Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Proč se nám líbí ženy s cigaretou?

Co je podle vás "francouzské kouření"?

french inhale, tj. vdechování kouře nosem, vydechovaným z úst
13
62%
předávání kouře z úst do úst při polibku
7
33%
spojení "nezdravého kouření" a "zdravého kouření", najednou dohromady v jednu chvíli
1
5%
 
Celkem hlasů : 21

Francouzské kouření

Příspěvekod antaric » středa 13. 7. 2011 19:03

Dneska jsem se poprvý setkal s termínem "francouzské kouření". Znám leccos francouzského, od polibku přes modeláž nehtů k dalším věcem, ale přiznám se, že tohle jsem asi ještě neslyšel :-) Ač bych měl být odborník na slovo vzatý, asi mi něco uniklo nebo je moc teplo :-)

Co si myslíte, že to tedy je? Já bych asi věděl, co bych tím pojmenoval, ale nejsem si jistý :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Francouzské kouření

Příspěvekod antaric » středa 13. 7. 2011 20:04

French inhale by byla možnost, ale bylo mi to podáno tak, že to bude něco ještě jinýho.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Francouzské kouření

Příspěvekod MBL » středa 13. 7. 2011 20:47

Hmm, mna tiez napadol French inhale. Inak ked sme uz pri Francuzsku a hlavne francuzskach, pred nedavnom som bol sluzobne asi tyzden na Riviere. Mimo toho, ze je to velmi prijemna dovolenkova oblast (paci sa mi o dost viac ako Slovakmi oblubovane Chorvatsko, Grecko, Turecko), fajcenie je vo Francuzsku stale pomerne v mode a hlavne medzi mladezou, menovite tou zenskeho pohlavia. Pamatam si jeden velmi silny zazitok zo St. Tropez, kde sme sa boli cvaknut pred povestnou stanicou "Gendarmeriere Nationale" :) Kusok od nas, pri skutri stala velmi roztomila holka, ktora nervozne pisala SMSku, cigaretu pritom drzala medzi perami a fajcila "bez ruk". Ked dopisala a obliekala sa, dopriala si jeden lahodny, naozaj hlboky sluk, pricom som jej venoval celkom dlhy pohlad, ktory si vsimla. Napokon mi pri vyfukovani dymu venovala velmi prijemny usmev, nasledne nasadla na skuter a ufujazdila. Ja len viem, ze bola fakt sexi a jedine co ma mrzi je, ze som si nespravil jeden pamatny zaber, kedze fakt spravila moj den krajsim :)
MBL
VIP uživatel
 
Příspěvky: 326
Pohlaví: Muž
Registrován: 26. 4. 2007
Bydliště: Bratislava, Slovensko
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: Marlboro Red

Re: Francouzské kouření

Příspěvekod Dara » čtvrtek 14. 7. 2011 14:58

MBL: Moje dojmy z návštevy Francúzska boli rovnaké, boli sme tam pred dvoma rokmi na dovolenke, zhodou okolností tiež na Riviére (tiež sme sa fotili pred Funésovou žandárskou stanicou :lol: ). Pripadalo mi to tak,že Francúzsky fajčia veľa a rady,a väčšinou klasické "tvrdé" cigarety. Myslím že mnohí členovia tohoto fóra by si tam prišli na svoje :D
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Re: Francouzské kouření

Příspěvekod antaric » sobota 6. 8. 2011 19:51

Vypadá to, že se asi kloudné odpovědi či návrhu nedočkám, ani tady, ani odjinud. Rozhodl jsem se, že tedy definujeme pojem "francouzské kouření" společně, tady, formou uživatelského hlasování. Doplnil jsem nahoru anketu, kde jsem zadal tři možnosti, které mě napadly. (Pokud máte nějaký další tip, napište ho, přidám ho). Doufám, že možné odpovědi jsou všem jasné :-)

Sám se zatím výběru zdržím, jen za sebe bych řekl, že bych za francouzské kouření nepovažoval french inhale - pro ten je už termín dán a zřejmý, byla by škoda ho znovu použít.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Francouzské kouření

Příspěvekod Dara » neděle 7. 8. 2011 18:34

Hlasovala som za možnosť 2. Pretože ako jediná sa mi páči.
Dara
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 715
Obrázky: 110
Pohlaví: Žena
Registrován: 14. 7. 2010
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Virginia Slims, Karelia Slims Classic

Re: Francouzské kouření

Příspěvekod Martina A » neděle 7. 8. 2011 19:21

Tak za prvé, podle mě se jedná o nějaký pseudo terminus technicus! :D
A za druhé - jediné, co mě v souvislosti s výrazem "francouzské kouření" napadlo, byla určitá scéna z POMÁDY, což, pokud si dobře vzpomínám, bylo něco jako french inhale... :)
Takže já hlasuji za 1 - ale výraz se mi vůbec nelíbí 8-) :P
Martina A
VIP uživatel
 
Příspěvky: 266
Obrázky: 3
Pohlaví: Žena
Registrován: 20. 8. 2010
Bydliště: Jak kdy

Re: Francouzské kouření

Příspěvekod tanfoglio » středa 21. 9. 2011 22:35

Hlasoval jsem 1. Pro dvojku znám anglický termín "smoky kiss", tedy nějak "nakouřený polibek". Nebo máte někdo lepší český termín?
tanfoglio
uživatel
 
Příspěvky: 13
Pohlaví: Muž
Registrován: 31. 1. 2010

Zpět na Diskuse o nás

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník