Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Diskuse o tom, jaké typy kuřaček máme nejradši

Kolegyně

Příspěvekod Tato » středa 11. 4. 2007 15:41

Pracuji na jednom finančním úřadě, kde silně převládají ženy, z nichž asi třetina kouří. Od minulého roku zákon zakazuje kouřit v kancelářích a proto se scházíme u popelníků na terase, kterou paní ředitelka, mimochodem silná kuřačka, ke kouření vyhradila. Je to krásný pohled na kouřící spoluprcovnice a ještě lepší je s nimi konverzace. Převládají ženy okolo čtyřicýtky, ale je tam i několik holek po škole. Rád bych zaslal nějaká jejich fota, ale bohužel se mi zatím nepodařilo získat jejich souhlas - státní úřednice jsou dosti konzervativní.

A jak jste na tom vy. Chodíte též se spolupracovnicemi do kuřárny nebo dokonce máte kolegini, která vypaluje přímo v kanceláři. či pracujete jen se samými nekuřačkami nebo v čistě mužských kolektivech. Pište Pokud budete mít chápavější kolegině zkuste případně zaslat nějaké foto.
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Příspěvekod antaric » středa 11. 4. 2007 16:08

U nás jsme malá IT firma, kromě jedné starší účetní typu "puťka", co nekouří, jsme tam bez žen :-) S ženskejma se setkávám spíš u klientů, kde trávím dost času, věkově to nedokážu určit, ale rozptyl je celkem velký. Dnes sedím u klienta, kde kouří asi slabší polovina holek, které to jsou, už vím, i podle indícií :-) Kouřit s nima na balkon nechodím, je bohužel exponovaný po schodech vůči všem tady na openspace, moc se jako kuřák tady prezentovat nechci, mají mě za slušného... :-) Ale řada z těch kuřaček mě už s cigaretou viděla, venku, tak o sobě víme, bohužel ještě ne o té úchylce. Až nastane vhodná příležitost, třeba naberu řeč tímhle směrem, bohužel nejsem moc v tomhle průbojný a odvážný, trémista. To se týká i fotek. Navíc skoro nikdy nejsem s jednotlivýma sám a mluvím s nima spíš jen pracovně, i když mimoděk vtipkuju a rozptyluju je :-)

Přidám ale jedno hezký zjištění - minulý týden tady držely nějakou "očistnou" kúru, kdy pily jen nějaké čaje a nejedly :-) Očistná kúra, kdy chtěly dosáhnout detoxikace a tak. Přesto jim to nezabránilo, aby s chutí chodily každou hodinu si zakouřit... ;-) Tak to má být :-)

Jinak se mi líbí, když jsem u nich poblíž, nakláním se k nim při konzultacích, jak jsou krásně vonět... Směs živočišnosti, parfému a cigaretového kouře... Dívám se jim i do obličeje, na tvář, na rty... Vnímám, že jsou kuřačky...
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

ranni cigareta

Příspěvekod peterhh » středa 23. 5. 2007 17:26

Moc se mi libi kdyz holka si rano musi zapalit ked vstane z postele, je lacna a nervozna a pri cigarete a hlubokych vdechoch so zavretymi ocami sa uklidni, znate to nekdo?
peterhh
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 238
Obrázky: 0
Pohlaví: Muž
Registrován: 7. 4. 2007
Počet denně: 0

Re: ranni cigareta

Příspěvekod antaric » čtvrtek 24. 5. 2007 10:27

peterhh píše:Moc se mi libi kdyz holka si rano musi zapalit ked vstane z postele, je lacna a nervozna a pri cigarete a hlubokych vdechoch so zavretymi ocami sa uklidni, znate to nekdo?


Já jsem o tom hlavně slyšel vyprávět, od holek, žen - skutečně to tak existuje a ženy to tak prožívají.

Ale - jeden čas, trošku tak, jsem to zažil osobně... Tři cigarety hned po ránu... Teprve pak bylo možné dělat něco dál.

Bohužel je to všechno nenávratně pryč... Vzpomínka na milovanou ženu... Příběh opravdové lásky, který mě poznamenal asi až do konce života...
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod Kasoun » středa 26. 12. 2007 15:23

U nás ve firmě žádné kuřačky nejsou :-(, ale kuřáci ano. Chodí kouřit ven před barák na chodník (já v práci nekouřím).
Jednou jsem byl služebně ve firmě, kde moje působiště bylo přímo před prosklenou kuřárnou. Musím říct, že jsem byl velmi při práci rozptylován, protože kuřaček měli ve firmě opravdu hodně a vzhledem k teplému počasí bylo opravdu na co koukat! :-) Bohužel takové hody nejsou příliš často ... :-(
Kasoun
Kasoun
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 185
Obrázky: 16
Pohlaví: Muž
Registrován: 25. 12. 2007
Bydliště: Praha

Zpět na Jaké ženy se nám s cigaretou líbí?

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron