Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Diskuse o tom, jaké typy kuřaček máme nejradši

Kuřačka a silonky

Příspěvekod zdenda123 » středa 14. 5. 2008 21:08

Jaký máte názor na kuřačku v silonkách. mám na mysli tu krásu ženských nohou, tu ruku co drží nad kolenem a jakoby jim nevadilo, že si krásné silonky propálí (což se jim nikdy nestane). Další otázkou je kouření a odklepávání popele, který občas zůstane na silonce.
Jaká barva se Vám líbí v souvislosti kouřením, je to tělová, černá nebo šedá (třeba implikuje barvu kuřáckých plic). Samostatnou kapitolou je chození bosky v silonkách a odklapávání na zem .... Inu co vy na to ?
zdenda123
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 89
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 3. 11. 2007

Příspěvekod antaric » středa 14. 5. 2008 21:42

Vzhledem k tomu, že ženské nohy se silonkama a podpatkama jsou můj "druhý fetiš", tak musím říct, že tahle otázka a námět je trefa na hřebíček... Možná to už trochu vyplynulo z mých mnoha komentářů a příspěvků tady, ale musím se k tomu ještě na tenhle popud opravdu přiznat... :-)

Ženské nohy jsou nádherné, v punčochách, silonkách, vyniká jejich krása, půvab, navíc s krásou botiček, nejlépe na vysokých podpatcích... (.. ale i takové balerinky jsou u mě hitem...).
Z barev - vždy jsem měl rád černou, ale přecijen nejvíc na mě působí tělové, různých odstínů a nejlépe lesklé...

Spojení tohodle všeho a cigaret, prostě nemá u mě chybu... Půvab ženskosti, svůdnosti... dráždivosti... miluju....
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod honza » středa 14. 5. 2008 21:49

No je to jen jeden z dalších fetish mě se to taky docela líbí . I když rukavice to u mně nepřekonává .
honza
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 781
Obrázky: 20
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Příspěvekod Tato » čtvrtek 15. 5. 2008 10:25

Ženy v silonkách zbožňuji. Líbí se mi, když mají sukni, nejlépe slušivý kostým a lodičky. Bohužel v posledních letech nosí drtivá většina žen černé kalhoty. Uvidíme, zda se jedná o módu či o trvalý trend. Podpadky nemusí být příliš vysoké a v zimě se mi moc líbí vyšší kozačky a sukně. A teď v nadcházejícím létě preferuji ženy obuté naboso a to jak kuřačky tak i nekuřačky.
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Příspěvekod muryru » čtvrtek 15. 5. 2008 11:55

jo, tak samozřejmě že to mám taky moooc rád, hlavně ty nohy se silonkama, než botičky.... víc než černé rozhodně jak píše antaric -
ty "tělové" - shodneme se :-) , a spojení krásných dlouhých nohou
v silonkách, plus cigareta v ruce nad kolem, nádhera! Je to dráždivé,
sexy a svůdné....moc...
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod Kasoun » čtvrtek 15. 5. 2008 13:37

Tak to já se musím přidat ke kolegům. Silonky jsou i můj další fetiš, takže rozhodně kuřačka v silonkách je pro mě mnohem přitažlivější, než bez nich. Stejně to ovšem platí pro punčošky a podvazky, což se mi asi líbí ještě víc. A co se týká barvy, tak u mě to ta černá vyhraje ... :-)
Kasoun
Kasoun
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 185
Obrázky: 16
Pohlaví: Muž
Registrován: 25. 12. 2007
Bydliště: Praha

Příspěvekod zdenda123 » čtvrtek 15. 5. 2008 20:22

myslím, že teĎ je docal fajn období, ještě ne přiliš teplo, a tak se to někdy docela povede že je k vidění to co málokdy, tedy v tom smylsu výše uvedeném. :-)
zdenda123
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 89
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 3. 11. 2007

názory nepřibývají - inu podnět ...

Příspěvekod zdenda123 » úterý 17. 6. 2008 17:33

co takhle kuřačky na plese, které cupitají bosky v silonkách, máte s tím zkušenost ???
zdenda123
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 89
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 3. 11. 2007

Re: názory nepřibývají - inu podnět ...

Příspěvekod antaric » středa 18. 6. 2008 8:09

zdenda123 píše:co takhle kuřačky na plese, které cupitají bosky v silonkách, máte s tím zkušenost ???


Bohužel zkušenost nemám, myslím ale, že takové kuřačky naboso v silonkách asi nebudou možná v úplně střízlivém stavu :-) Nebo na to bude možné narazit, spíš z hecu, v nějaké uzavřené společnosti :-)
Jinak je to samozřejmě krása, ta představa.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod Tato » čtvrtek 19. 6. 2008 13:43

Myslím, že ženám v silonkách sluší spíše lodičky nebo kozačky. Co se týká kuřaček, jak bosky křepčí na plese, tak se domnívám, že takhle se žádná skutečná dáma nechová.
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Re: názory nepřibývají - inu podnět ...

Příspěvekod larry » čtvrtek 3. 7. 2008 16:06

antaric píše:Bohužel zkušenost nemám, myslím ale, že takové kuřačky naboso v silonkách asi nebudou možná v úplně střízlivém stavu :-) Nebo na to bude možné narazit, spíš z hecu, v nějaké uzavřené společnosti :-)
Jinak je to samozřejmě krása, ta představa.

Měl jsem párkrát to štěstí při delších cestách rychlíkem - botičky dolů, nohy nahoru na sedačku a cigaretku.
To se ještě smělo kouřit ve vlacích...
larry
uživatel
 
Příspěvky: 40
Obrázky: 0
Pohlaví: Muž
Registrován: 10. 4. 2007

Zpět na Jaké ženy se nám s cigaretou líbí?

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník