Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Diskuse o tom, jaké typy kuřaček máme nejradši

Tohle vzrusuje me

Příspěvekod Demian » středa 21. 5. 2008 23:15

Zdravím. Na web jsem chodil už dlouho, fotky mě nalákaly, některé jsou úžasné, třeba Veronika z poslední muryruho série... A tohle http://www.slackernetwork.com/out.php?id=51790 mě nejvíc vzrušuje.
Demian
VIP uživatel
 
Příspěvky: 150
Pohlaví: Muž
Registrován: 30. 4. 2008

Příspěvekod muryru » čtvrtek 22. 5. 2008 9:59

Díky moc za pochvalu fotek! Budu se snažit nadále pokračovat...teď v květnu mám trochu "útlum"......:-(
Každý takový vzkaz je inspirace do další práce
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

ideální kuřačka-

Příspěvekod metrak » pátek 27. 6. 2008 15:27

ahoj všichni , jsem tu nový uživatel který tyto stránky náhodou objevil a jsem za to moc rád.I já mám totiž podobnou povahu jako většina uživatelů zde přítomných.Strašně moc mě vzrušuje žena s cigaretou zvláště pokud kouří hodně a vášnivě.Silná závislost ženy na nikotinu mě prostě vždy dostane.Cim více popotahuje a vychutnává každý doušek,tim více jsem mimo. Dokonce tak moc,že se celý vzruším a po zbytek dne se již na nic nedokáži soustředit a myslím pouze na ni.Nejdřív jsem si myslel že trpím nějakou úchylkou a raději jsem se s tím doposud s nkým nechlubil,ale ted po objevení tohoto webu vidím,že nejsem rozhodně sám a že se snad za toto ani neusím stydět.Už jen samotné čtení některých příspěvků zde mě dokáže dokonale rozrušit.Na závěr děkuji těm kteří tento web vedou a snad jen ještě malinkou poznámku k fungování tohoto.Doporučil bych zde ještě třídit kuřáckou seznamku či CHAT -to jediné mi tu snad momentálně chybí ( udělat na toto nějakou reklamu) nebot momentálně přítelkyni sám nemám a přijatelná je pro mě jen silná a náruživá kuřačka.
Díky moc za přečtení mého příspěvku.Martin
žena s cigaretou je pro mě maximální vzrušení....
metrak
uživatel
 
Příspěvky: 19
Pohlaví: Muž
Registrován: 20. 6. 2008
Bydliště: Praha 4
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10

Příspěvekod bubakus » pátek 11. 7. 2008 12:57

Neví někdo ještě o nějakym videu, kde dívky kouří spodem ?
bubakus
uživatel
 
Příspěvky: 17
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 5. 2. 2008

Zpět na Jaké ženy se nám s cigaretou líbí?

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník