Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Diskuse o tom, jaké typy kuřaček máme nejradši

Hezké zážitky

Příspěvekod andrew » úterý 10. 4. 2007 20:48

Musím se tu s vámi podělit o dva zážitky, které mě potkaly ve dvou uplynulých dnech.

Na Velikonoční pondělí jsem včera v krásném počasí vyrazil s kamarády za nějakými těmi děvčaty, řídil jsem, takže jsem si nedopřál žádný alkohol a bylo to jedině dobře. Když takhle v čase oběda mířím domu, zastavím na přechodu na první pohled krásné slečně. Na druhý pohled zjistím, že to byla moje bývalá spolužačka, se kterou jsem na střední nějaké dva měsíce chodil. Tak jsem na ní zatroubil, naznačil jsem jestli nechce někam svézt - chtěla. Nejdřív chtěla svézt jen na nádraží, ale já jako frajer, který si pamatoval, že vždycky bydlela asi v 5 km vzdálené prdeli, jsem řekl, že ji hodím domů. No ona se nedávno přestěhovala do 70km vzdáleného města, takže jsem si naběhl, ale rychle mi to přestalo vadit. Na střední byla vždycky hrozně slušná, milá, roztomilá, nádherná, černovlasá s krásnou postavou a obličejem, přesně ten typ co já rád. A taková vypadá i dneska, 8 let po střední. Tak takhle jedeme, bavíme se o životě a najednou se mě to křehké, vždycky slušně vychované stvoření zeptá, jestli si může zapálit .... Nejdřív jsem myslel, že se mi to zdá, nebo že si ze mě dělá srandu, ale když jsem viděl, že má v kabelce krabičku červených marlborek (!!!), řekl jsem si, že mám dneska štěstí. Hrozně jsem se bál, že když vidí, jak mám naklizené a navoněné auto ( sám jsem nekuřák ), tak jí to třeba přijde blbé a nezapálí si, tak jsem co nejvíc nenuceně řekl, že jako jasně. A protože zaznamenala můj údiv ( kdysi jsem s ní naoko souhlasil, jak jsou kuřáci a kuřačky hrozní a tak vůbec ...:-) ), tak mi začala vysvětlovat, že kouří už asi 5 let, začala na VŠ na kolejích, protože její spolubydlící kouřily a ona byla ve stresu z učení. Nechtěl jsem se jak úchyl vyptávat, aby to nebylo nějak nápadné, ale postupně z ní vypadlo, že nejdřív kouřila jen příležitostně, pak si našla kluka, který kouřil, tak začal tak 10 denně no a když se s ním rozešla, tak paradoxně začala ještě víc. Dneska je na krabičce zhruba za den. Skoro bych možná řekl, že víc, protože za tu hodinku cesty vykouřila 3 cigarety. Byl to naprosto neuvěřitelný pocit, nádherná holka, kterou bych na kuřačku tipoval mezi posledními, která navíc byla vždycky stydlivá i když se měla napít vína :-))). Jel jsem tedy co nejpomaleji a když jsme dorazili na místo, tak jsem byl samozřejmě pozvaný na oběd. Co vám budu povídat, byl jsem tam ještě dobré 3 hodiny, Míša za tu dobu vykouřila zhruba 8 cigaret a já se cítil skvěle. No a v pátek večer spolu jdeme na večeři .... š'tastné Velikonoce :-))))

No a aby toho nebylo málo, dneska jsem se jel pracovně na jeden slet holek od modelingu ( já nemám s modelingem nic společnýho, ale šlo o konkurz se kterým jsem už něco společnýho měl ). Bylo tam 14 holek, některé krásné, některé vyhovovaly mému vkusu méně, ale podstatné je, že když jsem v přestávce šel do místnosti, která sloužila jako nějaké klubovna, tak tam nebylo přes kouř vidět, protože všech těch 14 holek si tam krásně vykuřovalo ( plus ještě nějaké maskérky a kadeřnice ... ). Taky krásný pohled, bohužel jsem se nemohl zdržet dlouho.

Jestli to bude takhle pokračovat, jsem zvědavý, co mě čeká zítra :-)
andrew
uživatel
 
Příspěvky: 14
Obrázky: 11
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 25. 3. 2007

Příspěvekod antaric » úterý 10. 4. 2007 21:03

Krásný, nádherný, úchvatný! ;-) Díky za podělení se. Je to jako osud ;-) Moc Ti to přeju, aby Ti to tak dál pokračovalo, abys měl štěstí, který si přeješ! ;-)
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod muryru » úterý 10. 4. 2007 22:04

Přesně tak, jsou to moc pěkné zážitky a musím říct, že ti tak trochu i závidím (no jo, mám rád ty černovlásky :) , každopádně ti to moc přeju a jen škoda, že tu Míšu nemůžeme my ostatní vidět kouřit alespoň na fotce.
No a ty modelky.....to také musela být krása.
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod Tato » pondělí 14. 1. 2008 16:16

Rád bych se s váni podělil o zážitky z dvoudenního školení pracovníků finančních úřadů v Benešově. Byli tam lidé z celé republiky a silně převládaly ženy. O přestávce jsme tvořili kuřácké hloučky a napočítal jsem na třicet kuřaček. Myslím, že každý milovník žen s cigaretou, by si vybral. Byly tam ženy různého věku, v kalhotách i v sukních i ve vysokých kozačkách. Pěkně jsme si popvídali a zanadávali na protikuřácká omezení. Myslím, že mezi námi kuřáky je určité spiklenecké pouto. Dokonce i takové starší strohé úřednice se ukázaly jako příjemné ženské. Musím vzpomenout jednu dosti korpulentní brýlatou padesátnici, která při každé přestávce zvládla tři cigarety. Prostě školení bylo paráda a těším se zase na další.
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Příspěvekod Kasoun » pondělí 14. 1. 2008 17:36

Ach jo, proč já na takovýhle školení nejezdím ... :-( Ale jsem přející, takže je fajn, že sis to užil ... :-) Asi to muselo být jako v ráji ... :-)
Kasoun
Kasoun
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 185
Obrázky: 16
Pohlaví: Muž
Registrován: 25. 12. 2007
Bydliště: Praha

Zpět na Jaké ženy se nám s cigaretou líbí?

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník