Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Diskuse o tom, jaké typy kuřaček máme nejradši

Fotogalerie, která nakonec nevznikla

Příspěvekod muryru » pátek 23. 4. 2010 12:48

Včera jsem měl zajímavou příhodu. Poprvé po našem srazu jsem v ulicích bystřil své
zraky a chystal se získat přírůstek do naší Miss Kuřačky.
Oslovil jsem tři mladé kuřačky ze Slovenska, které nejprve nadšeně souhlasily.
Začal jsem fotit s první z nich, bohužel kuřačka myslela, že stačí jedna fotka a pořád nemohla pochopit smysl
našich stránek. Nakonec se s kamarádkama (které jsem měl fotit potom) rozhodly,
že se na to vykašlou, že už pospíchají a odešly. "Těžký život reportéra http://www.kuracky.cz" :D :D

Fragment nakonec nerealizované fotogalerie: (neznám ke kuřačce žádné podrobnosti
a soutěže Miss se nezúčastní.
83978398839984008401
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Fotogalerie, která nakonec nevznikla

Příspěvekod Pavel » pátek 23. 4. 2010 12:51

Pěkné
Pavel
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 448
Obrázky: 0
Pohlaví: Muž
Registrován: 1. 9. 2009
Kouření: ne
Počet denně: 0

Re: Fotogalerie, která nakonec nevznikla

Příspěvekod antaric » pátek 23. 4. 2010 12:54

Okolnosti vzniku a nevzniku taky znám, škoda, že to nemohlo být dotaženo do konce. Byla by reprezentativní a výraznou účastnicí soutěže Miss Kuřačka 2010. Takhle můžeme hádat, jak by asi uspěla, i z toho mála fotek.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Fotogalerie, která nakonec nevznikla

Příspěvekod muryru » pátek 23. 4. 2010 12:56

Ještě snad můžu přidat perličku, že ještě před mým oslovením, si zapálila (její kolegyně telefonovala
a tak jsem čekal na příležitost) cigaretu jen několik sekund, bezprostředně, po dokouření předchozí.
Zajímavé byly i její kolegyně, brunetky, zvláště jedna z nich se mi velmi líbila.
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Fotogalerie, která nakonec nevznikla

Příspěvekod VdGG » čtvrtek 3. 6. 2010 22:16

Hergot, to je škoda, to by byl další hluboký zářez na pažbě Tvého Derringeru Horáci Badmane...:-D
Pěkná kuřačka, a já osobně jsem také spíše na brunetky (i když vyjímky by se našly) takže o to více mě to mrzí, že se nazadařilo.
Patrně se holky vylekaly, když zjistily, že bude těch fotek víc a jsou to prostě ženský - přemýšlet proč a jak...:-)
Stejně obdivuju tu odvahu oslovit kuřačku na ulici, seznámit s projektem, zaujmout její pozornost, zlomit počáteční nedůvěru že nejsi třeba úchylák :|, nafotit plus navodit tu správnou atmosféru a pořídit dobré záběry+prezentovat na webu. Není to rozhodně pro každého. Je potřeba vytrvat a nedat se odradit některými neúspěchy.
Jinak jestli mohu pro oživení a inspiraci, zkoušej hledat lokace pro focení, kde by dívka stála např. před starou cihelnou zdí, aby tam měla prostor pózovat, ideálně scénu doplnit i s nějakými stromy - dívka se přidržuje větvičky, u toho zapózuje s cigaretou, nahodí famózní pohled, atp. - uvidíš, že zajímavé prostředí se dívce celkem rychle zalíbí a ona začně skvěle pózovat úplně automaticky, a přitom bude působit atraktivně a sexy. Zkus některé fotky jako černobílé, nebo sépii, případně nějak barevně upravit (příp. natónovat) pár nejlepších záběrů, což bude také zajímavé zpestření, otázka je, co dovolí čas. Dále můžeš zkusit větší detaily s manší hloubkou ostrosti, což fotkám dodá na plasticitě.
Vede mě k tomu jen malá osobní zkušenost, když jsem kdysi fotil maturanty na tablo, mezi nimi pěkné holky, sice bez cigaret (přece jen obligátní tablo - bohužel, i když některé kouřily), fotili jsme v parku se stromy, starými budovami a sochami a ty holky po chvílí pózovaly neuvěřitelně - nikdy bych to neřekl. No a s klukama - s těma nebylo nic... :lol:
VdGG
uživatel
 
Příspěvky: 39
Obrázky: 0
Pohlaví: Muž
Registrován: 25. 10. 2007

Re: Fotogalerie, která nakonec nevznikla

Příspěvekod antaric » čtvrtek 3. 6. 2010 22:49

VdGG: Díky za náměty, rozhodně některých se chytíme :-) A některé realizované už možná uvidíš v nejbližší fotogalerii, kterou chystáme ke zveřejnění.
Nejhorší je, že vždy nás leccos napadne, i když od stolu je mnohé vymyšleno, na místě je to pak často boj s časem.
Hloubka ostrosti - to je věc, na kterou jsem vysazenej a pokud to jde, snažím se o ní hodně :-) Viz mé fotky. Tam je ovšem potřeba lepší, větší a světelnější objektivy, otevřená clona atd. - sám však víš. Pokud se mi to bude dařit a někdo to docení, budu rád :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Fotogalerie, která nakonec nevznikla

Příspěvekod muryru » čtvrtek 3. 6. 2010 22:51

Na tohle už jsem skoro zapomněl :-)
Já jsem taky nepochopil, proč holky tak najednou změnily chování - to byla jediná kuřačka, která
mi utekla uprostřed (lépe řečeno na krátce po začátku) focení :D Ale mám pocit, že to rozhodla
její kámoška.

Odvaha oslovit kuřačku na ulici. No já už jsem to praktikoval v roce 1990, v Praze, to mi bylo
prosím 14. To vznikly moje první fotosérie, 1990,1991. Ale pak jsem se tomu dlouhá léta vůbec
nevěnoval.

Jinak k focení pro kuřačky.cz - dnes už máme vizitky, dotazníky, zapalovače s našim logem,
dokument s vzorovou ukázkou prezentace kuřaček atd., ale zpočátku jsem to opravdu dělal
v podstatě bez ničeho...dodnes nechápu, že se podařilo tolik nádherných kuřaček i v těch dřevních
dobách tohoto projektu.

Děkuji i za rady a nápady, jestli se něco podaří realizovat, ukáže čas :-)
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Zpět na Jaké ženy se nám s cigaretou líbí?

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník