Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Diskuse o tom, jaké typy kuřaček máme nejradši

Dáma s cigaretou ...

Příspěvekod Kasoun » čtvrtek 27. 12. 2007 17:12

Při své práci se setkávám s hodně lidmi. I když to jsou většinou pracovníci v IT se zamaštěnými vlasy a tričkem s tučňákem, nebo zasloužilé pracovnice účtárem, kterým už do důchodu moc let nezbývá, občas se najdou i vyjímky ...
V jedné firmě jsem byl uveden k paní ředitelce, které jsem měl robit rovnou na jejím počítači. Byla to dáma asi 40 let, krásné postavy, v kostýmku, pečlivě nalíčená, s dlouhými, nalakovanými nehty. To je přesně to, co se mi líbí. Již při vstupu do kanceláře bylo cítit kouř smíšený s vůní jejího parfému. Začal jsem pracovat a ona se mě zeptala, jestli mi nebude vadit, když si zapálí. Ujistil jsem ji, že rozhodně ne ... :-) Kouřila dlouhé bílé cigarety More a bylo to neskutečně sexy. Soustředění na práci bylo složité, protože jsem z ní nemohl spustit oči.
Všimla si toho a když si vytahovala z krbičky další cigaretu, také mi nabídla. Vzal jsem si a připadal si jako blbec, když jsem viděl, jak se mi cigareta třese v ruce ... :-)
Práce mi z nějakého neznámého důvodu moc od ruky nešla :-), takže jsem ji pak ještě o jednu cigaretu připravil a ona stihla 4 !!! No prostě ideálně ztrávená pracovní doba!
Musela si být vědoma, že na mě s cigaretou působí atraktivně, protože se předváděla, koketně na mě vyfukovala kouř, občas nějaké frech inhalle ...
A představte si, že já vůl odtamtud odešel, aniž bych jí pozval na kafe ... :-( Teď mi nezbejvá než doufat, že se jí to tam rozbije a já to půjdu opravovat, abych mohl svou chybu napravit .... :-)

příspěvek byl oddělen do samostatného vlákna - pozn. antaric
Kasoun
Kasoun
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 185
Obrázky: 16
Pohlaví: Muž
Registrován: 25. 12. 2007
Bydliště: Praha

Příspěvekod antaric » čtvrtek 27. 12. 2007 19:36

Kasoun: Myslím, že se pohybujeme asi v podobných prostředích, s podobnými lidmi :-) Cítím i podobné atributy v těch chvílích, kdy to začíná být ONO, tedy třeba ta roztřesená ruka s cigaretou případně celý člověk sám, má-li kouřit před nějakou půvabnou, vzrušující kuřačkou :-) To se stalo několikrát i mně a asi úplně přesně stejně - nedokázal jsem dostat z té příležitosti víc. A ani jsem si tím nepřipravil půdu pro něco příštího. Prostě - některé okamžiky člověk prožije jen jednou, víckrát se neopakují. Ale zase říkám - jedno z mých životních hesel - že některý věci je lépe prožít jednou než vůbec...
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod Tato » neděle 30. 12. 2007 17:53

Muselo to být opravdu velmi příjemné. Pracovat pod takovou šéfovou musí být pro muže kuřáka, ale i pro kuřačky hotový balzám. Bohužel dnes ve většině organizací platí zákaz kouření a my kuřáci musíme klepat kosu venku.
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Zpět na Jaké ženy se nám s cigaretou líbí?

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron