jeho videa, ačkoli jsou profesionálně nasvícená (my se tomu zatím jen přibližujeme, chybí nám investice) a soustřeďují se hodně na techniku kouření, tak jsou ze stativu z jednoho místa a jsou většinou nudná, bez děje. Plus nevím, jestli je zrovna hlavní popisovanou devízou videí, že daná kuřačka vykouří X cigaret za Y minut stopáže videa. Vzhledem k tomu, že si modelky-kuřačky nechávají za tu práci platit, je otázkou, do jaké míry je jejich účast v takovém projektu motivována penězi a do jaké míry jde opravdu ztotožnění se s tím, jak sexy si s cigaretou a závislostí připadají. U nás to fake není - u nás zprostředkováváme realitu takovou, jaká je - podtrhujeme i pravdivostí skrze dotazníky a rozhovory zjištěné věci. Kuřačky jednoznačně u nás ví, jaký projekt podporují, že to má i společenský rozměr a dopad a účastní ho se ho zdarma - nedostávají honorář (to je patrně věc, kterou nebudeme dělat nikdy, i kdybychom měli peněz nadbytek). Chceme kuřačky z přesvědčení. A teď řekněte sami. Co je stylizace a co je blíž realitě? Který z těchto dvou projektů?

Zkuste někdy víc přemýšlet. Kolik hodnot se skrývá v projektu kuřačky.cz, nejen za těch šest let práce. Spousta věcí není patrná na první pohled. Ale když jdete do hloubky, tak pochopíte. A když budete srovnávat dál, s jinými projekty po celém světě, pochopíte ještě víc. Tohle je projekt dělaný srdcem. A s opravdovou láskou. A s výzvami.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Praha, pátek 15.2.2013 - kuřačka (Kristýna) +VIDEO

Příspěvekod Demian » sobota 2. 3. 2013 10:26

Ahoj Antaricu a ostatní. Že děláte svou práci skvěle, jsem napsal já sám již mnohokrát, ale klidně to zopakuji znovu. Vážím si vašeho nasazení a progresu. Ohledně stylizace a focení v aťasu: je to, SAMOZŘEJMĚ, věc individuálního vkusu. Jakkoli mě skolily aťasové fotky Gábiny samotné, většina ostatních fotek s líčením a aťasem mi připadá zoufale nepřirozená, ty holky se mění v nosiče make upu. Osobně mám prostě radši přirozený půvab, z dřívějších zajímavých a zde prezentovaných kuřaček mohu zmínit Danielu, II. vicemiss 2010, či zdravotní sestřičku, černovlásku Lucii (22. 2. 2012).

Ohledně otázky přirozenosti žen kolem nás: u nás ve firmě mám kolem sebe tři mladší holky. Je to firma, jejíž zaměstnanci chodí často na různé pracovní schůzky. Všechny ty tři holky jsou do různé míry hezké a ani jedna z nich se opravdu nijak zásadně nemaluje, maximálně oční stíny atp. Ale znovu opakuju: já mám prostě jednoznačně radši holky s co nejvíce přirozeným půvabem. A respektuju, že jste se rozhodli pro aťasový směr. A třeba výsledky focení s Olou či Helenou byly super. V případě Kristýny to na mě ale prostě bylo moc, působilo to na mě dojmem, že z Kristýny jste udělali někoho jiného.

Ke komentování: Já komentuji fotky, u nichž mám potřebu něco říci. Ne všechny holky se mi vysloveně líbí, tak někdy raději mlčím.

Závěrem: vaší práci obdivuju. Hrozně moc obdivuju. Ale vyjádřit občas svůj názor, byť nebude vždy kolemhubymedovný, se snad zde ještě může. Nebo ne?
Demian
VIP uživatel
 
Příspěvky: 150
Pohlaví: Muž
Registrován: 30. 4. 2008

Re: Praha, pátek 15.2.2013 - kuřačka (Kristýna) +VIDEO

Příspěvekod MBL » sobota 2. 3. 2013 11:20

Mozno by sme tuto diskusiu mali previezt inam, lebo je znacne off-topic, v kontexte vlakna konkretnej fajciarky. Kazdopadne, rad by som jednu vec upresnil. Nikde som nenapisal, ze chcem od Vas candid pri bazene. Len som tym definoval to, co povazujem za prirodzenu krasu, kedze v tom spominanom bazene ma ziadna "neoklame".

Paci sa mi aj ta rozmanitost, ale rovnako to znamena, ze rozmanite budu aj znamky a pristup k hodnoteniu. Su zeny, kde nevaham dat vysoku znamku v horizonte prvych sekund a rovnako su take, kde si niekedy nepozriem celu galeriu, lebo proste nemam potrebu. Nikto tu nechce prvoplanovu krasu, praveze ta prirodzenost a civilnost je vzdy fajn (co sme chceli povedat, tak tu je vzdy fajn). Ci uz to bola Johana, Jana, tohtorocna Lyllia, alebo trebars uplne prva kandidatka MK 2012 Andrea.

Este k SmokingSweeties. Tie videa su mozno nudne, ale ako si sam napisal, zameriavaju sa na techniku. Kedze to su tie malickosti, ktore jednotlive fajciarky rozlisuju. A to ze sa niekto zamera na detail, nie je vobec zla vec. Samozrejme, chapem, ze Vas projekt nie je len o fotkach a videach, ale ma aj sirsi, komunitny a ludsky rozmer, v com je unikatny. Ale skrz to, ze prezentujete fotky, a videa, tak nie vzdy sa musite stretnut len s obdivom. Vkus je velmi subjektivna vec. Odpoviem aj na otazku - realite je blizsi Vas projekt, to je samozrejme (najviac mi asi pripomina SmokinStyle od Trevora Spira, ktory bol tiez prevazne o prirodzenych, realnych zenach).
MBL
VIP uživatel
 
Příspěvky: 326
Pohlaví: Muž
Registrován: 26. 4. 2007
Bydliště: Bratislava, Slovensko
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: Marlboro Red

Re: Praha, pátek 15.2.2013 - kuřačka (Kristýna) +VIDEO

Příspěvekod Katmar » sobota 2. 3. 2013 12:48

Já bych zde chtěl hlavně poděkovat všem, kteří se do diskuze zapojují!

Opravdu poděkovat Bildovi, Pavlovi, Demianovi, Vivek5-kovi, dederonovi, peterhhovi, kazatelovi, mezdymu, petrrovi, damflokovi, MBLovi, že svůj příspěvek napsali, svůj názor sdělili a to v naprosto slušné, korektní a pozitivní rovině.

Jsem rád, že antaricův a možná i můj příspěvek rozproudil tolik potřebnou debatu!

Věřím, že antaric musí být vděčný za informace, které zde dostává.

Věřím, že i jeho sen je fotit dívky, které i bez make-upu a bez oblečení vypadají tak, že se z nich poserete a k tomu kouří náruživě, jednu za druhou, vyfukují obrovská oblaka kouře, prsa se jim při nádechu dmou až k nebesům, až jim praská halenka, z které odlétávají knoflíky a zraňují fotografa :-)), při potahovaní mají propadlé tváře s jakou intenzitou potahují, vdechují jen a pouze french inhale, vydechují nosem a dělají při tom kroužky, k tomu vykouří 3 krabičky za den a to všechno zcela přirozeně samy od sebe ve sprše :-))

Bohužel žijeme v reálném světě a takovéto sny se tak úplně neplní a ještě navíc ne 2 x týdně :-)

Jak jsem psal již dříve modelky pro fotografování nevybíráme, ale naopak se snažíme dát příležitost vyniknout každé kuřačce, která se do soutěže přihlásí a udělat maximum k tomu, aby v soutěži uspěla co nejlépe.
Je to velký rozdíl oproti focení venku, kdy oslovujeme pouze ty kuřačky, které se nám líbí, nebo máme pocit, že se budou líbit vám - čtenářům. Projde kolem nás třeba 200 dívek, než se rozhodneme některou oslovit.
Je to od dívek také velká odvaha, za což jim děkujeme! Upřimně řečeno kdo z vás, chlapi by se nechal vyfotografovat s cigaretou do nějakého internetového projektu, když by vás oslovili 2 nebo 3 chlapi na ulici? Řekněte sami? Kdo zde má vlastní fotogrfaii u nicku?? Stydíte se?
A ty dívky se nechali vyfotit zadarmo! A znají nás možná 3 minuty!
Při fotografování venku k líčení a parádě prostě není příležitost.

Co se týká onoho líčení a "přirozenosti".
- Líčení. Naprosto chápu ty, kteří přemíru maku-upu odsuzují a nemají "zmalované" holky rádi, nebo se jim to prostě nelíbí. Proč ne? Mám také kamarády ze školy, kteří to neměli rádi a chápu to. Mě osobně se výraznější líčení líbí, mám to rád a považuj to za vyjádření snahy ženy být hezká pro svého přítele, pro své okolí (byť na to nemám při focení absolutně žádný vliv) - asi jako když natřete smrkové dřevo na "mahagon" je to sice faleš, někdo má rád přírodní, ale je to snaha NĚCO udělat, nenechat to tak být, zlepšit vzhled, zlepšit okolí.
antaric to také bera za novou příležitost, novou úroveň, novu oblast, rozšíření projektu. A předpokládám, že nějak zásadně měnit tento přístup nebude. Zkuste se z toho radovat, získejte nový pohled na věc, nové obzory a NEBOJTE SE :-) - jaro se kvapem blíží a na "svoje" tradiční venkovní záběry přirozených dívek, přirozených podmínkách a přirozených pózách se můžete těšit už teď :-))

- Přirozenost. Možná bych a antaric také mohli zveřejnit "přirozené" fotky / videa, kde děláme záběry bez toho aniž bychom kuřačku dirigovali a asi byste byli zděšeni - nesmyslné výrazy, zhroucená těla, trhavé pohyby, hrbatá záda, není vidět kouř, atd. Opravdu si málokdo uvědomuje že "přirozený" půvab, chůze, elegance, je často výsledkem pořádné dřiny, snahy samotné dívky, aby vypadala dobře, pozorování se před zrcadlem, co jak vypadá, co jak působí. Jsou to prostě naučené věci, asi jako se učíme jíst příborem, jezdit na kole, řídit auto. Až to máme tak zažité, že nad tím nemusíme myslet. Je to jako když herec hraje roli - nepoznáte, že to hraje, myslíte si, že "to tak je" že "takový je" je to prostě UVĚŘITELNÉ. Ale naše dívky jsou amatérky v tom nejlepším slova smyslu, většinou je to jejich první počin před objektivem, jsou nervózní, je to neobvyklé téma, musí sesynchronizovat mnoho pohybů postoj, roce, výdech atd. Zmíněné smokingsweeties jsou prostě placené herečky. O tom jakým způsobem s nimi Fran pracuje se můžeme pouze dohadovat. Rozhodně však pořádá castingy a nedá příležitost všem - na rozdíl od nás.
Je to prostě naprosto "normální" tj. "nepřirozená" :-) filmová produkce.

Ale jak jsem psal na začátku, rozhodně jsme rád i za muryru a antarice za vaše příspěvky!
Využijte omezené možnosti hlasování, tak že jej doplnit čímkoliv co vás napadne do textu. Ohodnoťte makeup! Ohodnoťte nohy! Ohodnoťte prsa! Ohodnoťte nehty, pohyby, nádechy, výdechy, triky! Ohodnoťte rty!
Ohodnoťte sukni, bundu, boty, punčocháče!
Pohádejte se mezi sebou o to co se vám na dívkách líbí!
Je to život!
Je to aktivita!
Je to komunikace!
Je to radost!
A není to "zív" ! :-))

Díky za pozornost :-)
Katmar
šedá eminence
 
Příspěvky: 439
Obrázky: 519
Pohlaví: Muž
Registrován: 15. 1. 2009
Bydliště: Mníšek pod Brdy
Kouření: ne
Počet denně: 0

Re: Praha, pátek 15.2.2013 - kuřačka (Kristýna) +VIDEO

Příspěvekod BAF! » sobota 2. 3. 2013 13:55

Opět parádní set! Dobrá práce všem, Kristýna je super, fotky samozřejmě taky! ;)
BAF!
uživatel
 
Příspěvky: 17
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 16. 3. 2009

Re: Praha, pátek 15.2.2013 - kuřačka (Kristýna) +VIDEO

Příspěvekod muryru » sobota 2. 3. 2013 14:05

Měl jsem v posledních dnech velmi málo času, ovšem zdejší antaricem a poté Katmarem rozprouděnou diskusi jsem pozorně sledoval a konečně i já zareaguji, byť antaric i Katmar vše podstatné vynikajícím způsobem vysvětlili, není moc co dodávat,za což jim oběma velmi děkuji, stejně tak všem ostatním přispívajícím za podnětné názory, jen tak dál, opravdu se nestyďte, i za kritické názory, nechceme slyšet neupřímnou chválu nebo dokonce podlézání, třeba z důvodu vidiny získání VIP.

Naše produkce je a bude čím dál různorodější, jak technickou kvalitou, tak podáním, tak typem prezentované kuřačky a byli bychom rádi, kdyby si každý našel to svoje. Někdo má rád špičkově produkovaný modeling v ateliéru, jiný civilnější snímky z přirozeného prostředí, někdo preferuje dívky pod 20, jiný by nejradši třeba 30 a výš :-) Díky tomu, že náš tým je v současné době širší, máme větší šanci přinášet více pohledů a rozhodně budem!

Nerozhodli jsme se pro aťasový směr. V zimě se opravdu venku fotí špatně, i v minulých letech jsme v tomto období fotili minimálně, a pokud ano, bylo štěstí, že přece jenom některý rok bylo v lednu či únoru docela pěkně. Před pár dny jsem si uvědomil, že Vendula (3.místo v Miss Kuřačka 2012) mi pózovala 22.února venku poměrně nalehko - to by letos opravdu možné nebylo. S příchodem jarního počasí samozřejmě budeme fotit v terénu. Jak předem domluvené kuřačky (zde je samozřejmě možná i kombinace s ateliérem a líčením, záleží na konkrétní domluvě i složení týmu - ne každý bude mít vždy čas), tak náhodná focení po oslovení, která v minulosti jednoznačně převažovala. Kuřačce vždy nabídneme nebo nabídnu okamžité focení a ať už ho využije nebo ne, má možnost domluvy dalšího focení, v ideálnějších podmínkách. Občas jsem oslovoval i v zimních podmínkách, kuřačky dostávají nový leták i s nabídkou focení v ateliéru a je pravda, že je tato možnost v hodně případech pro ně docela lákavá, trošku kontraproduktivně natolik, že chtějí fotit až rovnou v ateliéru, nikoli ihned po oslovení (což ale je důsledkem oslovení většinou v zimních podmínkách), ale nakonec přihlášku nepošlou. Rozhodně se nám na focení nehrnou davy, z kterých bychom si mohli vybírat. Stejně tak zdaleka nemůžeme pracovat s každou, která nás někde v terénu zaujme, oslovíme ji a chtěli bychom s ní něco udělat pro náš projekt. Je to otázka náhody, důvěry a chuti ke společné práci. Stále jsme nekomerční projekt a vážíme si každé dívky či ženy, která se naší produkce, která jde proti společenskému proudu, účastní. Díky pečlivější a časově náročnější práci můžeme dívky lépe poznat a navázat trvalejší spolupráci, i ony k nám mají větší důvěru, jejich ztotožnění z projektem je větší, než u dívek, které byly osloveny, možnost nafocení sice akceptovaly, ale často pár dní/týdnů poté už si na projekt ani nevzpomněly a neměly třeba ani zájem přijít na korunovaci pro výhru, která jim právem náležela. Musím zmínit rozhodující význam kolegů Katmara a antarice pro současný růst projektu a poděkovat za jejich zásadní přínos pro práci, na které je pro mě čest se také podílet. Co se týče líčení od Gábiny, většinou jsem nadšen, jak fantastickou proměnu s dívkama udělá a rozhodně je to zajímavé zpestření, a když už dívky v ateliéru jsou, je skvělé, že mohou být takto nalíčeny. K tomuto prostředí se to opravdu hodí a bez toho by dojem byl o mnoho chudší, čili i ona zaslouží velké poděkování!

Teď ještě k jednotlivým příspěvkům:
Rád bych se vyjádřil k termínu candid. Jako konzument také preferuji na jiných fórech právě candid snímky a videa, zcela určitě je to to, co mě nejvíc oslovuje, i když na krásnou studiovou stylizovanou modelingovou práci typu smoking sweeties se také rád podívám.
U candid snímků mě osobně mrzí, že se většinou o zachycených ženách nic nedovíme, proto asi ještě o něco víc u mě stojí candid fota jednak známých osobností (tj.celebrit-krásných žen) nebo dívek a žen, které nějak osobně znám. Ale i candid neznámých žen s cigaretou u mě velmi boduje, a zejména pak fotky plážové - ostatně je to můj dlouholetý sen, nafotit někoho (byť stylizovaně) právě na pláži, třeba se mi to splní i díky naší týmové práci.
Na našich stránkách jsme nikdy (až na opravdu bezvýznamné výjimky) ryze candid fotky nedělali a opravdu ani nechceme. Považujeme opravdu za slušnost dívku či ženu oslovit, a přesvědčit ji o spolupráci s námi, ať už formou tzv.rychlovky (tj.ihned) nebo po zralejší úvaze. Baví nás i se o kuřačce leccos dovědět, což jsme postupem dovedli k originální dokonalosti dotazníků a videorozhovorů. Navíc je to vše autentické, pravdivé -(narozdíl od ryze komerčních profesionálních smoking stránek, kde mají kuřačky často smyšlené údaje včetně jména,věku a mnohdy ani ve skutečnosti kuřačkami nejsou, ale mají to jen jako kšeft pro peníze) -a tak to bylo od samého začátku a řekl bych, že toto naše podání bylo a je poměrně originální. Sice je kuřačka v podstatě zachycena v reálné image a prostředí, v kterém byla oslovena (čímž se lišíme od čistě komerčních projektů), ale v zásadě se o pózování a stylizaci jedná, byť samozřejmě vzniká i spoustu absolutně nestylizovaných snímků. A vývojem projektu a rozšířením možností samozřejmě od pouhého candid zachycení někde před obchodním centrem už zacházíme i v terénu k jakémusi amatérskému modelingu. Takže kritizovaná práce v ateliéru se zas od původní myšlenky tolik neliší. Vně týmu jsem znám spíš svou touhou po přirozeném vyznění, ale aby to vyznělo a nebyla to nuda, musí se s dívkou pracovat, což je především antaricova parketa, ale i já se lečcemus přiučil a díky tomu tak zajímavě vyzněla třeba Andrea (ve finále Miss č.01) a další. Kdyby jen přirozeně kouřily, ať už ve stoje či sedě, jako když "jdou na cigáro", byla by to nuda, případně záležitost na 10-15 fotek, jako tomu bylo v začátcích projektu.
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Praha, pátek 15.2.2013 - kuřačka (Kristýna) +VIDEO

Příspěvekod muryru » sobota 2. 3. 2013 15:08

K posl.příspěvku Katmara: Ano, venku vybíráme dívky především takové, které se nám líbí. Řekl bych, že vkus nás autorů se nijak dramaticky neliší a je dostatečně široký. Co se mě týče, jsem asi více než kluci zatížen i na ženy starší, než jaké se umísťují ve finále naší Miss, ale na rovinu - pravděpodobně především "naši" generaci kuřaček (mužským členům týmu je mezi 35 a 40 lety) projekt nějak neslovuje, třicátnice jsou "nedostatkové zboží". Často právě v této kategorii zůstane jen u příslibu, zatímco mladší dívky jsou akčnější a proto převažují. Navíc víme, že právě ony mají u vás největší ohlas, což je patrné i z výsledků Miss. Klidně pište, o jaký typ žen a dívek máte na našich stránkách zájem. Preferujeme svůj vkus, ale myslíme při tom i na vás všechny a těšíme se na zpětnou vazbu a nemusí být jen slepě nadšená. Stejně jako všechny kuřačky jsou ve své podstatě (ať už je více či méně vizuálně stylizujeme) přirozené a odhalují své "kuřácké" soukromí až na kost (je velká odvaha, často i od slečen, o kterých ani vlastní rodiče nevědí, že kouří, se dát nejen nafotit, natočit rozhovor a ještě vyplnit veřejný dotazník s dost osobními otázkami ohledně kouření a často je to založeno na získání důvěry v dané chvíli), buďte i vy přirození! Celá tato debata vznikla proto, že opravdu delší dobu máme, nejen antaric, pocit, jestli to vůbec pro někoho, kromě nás nadšenců, děláme...jestli vás to opravdu pořád zajímá a baví. Mrzí nás i to, že na naše srazy a SDP z řad příznivců stránek vás zrovna moc nechodí. Proč? Není to škoda? Zejména pro vás z Prahy a okolí? Proč nevyužijete příležitost?

A ještě k tématu přirozenost: Dost kuřaček, které fotografujeme ihned po oslovení v terénu, má právě obavu z focení, že jsou nefotogenické, NENALÍČENÉ, u mnoha z nich k focení díky tomu vůbec nedojde...což samozřejmě je ke škodě, měly by si vaše příspěvky přečíst, že každému se líbí něco jiného. U několika i zde jmenovaných dívek (a z těch nejmenovaných to platí i pro naší letošní Miss) dalo docela práci přesvědčit, že je to úplně jedno, že jim to sluší moc právě i takhle - protože a to je taky potřeba si uvědomit - dívky focené po oslovení vůbec nepočítají s tím, že se budou někde fotografovat (a za to jim patří obrovský DÍK), zatímco dívky, které jdou na domluvené focení (nejen do ateliéru), samozřejmě volí pečlivější přípravu své vizáže, včetně oblečení. Proto někdy není na místě kritika kuřačky, fotografované bezprostředně po oslovení, ohledně toho, co má na sobě. Nešla do ateliéru na focení. Ona šla třeba jen vyvenčit psa! :-)

Jinak také děkuji všem pisatelům za čas, který napsání příspěvků věnovali. Kolegové už na většinu z nich široce zareagovali. Každý z nás jsme trochu jiný, ale tím, že se o něco se opravdu nezištně, s osobním zaujetím a dá se říct s láskou společně snažíme, vzniká toto jedinečné dílo, na jehož růstu se opravdu může podílet více či méně každý z nás. Držte nám palce a buďte s námi!!
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Praha, pátek 15.2.2013 - kuřačka (Kristýna) +VIDEO

Příspěvekod Katmar » sobota 2. 3. 2013 15:40

A pro ty, kterým se přehnané líčení NELÍBÍ... Asi zažijete ŠOK! :-)
Máme pro vás nafocenou další úžasnou dívku - nádhernou a jak jinak - zmalovanou k nepoznání :-))
To jsem zvědavý jaká budou hodnocení :-)
Katmar
šedá eminence
 
Příspěvky: 439
Obrázky: 519
Pohlaví: Muž
Registrován: 15. 1. 2009
Bydliště: Mníšek pod Brdy
Kouření: ne
Počet denně: 0

Re: Praha, pátek 15.2.2013 - kuřačka (Kristýna) +VIDEO

Příspěvekod Tato » neděle 3. 3. 2013 11:35

Stránky Kuřačky.cz sleduji od počátkua před lety jsem na nich i docela dost diskutoval. Ale stránky se vyvíjí a nemusí to být z hlediska každého k lepšímu. Kde jsou ty časy, kdy ke kuřačce byly tři čtyři fotky a kdy byly prezentovány kuřačky nejrůznějšího věku. Dnes tu jsou pouze náctileté barbíny a na člověka se vyhrne záplava fotek a přiznám, že mne to unaví, že je ani neotevřu. Podobný názor asi nesdílím jen já. Jen se podívejte hoši, kdo zde zbyl z kdysi podstatně početnější komunity než dnes.
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Re: Praha, pátek 15.2.2013 - kuřačka (Kristýna) +VIDEO

Příspěvekod muryru » neděle 3. 3. 2013 13:13

Tato: To bys opravdu chtěl??? Aby kuřačka měla 4 fotky, nic pořádného ses o ní nedověděl (systém podrobných dotazníků a videorozhovorů jsme vyvinuli až v průběhu let).... Vážím si toho, že jsi nám věrný od samých počátků a líbily se ti ženy a dívky, které jsme s antaricem přinášeli, ale jsem teda upřímně rád, kam se projekt od nadšených začátků (na které já velmi rád vzpomínám) dostal a že mohu být součástí skvělého takřka profi týmu, který jsme dokázali vybudovat. Myslím, že zdaleka není pravda, že jsou zde jen náctileté barbíny, no a že zrovna tento typ mladších dívek má u publika větší ohlas, s tím se nedá nic dělat :-) Stejně tak s tím, že nabídku spolupráce využívají právě spíš mladší kuřačky.
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Praha, pátek 15.2.2013 - kuřačka (Kristýna) +VIDEO

Příspěvekod antaric » neděle 3. 3. 2013 13:24

Tato píše:Stránky Kuřačky.cz sleduji od počátkua před lety jsem na nich i docela dost diskutoval. Ale stránky se vyvíjí a nemusí to být z hlediska každého k lepšímu. Kde jsou ty časy, kdy ke kuřačce byly tři čtyři fotky a kdy byly prezentovány kuřačky nejrůznějšího věku. Dnes tu jsou pouze náctileté barbíny a na člověka se vyhrne záplava fotek a přiznám, že mne to unaví, že je ani neotevřu. Podobný názor asi nesdílím jen já. Jen se podívejte hoši, kdo zde zbyl z kdysi podstatně početnější komunity než dnes.

Než budeš dělat mluvčího za ostatní, zkus začít u sebe. Během podzimu jsme přinesli minimálně dvě opravdu zralé starší kuřačky (40-50). Pokud takové oslovujeme a fotíme, myslíme i na Tebe. Nereagoval jsi ani na jednu z nich.
Dříve početnější komunita - to je jen optický klam. Lidé přicházejí a odcházejí, to je normální, v životě. Zpravidla ale ne pro nějakou zpronevěru, odcizení a zklamání, ale proto, že každý máme své životy, své povinnosti, své radosti a starosti, rodiny. Nejsme schopni se všichni věnovat všemu a v plné síle a nepřetržitě po celý život. Lidského času v životě je málo, náš vymezený čas je krátký. Proto nestíháme - pak jsou věci otázkou priorit a možností.
Stejně jako nevíme, jak dlouho budeme schopni projekt kuřačky.cz dělat my, každý z nás v týmu. Kdo nás jedno třeba nahradí, vystřídá. Protože život každého z nás bude pokračovat další jinou etapou. Nikdo nikdy neví.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Praha, pátek 15.2.2013 - kuřačka (Kristýna) +VIDEO

Příspěvekod Tato » neděle 3. 3. 2013 19:07

Tak sorry, omlouvám se. Jen jsem chtěl naznačit důvody, proč se současné publikum stránek dá spočítat na prstech. Ale jak vidím, máte svou pravdu a už Vám nebudu nic radit.
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Re: Praha, pátek 15.2.2013 - kuřačka (Kristýna) +VIDEO

Příspěvekod antaric » neděle 3. 3. 2013 20:19

Tato píše:proč se současné publikum stránek dá spočítat na prstech

Třeba statistiky za leden: 10118 unikátních návštěvníků, 31659 návštěv. Za posledních 30 dnů se přihlásilo 609 registrovaných uživatelů. Meziročně jdou čísla trvale nahoru.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Praha, pátek 15.2.2013 - kuřačka (Kristýna) +VIDEO

Příspěvekod zdenda123 » neděle 3. 3. 2013 23:11

to je hukot , zajímavá diskuse o smyslu a motivech.... pánové, držte se, fandím Vám
zdenda123
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 89
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 3. 11. 2007

Re: Praha, pátek 15.2.2013 - kuřačka (Kristýna) +VIDEO

Příspěvekod siolaaduob » pondělí 11. 3. 2013 1:22

Perfektní fotky, autory možno jen a jen pochválit. Krásná dívka, za to třeba pochválit přírodu a rodiče. Z toho, že někomu se méně líbí stylizace, někdo by chtěl decentnější make up a někdo naopak výraznější, si nic nedělejte. Všem se nezavděčíš. Jedno bych ale já přece jen vytkl: V celé serii fotografií je pouze příliš malý podíl takových, které dokazují, že to děvče opravdu umí kouřit. Většinou pouze pózuje, i když půvabně, s cigaretou v ruce anebo v ústech, ale takových snímků bych nadělal spoustu i s dívkou, která nikdy nekouřila. (Samozřejmě kdybych uměl tak dobře fotografovat, což absolutně neumím.) Myslím si, že by bylo vhodné se na tento aspekt koncentrovat.
Díky za pozornost a zdravím Vás a držím palce.
siolaaduob
VIP uživatel
 
Příspěvky: 34
Obrázky: 71
Pohlaví: Muž
Registrován: 12. 9. 2009
Bydliště: Bratislava
Kouření: ne
Počet denně: 0

Re: Praha, pátek 15.2.2013 - kuřačka (Kristýna) +VIDEO

Příspěvekod Katmar » pondělí 11. 3. 2013 10:33

@siolaaduob. Musím s Tebou v tomto postřehu souhlasit. Všiml jsem si toho už při stříhání videa, že je více času věnováno "pilování" póz a méně pozornosti samotnému kouření. Na videu je tento aspekt, ještě výraznější, protože samotné kouření je pohyb. Krásný ladný pohyb ruky s cigaretou k ústům, potahování z cigarety, žhnoucí špička, svraštělé rty, propadlé tváře, uvolnění, vdechnutí kouře, slastná pauza, vyfouknutí kouře a slastné uvolnění. A v poměru k jiným videím je zde těchto okamžiků méně.
Děkujeme za připomínku, určitě jsme schopni určité sebereflexe a po určitém okouzlení možnostmi, které nám práce s modelkou dává (a je pro nás svým způsobem nová) se budeme opět soustředit na hlavní téma - eleganci samotného kouření.
Katmar
šedá eminence
 
Příspěvky: 439
Obrázky: 519
Pohlaví: Muž
Registrován: 15. 1. 2009
Bydliště: Mníšek pod Brdy
Kouření: ne
Počet denně: 0

Re: Praha, pátek 15.2.2013 - kuřačka (Kristýna) +VIDEO

Příspěvekod smokyb » pondělí 11. 3. 2013 12:12

A very beautiful smoker. She is already an advanced smoker, and love her smoking habit. Never quit. Think she know how stylish she looks on high heels and short skirts while enjoying good cigarettes. Pasion and enjoyment. Absolutely a strong candidate for miss smoker title.
Smoking is a human right!
smokyb
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 123
Pohlaví: Muž
Registrován: 29. 12. 2011
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Marlboro red

Re: Praha, pátek 15.2.2013 - kuřačka (Kristýna) +VIDEO

Příspěvekod karadag » neděle 21. 7. 2013 8:42

sexy girl thanks
karadag
uživatel
 
Příspěvky: 12
Pohlaví: Muž
Registrován: 19. 2. 2013

Re: Praha, pátek 15.2.2013 - kuřačka (Kristýna) +VIDEO

Příspěvekod dampflok » pondělí 22. 7. 2013 10:28

I dont´t like her ugly make up. I prefer natural smoking beautys
dampflok
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 52
Obrázky: 0
Pohlaví: Muž
Registrován: 17. 9. 2012

Re: Praha, pátek 15.2.2013 - kuřačka (Kristýna) +VIDEO

Příspěvekod iamjumbo » sobota 11. 1. 2014 16:28

most definitely an extraordinarily beautiful young girl
iamjumbo
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 167
Pohlaví: Muž
Registrován: 9. 9. 2012

PředchozíDalší

Zpět na Ročník 2013

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron