Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Proč se nám líbí ženy s cigaretou?

Poznáte snadno kuřačku?

Příspěvekod David77 » úterý 16. 8. 2011 23:52

Chci se zeptat mužů, zda občas tipují a chvilku i sledují (dle časových možností) nějakou náhodnou dívku, ženu zda si zapálí cigaretu či nikoliv? př: dívka si jde sednout v parku na lavičku nebo dívka vystupuje z dálkov. autobusu apod.

Já toto občas provozuji a vždy si na úvodu tipnu zda si zapálí či nikoliv. Někdy mě to vyjde, někdy nikoliv. Někdy se divím, že do té dívky bych neřekl, že je kuřačka.

Dá se dle vás snadno poznat zda je dívka. žena kuřačka?
David77
VIP uživatel
 
Příspěvky: 361
Obrázky: 5
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: Vinceroy červené, Malboro light

Re: Poznáte snadno kuřačku

Příspěvekod antaric » středa 17. 8. 2011 11:22

Toto je otázka, která se týká i nás s muryru v terénu :-) Nevšímáme si jen žen, které bezprostředně v tu chvíli kouří, ale vnímáme i ženy, které by potenciálně mohly. Naše odhady se často trefí, zdají se být "kuřáckými typy", na druhou stranu často se i netrefíme (a říkáme si mezi sebou i jí, že je škoda, že tak krásná žena nekouří, jak by jí to slušelo). Souhrnem - občas se to dá odhadnout, podle zjevu i chování, občas ale ne. Nedokážu říct procento trefení, ale dalo by se říct, že je to tak půl napůl. Záleží taky, jak to posuzujeme - oslovujeme ženy, které se nám pro náš projekt líbí, může to být tedy zkreslené.

Za sebe soukromě (a už to tu zaznělo) jsou nejlepší a nejpříjemnější okamžiky, když danou ženu na kuřačku netipuju, ale ona si zapálí! Skvělý moment potěšení, možná i prohloubení onoho kontrastu, který se nám v tom tolikrát líbí.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Poznáte snadno kuřačku?

Příspěvekod muryru » středa 17. 8. 2011 13:51

Já mám pocit že spíš poznám nekuřačku. Mám na mysli v kategorii pěkných žen a dívek. Líbí se mi (i třeba uvažuju pro náš projekt), ale říkám si, ta určitě nekouří. Bohužel to tak většinou je, když se z ní vyklube kuřačka, je to
milé překvapení. Odhad na kuřačky celkem mám, ale trend skoncování s kouřením tady je, takže to je občas
tak, že BYLA kuřačka, ale už není. To hlavně u dospělých žen. U mladých dívek je to lehčí, protože ty atraktivní
a sexy typy mladých holek většinou kouří.
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Poznáte snadno kuřačku?

Příspěvekod milovník kuřaček » středa 17. 8. 2011 16:25

Také si všímám,ale nenazývám to tipováním,ale spíš že si přeji aby dotyčná byla kuřačka.Většinou mi to vyjde ;) mladá atraktivní děvčata kouří teměř všechna a na těch už opravdových kuřačkách to poznám vcelku snadno (až na pár vyjímek) ;)
milovník kuřaček
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 560
Pohlaví: Muž
Registrován: 22. 1. 2008
Bydliště: doma

Zpět na Diskuse o nás

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník