Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Proč se nám líbí ženy s cigaretou?

Radost

Příspěvekod tom » pátek 5. 10. 2007 20:25

Ahoj všichni,
tyto stránky jsem objevil úplnou náhodou a udělaly mi velkou radost. Dlouho jsem váhal s registrací, ale nakonec jsem se zaregistroval.
Radost mám hlavně proto, že jsem zjistil, že nejsem sám, komu se líbí ženy s cigaretou. Nevím, kde se to ve mně vzalo. Sám jsem nekuřák, ale ženy s cigaretou se mi líbí, přitahují mě.
Taky jsem byl příjemně překvapen, že sem zavítaly i ženy, o kterých tyto stránky a fórum jsou. Jen tak dál.
tom
uživatel
 
Příspěvky: 37
Pohlaví: Muž
Registrován: 5. 10. 2007

Příspěvekod muryru » pátek 5. 10. 2007 21:32

Ahoj Tome, vítáme tě tady - bohužel nám tu teď nefunguje ten multipics, přes nějž jsem vložil většinu fotek z poslední doby - nevím jestli jsi zachytil, když to ještě bylo funkční (je to mimo necelý týden)....

Teď jsme (nejen kvůli tomu) v určitém útlumu, ale doufám že zase fórum nabere svou tvář a přibyde spousta nových fotek, a také videí, včetně mých autorských.
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Díky

Příspěvekod tom » pátek 5. 10. 2007 21:44

Díky muryru, věřím, že fórum nabere ty správné obrátky. Budu se o to snažit i já.
tom
uživatel
 
Příspěvky: 37
Pohlaví: Muž
Registrován: 5. 10. 2007

Příspěvekod muryru » pátek 5. 10. 2007 22:23

Já už brzy chystám spoustu nového materiálu, ale čekám na obnovu multipics.....štve mě že sem chodí lidi a nemůžou vidět fotky :((( Pro všechny: snad by to mělo být v brzké době OBNOVENO
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod antaric » sobota 6. 10. 2007 19:31

Ahoj Tome, vítej mezi námi, i my máme radost z nového uživatele ;-) Je naším přáním, aby všichni, kterým se ženy s cigaretou líbí, si nás postupně našli, vygooglili a mohli jsme tady v živějším duchu sdílet to, co nás dostává, líbí se.

Žen je tady zatím málo, možná se to časem zlepší. Musíme je více motivovat ;-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod drevo » neděle 18. 11. 2007 16:40

Ahoj vespolek,
stejně jako Tom jsem příjemně překvapen existencí těchto stránek, kde se scházejí lidé podobně "postižení" jako já. Ženy s cigaretou mě přitahují od mládí, ale připadalo mi to jako něco nepatřičného. Časem jsem ale zjistil, že zdaleka nejsem sám, komu se ženy - kuřačky líbí. Při prohlížení zdejších fotografií s nostalgií vzpomínám na časy, kdy jsem pracoval v Praze, kde byla spousta příležitostí vidět elegantní kuřačky... Smekám také před úsilím zakladatelů těchto stránek - antarica a muryru, kteří tomuto fóru a přispívání do něj věnují spoustu svého času. Přeji všem mnoho příjemných chvil strávených ve společnosti elegantních žen, vychutnávajících si cigaretu.
drevo
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 80
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 11. 2007

Příspěvekod antaric » neděle 18. 11. 2007 17:23

drevo: Ahoj, díky za to, že ses připojil mezi nás, máme radost, že registrace přibývají a že nejsou jen ze zvědavosti, ale že jsou mezi nimi i ty se zájmem, že sdílejí to, co se nám líbí, přitahuje, dostává, i vzrušuje. Že jsou to registrace pozitivní, na rozdíl od "většinové" společnosti, která nerozumí a nepochopí odlišnosti, které se mohou v lidské sexualitě odehrávat. Že jsou to registrace, které v nás umocňují to, že na tuhle tématiku nejsme sami, že je nás víc, dokonce víc, než všichni sami v sobě očekáváme. A to i v česko-slovenském prostředí.
Díky i za pochvalu pro nás dva s muryru - každý z nás dvou do toho dává, co mu jde nejlépe. Vše jsme to tak daleko dotahli jen díky tomu, že jsme se potkali na původním fóru a jiných diskuzích na internetu - jedině ve dvou jsme to mohli dostat do podoby, kterou dnes všichni tady znáte. Sám za sebe by asi málokdo měl sílu a motivaci tohle vytvořit a dál na tom pracovat. Výhodou je, že je to stabilní projekt, se svojí samostatnou adresou, myslím, že jsme ji zvolili víc než dobře. Že je to projekt s placeným webhostingem u provozovatele, nejsme závislí na někom třetím - nestane se, že by nás jen tak někdo svévolí odstavil. (Teď pominu problémy s multipicsem - všechny chybějící fotografie, které byly umísťovány tam, budou přesunuty postupem času sem k nám, do galerie fotek, uvidíte zpětně to, co bylo zveřejňováno od července do září.)
Jsme taky rádi za jakoukoli zpětnou vazbu, činnost registrovaných - hlasování, příspěvky a také - snad se jednou dočkáme - i autorské fotografie od jiných autorů než muryruho.
Takže díky a všichni registrovaní - zůstávejte mezi námi.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod drevo » neděle 18. 11. 2007 18:27

Antaricu, díky za přivítání. Budu se snažit přispět k tomu, aby se tyto stránky rozvíjely. Doufám, že se mi podaří nějaká autorská fotografie, i když místo mého současného zaměstnání tomu moc nepřeje.
drevo
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 80
Pohlaví: Muž
Registrován: 18. 11. 2007

Příspěvekod muryru » neděle 18. 11. 2007 22:28

drevo: Vítám tě i já, děkuji taky za pochvalu a příspěvky (s antaricovou reakcí se ztotožňuju). Autorské fotografie ostatních bych samozřejmě uvítal, přece jen také nemám možnost fotit pořád, navíc v zimním počasí jsou zhoršené podmínky, takže se zároveň všem "omlouvám", když se občas dlouho nic nového objeví...
A musím říct, že každá pozitivní reakce, zájem, příspěvek, vaše hlasování, mi dodává více chuti do další činnosti - bez zpětné vazby to zkrátka není ono. Tímto děkuju i všem ostatním registrovaným, hlasujícím, přispívajícím....
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Zdravím všechny

Příspěvekod metrak » pátek 27. 6. 2008 15:39

ahoj i já jsem zde nový a moc děkuji za fungování těchto stránek.To byl opravdu moc dobrý nápad zřídit tyto stránky v dnešní době -kdy je kouření zakazováno a publikováno jako velice špatná a negativní věc. Udělali mi moc velkou radost a budu zde opravdu velice častý návštěvník.Díky všem co se na tomto serveru podílíte.... Martin
žena s cigaretou je pro mě maximální vzrušení....
metrak
uživatel
 
Příspěvky: 19
Pohlaví: Muž
Registrován: 20. 6. 2008
Bydliště: Praha 4
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10

Příspěvekod muryru » pátek 27. 6. 2008 16:01

Děkujeme, tebe zároveň Martine, mezi námi vítám.
Mít podobné stránky byl můj dlouhodobý sen, a měl jsem přesně i touhu
přinášet většímu počtu zájemců (předtím jsem něco podobného
dělal jen pro sebe, především videa) fotogalerie různých půvabných kuřaček,
které se mi podaří nafotit....prostě takovou galerii krásných českých
dívek a žen s cigaretou, současná podoba kuřaček.cz už je splněním
toho přání.
Několik pokusů o fungování stránek se nevydařilo, nakonec jsem vytvořil původní verzi těchto stránek (mnozí možná mujboard... pamatujete),
ale díky píli a schopnostem kolegy Antarica, který byl u těchto stránek od počátku, vznikla nakonec současná podoba stránek, za což především jemu patří velký dík!
Já se snažím přinášet průběžné nové a nové kuřačky, máme řadu nápadů, které někdy vyjdou, někdy zase ne, máme i nové plány
čím bychom chtěli naše návštěvníky překvapit a potěšit....
Za každého uživatele, který se na naše stránky pravidelně a rád vrací, mám obrovskou radost, protože bez zpětné vazby by nás to
určitě tak netěšilo a měli bychom menší motivaci k vylepšování
obsahu stránek.
A komu patří kromě nás tvůrců stránek, a vás, příznivců, ještě velký dík, to jsou všechny fotografované kuřačky, protože bez nich a jejich
ochoty by to prostě nebylo ono....
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Zpět na Diskuse o nás

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník