Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Diskuse o tom, jaké typy kuřaček máme nejradši

Asi Klikař

Příspěvekod Honzik » úterý 29. 3. 2011 16:08

Ahoj... chtěl bych vám celkem poděkovat ty galerie jsou poměrně slušné a většina holek je opravdu sexy i když najdou se nějaké vyjímky.... (ale proti gustu....). Nicméně nevím jak vy ale já jsem u sebe poznal že mě přitahujou ženy co kouří už zhruba okolo 6roku.... pak mě to na nějaký čas přešlo a oběvilo se to až se sexuální touhou cca zhruba okolo 12-13věku... Je mi skoro 30, ale vždy jsem měl kliku na dívky a ženy kterým se líbilo kouřit při sexu.... Vyloženě po prvé jsem to zažil se svojí první živ. laskou zhruba v 17letech... a momentálně moje současná partnerka, s kterou jsem skoro 7let, kouří slimsky a při sexu prostě musí kouřit, hrozně jí to vzrušuje a i to že to vzrušuje mě.... Umí moc hezky elegantně držet cigaretu a vyfukovat kouř... A jen tak na okraj asi 2x jsem jí omylem přistihl při masturbaci.... a víte co? v jedné ruce cigaretu a druhou mezi nohama...
Honzik
uživatel
 
Příspěvky: 11
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 13. 1. 2008

Re: Asi Klikař

Příspěvekod muryru » úterý 29. 3. 2011 21:19

Honzik: Děkujeme za pochvalu, snažíme se oba s antaricem, a těší mě že většina námi fotografovaných kuřaček se ti líbí :-)
Trochu mě překvapuje, že jsi poznal, že tě přitahují ženy, co kouří už v 6 letech..to snad ani možné. U mě to přišlo
okolo toho 12-spíš 13 roku (spolu s přirozenými projevy sexuality v pubertě), ale že bych si tehdy uvědomil, že
mě přitahují kuřačky, to asi ne - ano, když pěkná žena kouřila, mě přitahovalo, ale myslel jsem, že se to tak
hodně musí líbit každému klukovi...navíc mám pocit, že v tom období 13-16 let ty kouřící holky fakt fungovaly
na spoustu mých vrstevníků-kamarádů, že je to taky přitahovalo.
A další vývoj - každý jsme zažili leccos - nicméně každopádně pokud máš v tomto směru dlouhodobě takové štěstí, jak popisuješ, tak můžeme jen pogratulovat a ať ti to vydrží!
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Asi Klikař

Příspěvekod Honzik » čtvrtek 7. 4. 2011 21:57

no právě.... ne vyloženě přitahovali (to jsem ani nevěděl na co ho mam) ale dost se mi líbili.... takhle jsem to myslel... zase co se týče puberty, to mě začali přitahovat... ale vždycky jsem hledal spíše nekuřačky... což se obrátilo ccca po 15-16roku.... chtěl bych sejen tak ze zvědavosti zeptat jak oslovujete ty holky na ulici? normál natvrdo?
Honzik
uživatel
 
Příspěvky: 11
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 13. 1. 2008

Re: Asi Klikař

Příspěvekod Dara » pátek 8. 4. 2011 14:49

Honzík,nechcem sa Ťa dotknúť,ale pri čítaní Tvojho príspevku som doslova vybuchla smiechom. Dostala ma konkrétne táto pasáž:
Honzik píše:... ale vždycky jsem hledal spíše nekuřačky... což se obrátilo ccca po 15-16roku....
:lol: :lol: Čo mi na tom príde smiešne je práve ten vek,15-16 rokov,nechcem sa nikoho dotknúť ale to je človek ešte len dieťa :lol: Predstava 13-14 ročného chlapca,ktorý vyhľadáva nejakým spôsobom ženy a ešte ich rozlišuje na fajčiarky a nefajčiarky mi prišla naozaj zábavná :lol:
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Re: Asi Klikař

Příspěvekod antaric » pátek 8. 4. 2011 21:53

Dara: Nevím, do jaké míry je příběh Honzíka reálný a do jaké míry nadnesený, ale to, co píše, ohledně věku, kdy mu nějaký typ dívek začal imponovat a jiný méně, je možné a pravděpodobné. Můžu to potvrdit i za sebe. Já sice u sebe jsem ve vztahu ke kuřačkám dospěl k definitivnímu poznání někdy kolem 19-20 let věku, ale o mnoho a mnoho let dříve se mi už líbily a přitahovaly ženské nohy, punčošky a vysoké podpatky, vnímal jsem je i sexuálně. A to mi bylo prosím kolem 10 let. Možná jsi v tomto případě smíchem vybuchla zbytečně. Navíc svou věkovou genezi popsal částečně už i muryru.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Asi Klikař

Příspěvekod antaric » pátek 8. 4. 2011 21:59

Honzik píše:chtěl bych sejen tak ze zvědavosti zeptat jak oslovujete ty holky na ulici? normál natvrdo?

Nevím, čemu říkáš natvrdo. Pokud Ti mám odpovědět, tak bych způsob sdělení rozlišoval na více úrovní. Základní způsob naší komunikace je otevřenost - líbí se nám to, přitahuje, je to sexy, třešnička na dortu ke kráse žen. Jít dál směrem k tomu, co máš asi na mysli, že myslím za hranicí slušnosti, úcty a respektu. To do náhodného oslovování absolutně nepatří. Něco víc patří až do bližší oboustranné osobní komunikace a zájmu.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Asi Klikař

Příspěvekod muryru » pátek 8. 4. 2011 22:16

Dara,antaric: Psal jsem to už dřív, a zčásti znovu i v tomto vláknu. V deseti jako antaric jsem skutečně ženy ještě neřešil, spíš tak od 12-13 let nastal ten skutečně zájem o ženy. Samozřejmě že reálné kontakty v rámci možností věku probíhaly především s přibližně stejně starýma vrstevnicema, ale člověk samozřejmě
obdivoval a "nějakým způsobem vyhledával" ženy už v tomto nízkém věku. A od té samé doby mě přitahovalo i kouření u žen, které se mi líbily, tudíž bylo pro mě jejich kouření zajímavé. A to hodně, přesto jsem tomu nepřikládal až takovou důležitost, a bral to prostě jako přirozenou součást ženské přitažlivosti, která někoho bere víc, jiného méně, a ani jsem o tom nijak nemluvil, to až hodně po dvacítce.
Ale důležité bylo kouření spíš jako zdroj sex-appelu a přitažlivosti obecně dívek a žen, naopak v citových vztazích to
pro mě nikdy nebylo důležité - jedno jestli kuřačka nebo nekuřačka.
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Asi Klikař

Příspěvekod Honzik » sobota 9. 4. 2011 0:37

Dara ne mě se to nedotýká.... jenom nevím jak konkrétně ty... ale já jsem o panictví přišel ve 13letech.... s o 2 roky starší holkou... (každopádně další sex u mě následoval až v 16letech.) takže to k tomu dítěti... možná jen koukáš na to jak je ta dnešní generace je zaostalá oproti tomu co bylo dříve.... a navíc opravdu jsem měl i jednu dobu odpor k cigaretám.... (možná jsem se bránil že mám něco jiného nebo nevím...) těžko to vysvětlit...
Honzik
uživatel
 
Příspěvky: 11
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 13. 1. 2008

Re: Asi Klikař

Příspěvekod Honzik » sobota 9. 4. 2011 0:38

antaric: jinak děkuji za přiblížení myslím že ty přesně jsi to pochopil jak jsem to myslel....
Honzik
uživatel
 
Příspěvky: 11
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 13. 1. 2008

Re: Asi Klikař

Příspěvekod Honzik » sobota 9. 4. 2011 0:50

muryru : já se ptám.... sám jsem fotograf.... tak se ptám protože nevím párkrát jsem oslovil lidi na focení na ulici ale cca ze 60 procent jsem dostal košem.... jinak mezi námi mezi vašemi dívkami jsou 3 s kterýmí jsem uzce spolupracoval..... (ale to jen tak perlička, dokonce i je zde moje bejvalá milenka), aůe za tohle tě vážně obdivuju.... já chci jen říci nemám problemy to říci jakou mám úchylku nebo tak, ale že bych to prostě na ferovku vybalil na holčinu to asi ne.... (no nebo ne za střízliva.... :lol: ) ono to většinou přišlo nějak samo a dokonce si zakouřili i nekuřačky.....
Honzik
uživatel
 
Příspěvky: 11
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 13. 1. 2008

Re: Asi Klikař

Příspěvekod wattin » sobota 9. 4. 2011 7:48

Honzíkův příspěvek mi nedal abych se zas neozvala.. Já pořád nevím, proč by zrovna tohle měla být úchylka..a setkávám se s podobným přirovnáním častěji. Já myslím, že není. Někomu se líbí dlouhonohé blondýnky, někomu třeba větší vnady, někdo má rád to a jiný něco jiného a někoho prostě přitahují kuřačky. Já myslím, že není zač se stydět a úchylkou bych to rozhodně nenazývala ;)
Je to sexy a přitažlivé, takže stejně jako kdybyste se hlásili k jinak přitažlivým kočkám, hlašte se ke kuřačkám ;)
(myslím to vážně chlapi a přestaňte se za to stydět ať jste kdokoliv)
wattin
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 30
Pohlaví: Žena
Registrován: 1. 12. 2008
Bydliště: Praha

Re: Asi Klikař

Příspěvekod antaric » sobota 9. 4. 2011 9:43

Honzik: Pokud jsi fotograf, je škoda, že Tvůj potenciál je skryt a nevyužit. Zvlášť pokud říkáš, že jsi s některými již spolupracoval. Je to někde k vidění? Jinak za těch 40% možné spolupráce rozhodně stojí za to dostat od 60% košem. Bez tohodle rizika a procenta "konverze" bychom nikdy nedosáhli toho, čeho jsme dosáhli. Kdo nic nezkusí, nic nemá. Štěstí přeje odvážným.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Asi Klikař

Příspěvekod antaric » sobota 9. 4. 2011 9:45

wattin: Jsi zlatá - kéž by všechny ženy k tomu přistupovaly jako Ty! :-) To by byl svět krásnější! :-) Nehledě na to, že je to v jejich prospěch - si tohodle příjemného si užívat a využívat. Jak se ale říká - "nechtít je horší než nemoct".
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Asi Klikař

Příspěvekod muryru » sobota 9. 4. 2011 10:06

Honzik: ale my s antaricem nebo já sám, taky narážíme na nezájem, samozřejmě. Jinak oslovování kuřaček pro naše fotogalerie je zaštítěno jménem našeho projektu, máme vizitky, propagační materiál atp. Je ale pravda, že
zpočátku jsem to dlouho dělal prakticky na koleně, bez ničeho (až do aktivního zapojení antarica).

Jinak o té spolupráci s "našimi" kuřačkami bych také rád věděl něco víc, je-li to možné.
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Asi Klikař

Příspěvekod Dara » sobota 9. 4. 2011 11:48

Ja každopádne trvám na svojom,že v tom veku je človek ešte dieťaťom. To že Honzik prišiel o panictvo..to človeka dospelým rozhodne nerobí. To že je človek niečoho fyzicky schopný neznamená...ale to je na dlho. Skrátka, to že človek je fyzicky schopný šoférovať v 10tich rokoch,neznamená že má v tom veku na to zodpovednosť a mal by dostať vodičák..to len tak na príklad :lol: Samozrejme to všetko je vecou svetonázoru a toho,čo chceme... Proste je to každého vec,len mňa to pobavilo,nakoľko som v tom veku riešila celkom iné veci :lol:
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Re: Asi Klikař

Příspěvekod Honzik » sobota 9. 4. 2011 11:51

muryru: no moc rád bych něco ukázal.... ale bohužel mi v tom brání diskrétnost.... což by se mi v mé práci mohlo vymstít....včera jsem přemýšlel jak to udělat aby holčiny nebyly poznat, ale fotky bez obličeje ztratí 80 procent na kráse.... a pak nevím jak dalece jste tady na tom z cenzurou.... a co bych tedy mohl říci je třeba kuřačka kristýna na kterou byl nedávno udělán podraz od mého bývalého kamaráda, a zkončila na "megacastingu" bohužel jí za to vyhodili z práce.... takže svinstvo....
Naposledy upravil Honzik dne sobota 9. 4. 2011 11:55, celkově upraveno 1
Honzik
uživatel
 
Příspěvky: 11
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 13. 1. 2008

Re: Asi Klikař

Příspěvekod Honzik » sobota 9. 4. 2011 11:54

wattin: no je to oficiálně v seznamu fetishů.... takže to uchýlka bude nicméně taková normálnější a neviná.....
Honzik
uživatel
 
Příspěvky: 11
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 13. 1. 2008

Re: Asi Klikař

Příspěvekod muryru » sobota 9. 4. 2011 12:45

Honzik: Tady jde spíš o to, že skutečnej smoking fetish, a přirozená přitažlivost ženy s cigaretou, jsou v mých očích dva různé světy. A jestli ten člověk vnímá tu sexualitu, tu přitažlivost, především a hlavně kvůli té cigaretě ,
anebo kvůli té ženě. Jestli k uspokojení potřebuje výhradně ten atribut cigarety. Pak je to smoking fetish a slovo lehká úchylka je na místě. Pokud mu jde o krásu ženy a všeho co k ní patří, a cigaretu bere jako sexy doplněk, zvyšující v jeho očích přitažlivost ženy, která je pro něj přitažlivá i bez té cigarety (a naopak u těch, které
se mu nelíbí, ciagareta nijak přitažlivost nezvýší), tak myslím že se to od běžného vnímání zas tolik neliší.
- je to jako, když se někomu líbí krásná velká ňadra, které ale zase fungují jen u té "správné" ženy. Člověka
to zaujme, a taky to není žádný ňadrofetišismus :-)

Ale samozřejmě se člověk může nechat unést a to kouření v dané chvíli vnímat intenzivněji, než je normál,
ale ani na tom nevidím nic špatného.
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Asi Klikař

Příspěvekod Honzik » sobota 9. 4. 2011 16:11

muryru: no tak to znamená že jsem lehkej.... můžu to mít i bez toho ale samozřejmě s tím je to lečejší.... a nějak jsem si na to už zvykl.... ale zformuloval jsi to dobře... když je žena krásná a navíc kouří tak je to moc fajn.... ale musí umět kouřit... a hlavně elegantně držet cigaretu... nejlépe slimsku... to je potom báseň.... 8-)
Honzik
uživatel
 
Příspěvky: 11
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 13. 1. 2008

Re: Asi Klikař

Příspěvekod muryru » sobota 9. 4. 2011 17:38

Honzik píše:. když je žena krásná a navíc kouří tak je to moc fajn.... ale musí umět kouřit... a hlavně elegantně držet cigaretu... nejlépe slimsku... to je potom báseň.... 8-)


Souhlasím, s tím že musí umět kouřit a držet cigaretu, naopak dávám přednost u žen klasickým cigaretám před slimkami. Ale prostě - co člověk, to jiná chuť, vkus a preference, tak to má být.
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Zpět na Jaké ženy se nám s cigaretou líbí?

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků