Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Proč se nám líbí ženy s cigaretou?

líbí se mi kouření

Příspěvekod rostak.78 » sobota 27. 10. 2007 13:49

Ahojky, líbí se mi kouření u žen a dívek, já byl do 28 let nekuřák, ale kouření se mi strašně líbilo, tak jsem začal, jsem taky vášnivý kuřák a nelituju toho, že sem začal. Holky, kuřte, moc vám to sluší.
rostak.78
uživatel
 
Příspěvky: 24
Pohlaví: Muž
Registrován: 27. 10. 2007
Počet denně: 0

Příspěvekod antaric » neděle 28. 10. 2007 18:43

Ahoj, vítej mezi námi - těmi, kterým se kouření líbí, na ženách a holkách. Mám to podobné jako ty, kuřačky se mi líbily, přitahovaly už dlouho, ale pravidelně kouřit jsem začal až mnohem později. A musím říci, že je to i o to lepší, člověk mnohem víc zná a prožívá pocity, které prožívají i kuřačky, mnohdy už hodně náruživé a závislé, co si už život bez cigaret nedokážou představit... A v našich očích je to plus, velké plus, vzrušující, atraktivní, erotické...
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Je to pravda

Příspěvekod lisacek » čtvrtek 1. 11. 2007 15:52

Ke krásné ženě cigareta prostě patří ať se to někomu líbí nebo ne. Miluju ženy s cigaretou, jak ji krásně drží mezi prstíky jak vypouštějí kouř .....
lisacek
VIP uživatel
 
Příspěvky: 93
Pohlaví: nespecifikováno
Registrován: 1. 11. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 1
Značky: LM

Příspěvekod antaric » čtvrtek 1. 11. 2007 17:21

lisacek: Přesně tak..... A tyhle naše stránky jsou důkazem, že nejsme sami, že je nás relativně hodně, co jsme se tu sešli, za tím, co se nám líbí, moc.

Nejsme tak osamoceni, jak si kolikrát sami o sobě myslíme nebo si to myslí ostatní o nás. Vítejte nově registrovaní. mezi svými!
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod honza » pátek 2. 11. 2007 18:37

Mě se ženy kuřačky líbí moooc nejlepší je žena která kouří v kožených rukavicích a nebo celá v kůži to znamená že se sčítají 2 fetiše najednou proto se těším na zimu a na holky postávající u zastávek a kouřící dnes už bohužel jen u těch zastávek né na nich proto je někdy těžší nějakou takovou potkat a kochat se pohledem na ní .
http://www.postimage.org/image.php?v=aV1Woy3S
http://www.postimage.org/image.php?v=aV1WpnrS
http://www.postimage.org/image.php?v=aV1Wq2Ri
http://www.postimage.org/image.php?v=aV1WqpiA
honza
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 781
Obrázky: 20
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Příspěvekod antaric » pátek 2. 11. 2007 22:00

Honza: Souhlasím, i u mě se líbí nejen ženy kuřačky jako takové, ale navazuje na to hned dalších několik fetiší (či prostě hezkých věcí, které ženu dělají sexy, vzrušující...). Asi je to poznat i z mnoha mých zdejších příspěvků, co se mi líbí, dostává...
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod demeter6230 » pátek 12. 12. 2008 11:58

Honzo moc pěkný fotky. Jsem taky zastáncem kůže.
demeter6230
uživatel
 
Příspěvky: 34
Obrázky: 3
Pohlaví: Muž
Registrován: 5. 10. 2008
Bydliště: Mlada Boleslav

Příspěvekod honza » pátek 12. 12. 2008 16:51

To velice rád slyším . Obohat nás taky o nějaké obrázky popřípadě videa hi hi hi . Těž se na VIP mám tam dost svých filmečků .
honza
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 781
Obrázky: 20
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Příspěvekod antaric » úterý 16. 12. 2008 17:13

Honza: Můžu Tě potěšit, podle interních statistik je o Tvá videa celkem slušný zájem ;-) Někdy v budoucnu to vyhodnotím i veřejně, jako "nejstahovanější videa", možná v souvislosti s jarní Miss Video Kuřačka.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod fantomas » pátek 19. 12. 2008 21:55

Jj,taky kouřím a nelituju toho a jak už tady myslím Antaric psal,lépe chápu,co ženy kuřačky prožívají.
fantomas
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 66
Pohlaví: Muž
Registrován: 1. 8. 2007
Bydliště: Zlínský kraj
Kouření: pravidelně
Počet denně: 20
Značky: LM,Marlboro

Příspěvekod JerryRose7 » čtvrtek 8. 1. 2009 19:01

Ahojky všem, jsem taky jeden z vás, kterým se (aspoň většině) postaví ( :D ), když vidí hezkou holku nebo ženskou kouřit... Vypozoroval jsem u sebe fakt, že mám slabost pro krásné kuřačky už v 6ti letech, kdy jsme měli s prvňáčkama TVŠ vysílání a já civěl na zeď, kde visel obraz ženy s cigaretou v puse. Dým od její cigarety pomalu stoupal a od vlasů směrem ke krku se jí apirálovitě točil kolem hlavy a u krku se pozvolna měnil v provaz (kdybyste někdo tento obraz našel, byl bych moc a moc rád, kdyby mi ho poslal/a).
Začal jsem taky poměrně pozdě kouřit a také z toho důvodu, že jsem vídal nádherné ženské, jak kouří, tak mi to nedalo a první krabička, co jsem si koupil byly Marlboro 100's lights. Po půl roce jsem přešel na tvrdý máčka stovky a teď kouřím Davidoff Classic. Občas se k máčkům vrátím, ale Davidoffky jsou prostě best. Jinak nevim, kam bych svůj první post zařadil, tak jsem to napsal sem. Chtěl bych moc poděkovat adminovi, že něco takovýho založil, poněvadž mi fórum tohoto typu chybělo. Jsem rád, že nejsem sám, koho přitahují krásné kuřačky. Jerry Rose.
Kouření nám dává svobodu a potěšení.
Camel FTW
JerryRose7
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 82
Pohlaví: Muž
Registrován: 8. 1. 2009

Zpět na Diskuse o nás

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník