Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Diskuse o tom, jaké typy kuřaček máme nejradši

Niečo z netu :)

Příspěvekod Enyce » neděle 1. 4. 2012 10:32

Ahojte browsoval som po ,,fakebuku" a našiel som tam dva beštiálne obrázky tak ich sem hodím :)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
I am the last HE(te)RO !
Enyce
VIP uživatel
 
Příspěvky: 103
Pohlaví: Muž
Registrován: 21. 7. 2010
Bydliště: Bratislava
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Mentolove Marlborky

Re: Niečo z netu :)

Příspěvekod antaric » neděle 1. 4. 2012 11:52

Tu první fotku jsem už na facebooku viděl, ale nestačili jsme sem ji dát :-) Z mého pohledu super! :-) Je to (virální) reklama na Coca Colu.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Niečo z netu :)

Příspěvekod Katmar » neděle 1. 4. 2012 17:06

Tu první fotku již máme samozřejmě také na našich FB stránkách KUŘAČKYCZ viz zde: https://www.facebook.com/KurackyCz.
Vzhledem k tomu kolikrát mi přiletěla na zeď (více než 4x) řekl bych že je hodně populární (Ať už to je reklama nebo ne)
Mě osobně se líbí, byť rozumím tomu, že se někomu líbit nemusí. Jak to hodnotí samy ženy to sám nedokážu posoudit a ani bych si netroufl to za ženy hodnotit. Konec konců nějaká žena se sama takto vyfotit nechala.
Zajímavé je, že foto samotné (ač nezobrazuje VŮBEC NIC) vyvolává reakce.
Co z toho plyne?
Samotné zobrazení například prsa, nebo přirození samo osobě nemusí být (ale může) erotické, vulgární, vzrušivé, atd. Toto posuzování nepřísluší nikomu jinému než jen a jen svému vlastnímu svědomí.
A už vůbec ne nějaké vrchnosti (jako je rada pro televizní vysílání atd.)
Katmar
šedá eminence
 
Příspěvky: 439
Obrázky: 519
Pohlaví: Muž
Registrován: 15. 1. 2009
Bydliště: Mníšek pod Brdy
Kouření: ne
Počet denně: 0

Re: Niečo z netu :)

Příspěvekod Dara » neděle 1. 4. 2012 18:22

Katmar: Vôbec nemôžem súhlasiť. Myslím si, že v dnešnom právnom systéme ktorý prakticky riadia peniaze sa na svedomie jednotlivcov jednoducho spoliehať nedá. Nakoľko mnoho ľudí svedomie vôbec nemá, a na dosiahnutie vlastného zisku sú ochotný zneužiť čokoľvek. Naopak si myslím, že zákony by mali byť v tomto smere prísnejšie a menej benevolentné. Ešte stále mám v pamäti billboardy istého Bratislavského baru, na ktorom bola zobrazená žena ako robí mužovi orálny sex s nápisom "Fajčenie neškodí zdraviu". Samozrejme nebolo "nič vidno", no napriek tomu to každému bolo jasné. Napríklad mňa takéto zábery na verejných miestach urážajú a poburujú.

Prvej fotke z tohoto príspevku nerozumiem, nieje ani sexi, ani modelka mi nepripadá veľmi atraktívna. Podľa mňa je to len snaha o rozruch, pozornosť, kontroverziu.



EDIT: Odkaz na billboard, ktorý som spomínala vyššie: http://mediaetika.longtail.sk/wp-conten ... _maly1.jpg
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Re: Niečo z netu :)

Příspěvekod antaric » neděle 1. 4. 2012 20:46

Mě ta první fotka nepohoršuje, z mého pohledu za určitou hranici lacinosti a explicitnosti nezašla. Samozřejmě je to typově něco jiného než druhá fotka, nemá to nic společného s elegancí či vznešeností dam.
Skrytí klínu láhví Coca Coly beru jako nápad (řekněme reklamní, budiž). Kuřačka sama vyjadřuje určitý druh a styl žen, napadlo mě něco jako Brutální Nikita či hlavní hrdinku Lola běží o život. Prostě ženy či divky možná drsnějšího rázu, možná z městského urbanistického prostředí, art prostředí alternativní hudby a života. Beru to jako silnou stylizaci, která je povedená a kterou uznávám - a vůbec s tím nesouvisí můj názor, jestli je daná kuřačka můj typ nebo není, jestli se mi jiné fotky líbí více nebo ne.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Niečo z netu :)

Příspěvekod Enyce » pondělí 2. 4. 2012 5:47

Keby som ja bol šéfom coca-coly a chcem šokovať tak táto fotka bude určite na jednom z x billboardov ktoré u nás ,,špatia" okolie to by bolo rozruchu na slovensku:-D Mne osobne sa páčia obidve foto z toho dovodu že sa nane pozerám ako amatér-laik-,,labužník":-Dpretože mám rad aj colu,milujem krásne ženy a možem sa pozerať aj na ženy ktoré v prstoch alebo v perách majú svoju bielu paličku(cháp cigaretu:-D)) a si ju dokážu naplno vychutnať:-)
I am the last HE(te)RO !
Enyce
VIP uživatel
 
Příspěvky: 103
Pohlaví: Muž
Registrován: 21. 7. 2010
Bydliště: Bratislava
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Mentolove Marlborky

Zpět na Jaké ženy se nám s cigaretou líbí?

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník