Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Diskuse o tom, jaké typy kuřaček máme nejradši

Moderní žena nekouří

Příspěvekod PavelK » středa 6. 6. 2007 15:20

Vstupuji do diskuze o ženách s cigaretou, ačkoliv mám úplně opačný názor. Kuřačky mne přímo odpuzují. Na vašich fotkách je mnoho hezkých žen a ta cigareta jim ubírá na půvabu. Bylo by dobré na ně působit, aby se svým zlozvykem přestaly. V mé firmě pracuje asi deset kuřaček a proto jsem zakázal kuřácké přestávky po celou pracovní dobu.

Obracím se na všechny odpůrce kouření, kteří zavítají na tyto stránky, aby mne podpořili.
PavelK
nováček
 
Příspěvky: 3
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 6. 6. 2007

Příspěvekod muryru » středa 6. 6. 2007 18:17

Každý jsme jiný, podle nás (snad můžu mluvit za většinu zde registrovaných) jim naopak na půvabu přidává. Nikoho jsem nikdy nenutil, aby kouřil, a stejně tak nemíním nikomu kouření zakazovat ani poučovat o škodlivosti - jsou to dospělé ženy starší 18 let a je to jejich svobodné rozhodnutí. Pokud vás ty fotky odpuzují, nemusíte si je prohlížet, jsou určeny především pro ty, které kouření krásný žen přitahuje...

Musím ale říct, že kuřačky ve vaší firmě docela lituju. To nesmí chodit ani kouřit dejme tomu na chodník před firmu? (Byť je toto časté řešení podle -nejen- mě ponižující, má být vyhrazena kuřárna) Uvědomujete si, pokud ty ženy jsou pravidelné kuřačky, jak jim pracovní dobu znepříjemňujete? Nedělejte si iluze,že vy, nebo kdokoli jiný, kouření v dolehledné době nějak vyhubí nebo výrazně omezí jeho četnost (bohužel, musím objektivně říct). A tak je potřeba TOLERANCE
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod DELON » středa 6. 6. 2007 21:29

Pavel: "V mé firmě pracuje asi deset kuřaček a proto jsem zakázal kuřácké přestávky po celou pracovní dobu. "

Tak za tohle bych tě, být v kůži té kuřačky, poslal do pr.... Neskutečné. Jsem zhnusen. Moderní žena nekouří? Dobrej vtip.
DELON
uživatel
 
Příspěvky: 20
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 22. 5. 2007

Příspěvekod antaric » neděle 10. 6. 2007 20:23

Vážený Pavle, je mnoho témat, na kterých lidé prokazují svou inteligenční zralost, přístup, lidské vnímání a zejména projevy tolerance a respektu. Kouření je jedno z témat a podle toho, jak každý člověk projevuje svou toleranci, tak tím o sobě vypovídá - ať už je kouření nakloněn nebo ne. Tolerance je potřeba z obou stran - jak kuřáků tak i nekuřáků, navzájem. Předpokládám, že dlouhodobé protikuřácké tažení je motivováno především ochranou nekuřáků před kouřením, popř. o pomoci těm kuřákům, kteří přestat chtějí. O tom tyhle stránky nejsou, ty jdou úplně po jiné linii. Tady se setkáváme my, kterým se kouření líbí, chutná a především se jim líbí na ženách. Nevím, proč do toho zasahujete tímhle způsobem. Z obecně známých fakt nepopíráme nic, ale dětinské odsuzování nebo lacinou dojmovou argumentaci typu "moderní žena nekouří" si můžete nechat.

Do této diskuze sice přispět můžete, ale asi sotva přinesete nějakou hodnotu. Zde se jednak baví dospělí lidé a jednak protikuřáckých kampaní, stránek a podobných ataků je jinde spousta, nejen na netu - jistě si tam budete rozumět mezi svými.
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod Věra » úterý 12. 6. 2007 14:43

Se zájmem sleduji Vaše stránky, na kterých hodnotíte kuřačky. řekla mi o nich jedna moje známá, kterou jste před časem v Praze vyfotil. Nepatřím mezi ženy, které obdivujete. Jsem silnější postavy a dost po čtyřicítce. Musí však reagovat na pana Pavla.

Moc mne rozčilují všechny ty protikuřácké kampaně. Kouřím již pětatřicet let a tak proč bych nyní měla přestat. Vždyť bez krabičky cigaret a několika kafí bych se cítila celá nesvá. Pavel píše, že zakázal děvčatům v práci kouřit. Já naštěstí takový problém nemám, ale dcera též nesmí v práci kouřit a říká, že jsou to hrozná muka a že nakonec vykouří za den více. Zákazy kouření považuji za hroznou neslušnost.

Jinak chci popřát Vašim stánkám vše nejlepší a hodně hezkých kuřaček.
Končím, protože si musím dojít koupit cigarety / a to jsem si je kupovala ráno/.
Věra
nováček
 
Příspěvky: 5
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 12. 6. 2007

Příspěvekod antaric » středa 13. 6. 2007 9:24

Zdravím Tě Věro, díky za připojení se a příspěvek. Tady se budeš cítit mezi svými :-)

Zákazy kouření v práci, nevím, co tím nadřízení a zaměstnavatelé dosáhnou. Proč je problém nechat zaměstnance a zaměstnankyně kouřit, klidně někde i stranou, ve vyhrazených prostorech nebo venku. Jestli mají pocit, že tím zvýší výkonnost pracovníků, tím, že ušetří čas strávený kouřením? Nevěřím tomu, že zaměstnanec nekuřák vydrží pracovat nonstop celých 8 hodin, případně více při delších směnách. Každý potřebuje pauzy, odpočinek, proložení, občerstvení. Jen na kuřácích je "nepracovní čas" víc vidět, víc časově spočitatelný. Navíc nadřízení zapomínají, že kouření i přes spoustu argumentů má i svoje klady - uvolnění, obrana proti stresu, aktivace činnosti mozkových buněk, kromě toho i při cigaretě se dá dost probrat s kolegy, komunikace může být intenzivnější atd. Já osobně při kouření často přemýšlím o svém dalším pracovním postupu, ztráta času to není, kromě toho je cigareta i chvilkovou změnou prostředí a činnosti - je to i nutný refresh při souvislejší práci.
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod Milena » středa 13. 6. 2007 14:39

Moderní žena zažívá především pernamentní blázinec - kariéra, domácnost, děti manžel... A tak ty chvíle s cigaretou jsou jediné, kdy může skutečně vypnout.
Milena
nováček
 
Příspěvky: 2
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 13. 6. 2007

Příspěvekod antaric » středa 13. 6. 2007 15:15

Milena píše:Moderní žena zažívá především pernamentní blázinec - kariéra, domácnost, děti manžel... A tak ty chvíle s cigaretou jsou jediné, kdy může skutečně vypnout.


Díky Mileno i Tobě, zdravím Tě. Permanentní blázinec a všechno v něm vnímám, i ty nároky na to kladené, v roli ženy, máš, stejně jako i ostatní ženy, kterých se to týká, můj obdiv a poklonu. Cigarety jsou pro vás ženy rozhodně příjemným a zaslouženým uvolněním a vychutnáním si chvil, nepochopím, proč vám kouření pak vyčítají, místo vděku. Nejlépe vyčítají ke všemu muži, kterým se kouření na ženách nelíbí a ještě lepší - sami jsou to třeba i kuřáci.
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod drevo » neděle 2. 3. 2008 11:25

Minulý týden byl v příloze Hospodářských novin Kariéra článek o komunikaci mezi zaměstnanci firmy. A kuřácké přestávky tam velice chválili, na dnešní dobu až překvapivě. Vyzdvihovali je jako velmi dobrý prvek neformální komunikace napříč všemi pozicemi ve firmě. Dokonce tam byla fotografie, na které byly dvě kuřačky v družné debatě u popelníku.
drevo
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 80
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 11. 2007

Moderní žena nekouří

Příspěvekod vaclavsun@seznam.cz » sobota 24. 1. 2009 14:10

Chtěl bych reagovat a hlavně nesouhlasit s panem Pavlem dnes je to obráceně a to moderní muž nekouří.Když si to promítnu do své situace tak kouření osobně nepotřebuji.Jednou jsme vedli s manželkou hovor na tohle téma a musím ji dát za pravdu,je ve vedoucí funkci kde denně řeší nějaké problémy a dkyž má chvíli čas na oddych tak se jí neďivím že jde a zapálí si jak říká jeto oddych uvolnění a čas k přemyšlení.Dnešní ženy toho mají opravdu hodně tak si myslím že bychom jim tu cigaretku mohli dopřát a namyslet na sebe že když nekouříme tak nebude nikdo.
vaclavsun@seznam.cz
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 107
Pohlaví: Muž
Registrován: 14. 1. 2009
Bydliště: Olomouc
Kouření: ne
Počet denně: 0

Příspěvekod antaric » pondělí 26. 1. 2009 17:46

vaclavsun@seznam.cz: Pavlův příspěvek byl poměrně ojedinělý, tady na stránkách, v jejich začátcích. Byl nicméně ale formálně korektní, nezasloužil si mazat - mohli jsme aspoň rozvinout diskuzi (a Pavla brát jako zástupce "většinové společnosti", proti které máme právo sdílet i jiný názor).
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod Pavel » neděle 6. 9. 2009 23:34

:?:
Pavel
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 448
Obrázky: 0
Pohlaví: Muž
Registrován: 1. 9. 2009
Kouření: ne
Počet denně: 0

Příspěvekod rray30 » pondělí 7. 9. 2009 19:15

Podle oficiálních statistik začíná v ČR s kouřením mnohem více dívek než kluků. A je to trend dlouhodobější. Sám to vidím na vysoké škole - studentky jsou zcela jistě "moderní ženy" a kouří drtivá většina z nich. I takové, do kterých by to člověk na první pohled neřekl. Takže ať se nám to líbí, nebo ne - moderní žena kouří :-).
rray30
VIP uživatel
 
Příspěvky: 89
Pohlaví: Muž
Registrován: 19. 2. 2008

Příspěvekod anaru » pondělí 7. 9. 2009 20:31

Souhlasim se vsemi,ale demokracie obcas stoji za h...o,lidi jako Pavel tu nemaj co delat,hlavne kdyz si muzou hned na uvodni strance precist komu je tato stranka venovana a i presto se najdou taci,kteri chteji nekoho presvecovat,meli by za takovy to nazor dostat alespon malej elektrickej kopanec za kazdy tuknuti do klavesnice s planem napsani to co napsal.V zivote by me nenapadlo jit do hospody,kde se schazeji skinheadi a presvecovat je,ze Romove a jina barva pleti jsou take lidi,ikdyz je to vlastne take jejich nazor,ktery musime v "nasi vyspele demokracii"maji na to narok:-((...fakt si nechci predstavit,jak bycg v ty hospode dopadnul:-)),ale my jsme tady vyspily demokrate a proto alespon za sebe ho slusne posilam do P.....E!!!
anaru
VIP uživatel
 
Příspěvky: 83
Obrázky: 1
Pohlaví: Muž
Registrován: 10. 3. 2008
Bydliště: Sedlcany

Příspěvekod anaru » pondělí 7. 9. 2009 20:33

Psal jsem to trosku s motivne,tak se omlouvam v zaveru za preklepy:-)...diky
anaru
VIP uživatel
 
Příspěvky: 83
Obrázky: 1
Pohlaví: Muž
Registrován: 10. 3. 2008
Bydliště: Sedlcany

Příspěvekod rray30 » pondělí 7. 9. 2009 20:52

:-))) Tyjo, to by byl fakt mazec, když si to představím... ;-) Ale tak co, aspoň můžem debatovat, tady si navzájem neublížíme. A nárok na ten názor měl, tak co...
rray30
VIP uživatel
 
Příspěvky: 89
Pohlaví: Muž
Registrován: 19. 2. 2008

Příspěvekod antaric » pondělí 7. 9. 2009 21:05

Podívejte se a nezapomeňte, že úvodní příspěvek je z června roku 2007 - tj. více jak dva roky pryč. Jeho autora už odvál čas, zbyl jen jeho duch.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod rray30 » pondělí 7. 9. 2009 21:07

Neboj, všimli jsme si (tedy já určitě :-)).
rray30
VIP uživatel
 
Příspěvky: 89
Pohlaví: Muž
Registrován: 19. 2. 2008

Příspěvekod antaric » pondělí 7. 9. 2009 21:11

rray30: Já to napsal spíš proto, že se už stalo, že řada uživatelů objevila nějakou "oživenou" dva roky starou akci focení kuřačky a hodnotila ji jako novou :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Moderní žena nekouří

Příspěvekod nob321ody » sobota 10. 7. 2010 17:54

moderní žena kouří........proč by nekouřila ???


nob321ody
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 519
Obrázky: 177
Pohlaví: Muž
Registrován: 8. 2. 2010

Další

Zpět na Jaké ženy se nám s cigaretou líbí?

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron