Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Proč se nám líbí ženy s cigaretou?

Balení kuřaček

Příspěvekod Jase777 » úterý 16. 1. 2024 20:25

Dlouho dobu jsem váhal, a tak se rád s vámi podělím o jeden skvělý letní zážitek. Čas od času jsem se na ulici snažil oslovovat mladé kuřačky, nejlépe čekající na autobus a nebo vlak, krátící si čas čekáním cigaretkou. Měl jsem dovolenou a dopoledne se vracel domů a řekl si, že se projdu kolem jednoho nádraží v Ostravě. U vchodu stála jedna mladší slečna, studentka, měla 18let a chodila do druhého ročníku na střední škole. Zeptal jsem se, jestli nemá zapalovač, přikývla že ano, dali jsme se do řeči a společně si vychutnávali příjemnou atmosféru. Po dokouření své cigarety se mě zeptala, jestli bych si dal s ní ještě jednu, že ji čeká dlouhá cesta vlakem, vyloženě byla natěšená, si další cigaretu zapálit a já samozřejmě souhlasil, že si dám s ní. Celkem jsme si padli do noty a já se jí zeptal, jestli mi nedá kontakt, že bych rád s ní zašel na kafe. Dala mi instagram, že si ráda napíše. Dokouřila svou žlutou Camelku, rozloučili se a ona odešla na vlak, aby jej stihla. Do hodiny jsem ji napsal, zdali všechno stihla a poděkoval ji za fajn zážitek. Do pár vteřin jsem měl její odpověď, že jsem ji taky zpříjemnil den a jelikož měla dlouhou cestu, psali jsme si dál... Došla řada na to, že jsem se jí tak nějak přiznal, že mě kuřačky fascinují, a že se mi líbila. Udělalo jí to obrovskou radost, a přiznala se, jak nedokáže bez cigaret žít. Po probuzení si musí jít zapálit hned dvě po sobě, pak si jde uvařit kafé a vykouří další dvě. Bez cigarety vydrží tak 20-30minut a vykouří skoro dvě krabičky denně. Tahle představa ve mě vyvolávala obrovské nadšení, jak je tak mladá holka závislá, jak musí krásně vonět kouřem a potřebuje to. Samozřejmě jako studentka měla málo peněz a je pro ní někdy těžké tuhle touhu si plnit. Slovo dalo slovo a domluvili jsme se, že jak dorazí, vyrazíme ven, ať si společně můžeme zase zakouřit. Já ji ještě s radostí na další tři krabičky poslal penízky na účet, ať nemusí strádat. Za 2dny dorazila zpátky a po náročném dni ji vyzvedl a řekla, že by raději poseděla klidně u mě, že působím sympaticky a klidně by i přespala. Trochu mě to tehdy zarazilo, ale co ztratit že :D. Vyzvedl jsem ji, zaparkoval auto a ona už vytahovala své camelky a zapalovala i mě, vykouřili jsme dvě cigarety a šli ke mě. Asi do 1h ráno jsme si povídali, u toho společně kouřili a přišly na řadu i polibky. Úžasně líbala, řekla, že by si ještě chtěla dát dvě cigaretky před spaním a že je unavená, jestli bychom šli spát, respektoval jsem její přání a usli. Nad ránem jsem už měl chuť si jít zapálit, a tak jsem sledoval ještě tak mladou, silnou, hezkou a spící kuřačku, která ještě trochu voněla po poslední cigaretě. Byla unavená, a tak vstala asi až kolem 8h, kdy ospalá hned běžela ke krabičce camelek a musela si hned zapálit, seděla se zavřenými očky a silně potahovala, kdy si do dvou minut zapalovala další. Celkem vykouřila za sebou čtyři cigarety a pak šla ještě asi na hoďku ležet. Během dopoledne vykouřila celkem asi půl krabičky a já si říkal, že to nenechám jen tak. Tak jsem to prostě na ní zkusil, udělal ji nádherný orální sex jazykem a naštěstí jsem měl ještě i poslední kondom. Holka byla v sedmém nebi, avšak já byl starší a ona byla v nešťastném vztahu, takže si prostě chtěla jen užít, já taky, já ji potom zavezl domů a nikdy se pak už neviděli. Povídka je skutečná a není nijak přiklášena. Tak zdar :)
Jase777
nováček
 
Příspěvky: 1
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 16. 1. 2024
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Balení kuřaček

Příspěvekod godfather » čtvrtek 18. 1. 2024 23:54

Moc krásný příběh! Díky, že ses o něj s námi podělil. Je super slyšet, že v dnešní době elektronických jednorázových cigaret stále existujou mladé slečny, které si radši zapálí žlutou Camelku.
godfather
uživatel
 
Příspěvky: 13
Pohlaví: Muž
Registrován: 6. 3. 2015
Kouření: příležitostně
Počet denně: 5
Značky: Camel

Zpět na Diskuse o nás

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků