Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Proč se nám líbí ženy s cigaretou?

Náušnice, filtr cigarety - reakce na příspěvek

Příspěvekod muryru » pondělí 24. 5. 2010 13:08

Billda píše:Lucie je velmi atraktivní mladá kuřačka, které si člověk v šedi velkoměsta nemůže nevšimnout. A cigareta v jejích krásných plných rtech... Bomba!!! Bylo tady napsáno velmi moc pěkného hodnocení od ostatních, s čímž se samozřejmě ztotožňuju.
Protože však každý z nás má v sobě zakódovaný trošku jiný ideál celkového dojmu krásné ženy s cigaretou, napíšu také, co mně do tohoto "mého ideálu" chybělo, a tím je CIGARETA S KORKOVÝM FILTREM (nejlépe z "dlouhých cigaret" - naprosto ujíždím na filtru z "Marlboro Red 100´s", které mají překrásný dlouhý filtr se spoustou "korkových skvrn" a dvěma zlatými proužky), a dále pak prosté velké kruhové náušnice (ne že by ty, co má na snímku Lucka, byly nehezké, ale ve spojení s cigaretou mají pro mě kouzlo jen velké prosté kruhové náušnice).
U snímků zapalování cigarety (pro mě velice zbožňovaných) mě mrzí, že není vidět oheň ze zapalovače a konec cigarety.
Jinak naprostá bomba je, že od tak atraktivní slečny tady máme i zpětnou vazbu. Lucie, jsi fakt třída!!! Nestačím koukat :o :shock:


Zaujalo mě hodnocení kuřačky Lucie ( foceno 21.5.2010), uživatelem Billda.
Mě se samozřejmě Lucka moc líbí, opravdu je nádherná, povedly se fotky i video, jsem naprosto
spokojen, nechybělo mi nic.
NICMÉNĚ....líbí se mi přesně to, co uvádí Billda. Cigareta s korkovým filtrem je pro mě taky něco víc,
nejideálnější varianta cigarety u ženy, jaká může být. Nicméně bílý filtr v zásadě nevadí, líbí se mi to
taky. Horší je to, když kuřačka kouří slimky. Tam už v mém případě jistá část toho dokonalého kouzla
u sebekrásnější kuřačky chybí, asi přesně to, co má Billda na mysli, když mu schází korkový filtr -
má prostě ještě užší ideální preferenci.
A co se týká náušnic - tak opět s Billdou naprosto souhlasím, též za nejoblíbenější typ náušnic považuji
velké kruhové náušnice. To je taky vždy bod navíc :D Nicméně zrovna Lucka má pěkné náušnice.
Naopak nelíbí se mi typy náušnic, které vypadají jako z historických dob, šperkoidní ,nebo podlouhlé, visicí
a houpající se.... to už je lepší obyčejná "pecka". Na výsledném dojmu z kuřačky jsou docela náušnice
důležité. Možná pro někoho ne, pro mě, a jak vidím, nejsem jediný, ano.

Jinak samozřejmě skoro na každé galerii si všimnu (a stejně tak jistě i kolega antaric), co jsme mohli
udělat líp, co se povedlo a co ne, vždy se něco takového najde, co by mohlo být zachyceno líp. Občas jsou to takové nečekané situace,každá kuřačka má jiný přístup a "chování před kamerou nebo foťákem" a snažíme se vždy přizpůsobit dané kuřačce.
No a Lucka - je fakt třída, je to tak!! :!: :) :)
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Náušnice, filtr cigarety - reakce na příspěvek

Příspěvekod muryru » úterý 25. 5. 2010 10:38

Já to napsal, že jsem se chtěl vyjádřit k Billdovu příspěvku, který mě zaujal, hlavně tím, že mám
stejné preference, a nechtěl jsem tím zamořovat vlákno u Lucie.

Slimky - před pár lety je tu nekouřil skoro nikdo, rozmohly se v posledních několika letech,
a prostě to není ono, esteticky to prostě vypadá podivně - cigareta prostě vždy měla přesně
dané rozměry. A úplně nejstrašnější jsou ultraslimky - to už jsou opravdu tyčinky.
Zrovna včera, když jsem potkával kuřačky, které se mi líbily, tak jsem koukal co kouří:
slimka, slimka, ultraslimka, slimka, no konečně-normální cigareta. Slyšel jsem, že v Rusku
je normální cigareta u ženy úplně out, tam kouří slimky snad každá. U nás to ještě jde,
ale každopádně je to trend. Doufám že někdy brzy pomíjející.
Speciálně pro naší činnost - focení s cigaretou, jsou slimky naprosto nevhodné.
Jinak samozřejmě, ať si každý a hlavně každá, kouří co chce, co jí chutná, samozřejmě
sexy žena bude sexy(i znásobeně sexy) i se slimkou :-)
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Náušnice, filtr cigarety - reakce na příspěvek

Příspěvekod Billda » úterý 25. 5. 2010 16:49

Dík za skvělé téma. Pokusím se i já trochu víc rozvést své preference.

1) Kruhové náušnice na atraktivní kuřačce vyniknou zvláště, pokud se podaří zachytit z profilu okamžik zapalování. Nemůžu si pomoct, ale v té chvíli kuřačku v mých očích nesmírně zatraktivňují. Pokud se k tomu vhodně připojí pečlivý make-up, případně ležérní brýle ve vlasech nebo drobný nerušivý percing, pěstěné nehty... je pro mě celkový dojem tohoto okamžiku (který se ale velmi často může prošvihnout) naprosto intenzivní. Mému ideálu se v tomto směru nejvíce blíží z autorských fotografií kuřaček na těchto stránkách snímek zapalování cigarety slečny kuřačky Terezy z Prahy ze dne 7.9.2009 (i když ta paradoxně kruhové náušnice zrovna nemá :D ). Navíc mám z delšího "soukromého pozorovatelského průzkumu kuřaček" potvrzeno, že pokud potkám atraktivní slečnu či mladou ženu s atraktivními kruhovými náušnicemi, mám téměř jistotu, že bude kuřačkou, a proto vždy zpozorním a jen čekám, kdy z kabelky vytáhne cigarety... :roll: a opravdu se dočkám :D :D :D

2) Korkový filtr jsem probral už v reakci na Lucčinu fotogalerii, tak se jen zastavím u těch slimek. Souhlasím s muryru, že intenzita zážitku pohledu na kuřačky slimek je velmi nízká. Na druhou stranu se ale musím slečen a mladých žen-kuřaček slimek (ty tvoří většinu konzumentek těchto cigaret u nás) v tomto směru trochu zastat. Ženy, na rozdíl od mužů, jak je jistě známo, přistupují k prožívání života vícedimenzionálně. Tak je to jistě i v případě na první pohled tak banální činnosti, jakou je kouření cigaret. Myslím, že pro ně má větší význam výběr značky cigaret (asi spíše podvědomě) - tzn. design krabičky, její barva, tvar (většinou bez ostrých hran), atraktivnost celkového dojmu (skoro bych až řekl jejich soulad s interiérem jejich kabelky, stylu oblékání a make-upu), to jak zapadají do jakéhosi trendu doby (in je např. motto nejrůznějších lifestylových časopisů: "být štíhlá") a ejhle, stačí se podívat třeba na vzhled krabičky takové značky PETRA slims ("přepásáné ladným páskem") a ani se člověk pak nediví, že kuřačky neodolají. Musím přiznat, že v tomto ohledu produktoví manažeři tabákových firem zareagovali více než chytře. Jejich celkový vzhled je naprosto atraktivní. Horší už to bude asi s jejich "chutí kouře", ale vzhledem k tomu, že tyto cigarety kouří kuřačky spíše méně závislé či příležitostné, asi to tak nevadí. Tomuto atraktivnímu trendu se vzhledově v poslední době přizpůsobily i někdejší "lehké varianty" klasických cigaret, které jsou také v převážné většině kouřeny ženami-kuřačkami (viz např. Davidoffky a zejména nejrozšířenější modrá LM).
Případní sběratelé krabiček od cigaret (sám jsem k nim v mládí taky patřil) si u těchto značek asi přijdou na své, ženy kuřačky též, jen my ostatní asi máme smůlu... :P
Na kuřačkách slimek je mi tedy převážně sympatické to, že ke svému kouření nepřistupují jen jako k nutnému prostředku, jak "načerpat svou dávku návykové látky", ale že do svého kouření jaksi víc zapojují více smyslů, čili berou kouření více stylově.
Uff. Musím končit, jinak by to nikdo nečet´.
Billda
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 641
Obrázky: 84
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 2. 2010
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro 100´s Red

Re: Náušnice, filtr cigarety - reakce na příspěvek

Příspěvekod Billda » středa 21. 7. 2010 14:07

Smoking_Culture.jpg


Ve vláknu "Jaké cigarety nejoblíbenější kouříte?" jsem si přečetl, že cigarety s bílým filtrem jsou nejfotogeničtější a nejkrásnější. Za sebe musím nesouhlasit a jako důkaz přikládám fotografii přesně podle mého gusta - dlouhé cigarety s korkovým filtrem, plné kuřaččiny rty a kruhové náušnice. Věřím, že kdo doteď hájil krásu cigaret s bílým filtrem, po shlédnutí tohoto obrázku alespoň trochu přehodnotí své preference :D
Za sebe nemůžu jinak než "Slinty slint...!"

P.S. Nerozporuju krásu cigaret s bílým filtrem jako takových (viz davidoffky atd.), ale ve spojení s kouřením mám zafixovaný vzoreček z doby startek, že "bílá cigareta = cigareta bez filtru", a to teda fakt nemusím...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
GIRLS SMOKING IS COOL!!!
Billda
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 641
Obrázky: 84
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 2. 2010
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro 100´s Red

Re: Náušnice, filtr cigarety - reakce na příspěvek

Příspěvekod Pavel » středa 21. 7. 2010 16:31

Pěkné
Pavel
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 448
Obrázky: 0
Pohlaví: Muž
Registrován: 1. 9. 2009
Kouření: ne
Počet denně: 0

Re: Náušnice, filtr cigarety - reakce na příspěvek

Příspěvekod antaric » pátek 23. 7. 2010 21:30

Billda: O cigaretách s bílým filtrem jsem se v tom vláknu naposledy zmiňoval já. Neměl jsem na mysli, že jsou nejkrásnější. Jen jsem konstatoval, z dlouhodobých zkušeností s natáčením kamerou a focení foťákem, že cigarety s bílým filtrem se mi jeví jako nejfotogeničtější. Zcela určitě při dokuřování a típání. A pak také v polocelcích, celcích a širokých celcích. Co si budeme namlouvat, jsou prostě víc vídět. Ačkoli jinak souhlasím a preferuji klasický žlutý korkový filtr.
Pokud jde o iluzi startek - je mi to jasné a naprosto chápu :-) I když na druhou stranu - umím si představit, že pro mnohého obdivovatele kuřaček mohou startky (resp. cigarety bez filtru) být ještě atraktivnější - v duchu "bez filtru = ještě tvrdší a drsnější kuřačka".
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Náušnice, filtr cigarety - reakce na příspěvek

Příspěvekod Billda » sobota 24. 7. 2010 10:38

Dík antarici za vysvětlení; těžko můžu rozporovat tvé odborné znalosti a zkušenosti fotografické a videosekvenční :D v této věci. Snad se tě nedotkne, když s tebou v záležitosti fotogenickosti cigaret s bílým filtrem nebudu souhlasit jako laik přinejmenším v jedné věci, a to je jejich focení na pozadí zasněženého exteriéru, kde se pak naopak naprosto ztrácejí - viz fotoset s Luckou a Natálkou ze začátku letošního roku (toto není útok na muryru; ostatně už tehdy jsem se mu o tom zmínil v diskuzi).
GIRLS SMOKING IS COOL!!!
Billda
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 641
Obrázky: 84
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 2. 2010
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro 100´s Red

Re: Náušnice, filtr cigarety - reakce na příspěvek

Příspěvekod muryru » sobota 24. 7. 2010 12:43

Billda : jasně, i já bych si to představoval líp, u Natálie a Lucky, ale to focení je často taková improvizace, že myslet na detaily není čas. Je ale pravda, že co začal fotit antaric - který má prostě ty "odborné znalosti" a vůbec přístup,
tak si těch detailů i já všímám víc.
Čili i mě potom, když jsem fotky viděl, štvalo, že se cigarety ve sněhu ztrácejí, ale pozdě bycha honit....
Snad bude (dívkami před pár týdny přislíbená) možnost, to napravit a vznikne další fotogalerie s nimi, letní.

Jinak ač preferuji korkový žlutý filtr, ten bílý filtr není o tolik horší varianta (oproti třeba slimkám), ovšem
ty startky apod. skutečně v rukou ženy vidět nemusím.
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Náušnice, filtr cigarety - reakce na příspěvek

Příspěvekod antaric » neděle 1. 8. 2010 20:44

Billda píše:Dík antarici za vysvětlení; těžko můžu rozporovat tvé odborné znalosti a zkušenosti fotografické a videosekvenční :D v této věci. Snad se tě nedotkne, když s tebou v záležitosti fotogenickosti cigaret s bílým filtrem nebudu souhlasit jako laik přinejmenším v jedné věci, a to je jejich focení na pozadí zasněženého exteriéru, kde se pak naopak naprosto ztrácejí - viz fotoset s Luckou a Natálkou ze začátku letošního roku (toto není útok na muryru; ostatně už tehdy jsem se mu o tom zmínil v diskuzi).

Neboj, já zas takový profík nejsem :-) Jen prostě s digitální fotografií trávím už přes deset let (v roce 2000 jsem koupil první digi foťák Nikon s fixním sklem, byl jsem tehdy za exota, digitální foták neměl ještě skoro nikdo). Ale hodně velkým odrazovým můstkem pro mě bylo postupné dozrání pro digitální zrcadlovku na loňské Vánoce (předtím jsem měl profikompakt Olympus - třída fotoaparátů, která se už roky nevyrábí - jen kompakty a zrcadlovky). S novou zrcadlovkou jsem se o fotografování začal víc zajímat, jak lépe fotit - samostudiem se prokousávám dalšíma a dalšíma knížkama :-) Snažím se být pečlivý, houževnatý a pracovat na sobě :-) A jestli je to pak i někde poznat, tak jsem rád.

Souhlasím s tím, že v zasněženém pozadí se cigarety s bílým filtrem ztrácejí, ale upřímně - na sněhu se ztrácí úplně všechno :-) a nevynikne toho tolik, jako na přirozeném pozadí (bez sněhu). Focení se sněhem je velice specifické - problematické je hlavně vyvážení bílé. Takže pokud to jde, sněhu se s kuřačkami vyhnout, na druhou stranu - pokud potkat takovou krásu jako Natálku a Lucii, jde všechno stranou a jde se fotit :-) Ono totiž mnoho fotosetů vzniká za podmínek, kdy je potřeba si vybrat - buď vznikne fotogalerie nebo nevznikne nic.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Náušnice, filtr cigarety - reakce na příspěvek

Příspěvekod Billda » pondělí 2. 8. 2010 11:51

S tím sněhem to byl jen takový příměr. Nenafotit tak krásné slečny jako byla Natálka a Lucka při kouření, to by byl skutečný hřích.
Jinak pánové stejně smekám před vaším přístupem k výběru "objektů". Kdybych "tomu šéfoval" já, tak bych fotil jen ty kuřačky, které se líbí jen mně, kdežto vy se snažíte o jejich různorodou věkovou i typovou škálu. Docela bych se muryru zeptal, jaký to je, když fotí kuřačku, o níž ví, že to není přímo jeho typ, ale nechtěl by o ni ochudit jiné příznivce stránek, o kterých ví, že by se mohla typově líbit jim. Jde to focení pak hůř, s menším zápalem?
GIRLS SMOKING IS COOL!!!
Billda
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 641
Obrázky: 84
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 2. 2010
Kouření: příležitostně
Počet denně: 0
Značky: Marlboro 100´s Red

Re: Náušnice, filtr cigarety - reakce na příspěvek

Příspěvekod muryru » pondělí 2. 8. 2010 12:21

Bildda: No já se snažím získávat především kuřačky, které se mi líbí, jsou můj typ. Samozřejmě ale, kdybych
ale vybíral jen takovéto pro mě "top" kuřačky, tak by úlovků bylo míň, tudíž to spektrum je širší, ale dá se říct,
že v mých sólo úlovcích se mi všechny kuřačky (anebo pokud je dvojice, trojice, čtveřice, tak alespoň některá
z nich) líbí. Samozřejmě že některé mě přitahují víc , ale nic, co se mi nelíbí, tady nepublikuju.
Nicméně ten vkus je rozšířený - hlavně co se týče mladších kuřaček, o něž je tady zájem. Mě samotného
nejvíc berou spíše starší kuřačky, než je věkový průměr kuřaček z našich autorských fotek.
Jinak ta různorodá věková a typová škála - mě se fakt líbí třeba vysoké štíhlé dlouhovlasé černovlásky i menší blondýny
se sklonem k plnoštíhlosti s kratším mikádem , dostane mě osmnáctka i osmačtyřicítka. Každá však musí
v sobě mít to NĚCO, čím mě dostane -
divili byste se, kolik % žen a dívek s cigaretou, mě pro případné focení vůbec nezaujme, takže celkově
si myslím, že jsem hodně vybíravý - antaric to může potvrdit.

Focení ve dvojici s antaricem je druhá věc, tam samozřejmě děláme jisté kompromisy jeden k druhému.
Myslím že máme docela blízký vkus, co se týče výběru, koho fotit, nevím jestli kolega už někdy fotil a
natáčel jen kvůli tomu, že jsem chtěl, a jeho kuřačka neoslovila, přiznám se, že já několikrát ano,
ale cítil jsem, že je to pro stránky potřeba. Když antaric začínal dělat videa, dělali jsme pár kuřaček,
které bychom asi už dnes nevybrali, byť jedna z nich celkem zabodovala.
Je jasný, že kuřačka, která se mi moc nelíbí, se fotí hůř, tolik mě to nebaví. Občas se to stane, přiznám se
že i v poslední době. Ale když se potvrdí antaricovy argumenty o úspěchu (viz nedávná dvojice, z níž
Jitka má přes 40 jedniček), o němž já jsem pochyboval, tak mám radost.
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Zpět na Diskuse o nás

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník