Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Proč se nám líbí ženy s cigaretou?

Dotazník pro uživatele stránek www.kuracky.cz

Příspěvekod antaric » čtvrtek 17. 7. 2008 22:58

Jak jsem avizoval někdy v dubnu ve vláknu

viewtopic.php?t=520

byl jsem kontaktován jednou studentkou filozofické fakulty, která si jako námět své práce s kolegyní vzala téma přitažlivosti žen kuřaček cigaret. Během studia a sbirání materiálů narazila i na naše stránky. Z kontaktu mezi mnou a jí vzešla spolupráce a dohoda, že ji pomohu s výzkumem a dotazníky (mezi muži, kterým se to líbí). První část - osobní pohovor - jsem absolvoval sám, osobně, za vás všechny. S druhou částí, již přesněji zacílenou na nás všechny, se seznámíte za chvíli a budete-li chtít, můžete se zúčastnit.

Dotazník je formou jednoduché ankety, kde ve valné části vybíráte z nabízených odpovědí, popř. doplníte vlastní. Formulace dotazníku pochází od autorek, ode mě je pak programování a technická realizace. Doufám, že všechno bude fungovat. (Pokud ne, napište mi mail.)

Dotazník je anonymní, bude tak i zpracován, údaje nebudou dále předávány, pouze jako sumarizační výstup v rámci práce, k případné interpretaci. Dotazník je sice anonymní, ale vyžaduje vaše přihlášení (session) zde na fóru. To proto, abychom mohli rozlišit případné duplicity a zajistit účast těch, kteří mají k tématu co říci.

Dotazník najdete na odkazu:

dotaznik.php

Za obě autorky vám předem děkuji. Doufám, že se jedna z nich i zde ozve a zareaguje plus především - že se dovíme výsledky její práce. Práce, kterou dělá se zájmem, neboť naše téma - přitažlivost žen kuřaček cigaret - je ji sympatické a blízké.

Poprosím vás na závěr ještě o pokud možno co nejrychlejší odpovězení. Bohužel se to sešlo časově nešikovně, neměl jsem podklady včas - výstupy jsou potřeba na zkoušku Lucky příští středu (23. 7. 2008).
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Dotazník pro uživatele stránek www.kuracky.cz

Příspěvekod honza » pátek 18. 7. 2008 7:49

Tak jsem dotazníček vyplnil jen zajímalo by mně kolik lidí udělá to samé řekneš nám to ????
honza
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 781
Obrázky: 20
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Příspěvekod antaric » pátek 18. 7. 2008 9:01

Ano, řeknu, až to Lucka uzavře a vyhodnotí - dostaneme i nějaký výstup a hodnocení. Pokud nepočítám sebe, tak vyplněné dotazníky jsou už dva - od půlnoci.

Jinak vyplněný dotazník bude vaším plusem pro zařazení do uvažovaného VIP klubu - máte motivaci.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod honza » pátek 18. 7. 2008 9:45

Doufám že nás to vyplní co nejvíc považuji to za samozřejmost .
honza
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 781
Obrázky: 20
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

Příspěvekod antaric » pátek 18. 7. 2008 10:08

honza píše:Doufám že nás to vyplní co nejvíc považuji to za samozřejmost .


Já jsem také považoval za samozřejmost autorkám výzkumu pomoci, podat ruku. Pomůže to i nám, zlepšit povědomí a dosáhnout určité "legimitizace" a normálnosti tématu. Vysoká účast vás registrovaných uživatelů na vyplnění dotazníku je i proto žádoucí. Chcete-li pomoci stránkám a tématu, pomozte tímto způsobem. Díky.

Aktuálně už 5 vyplněných dotazníků.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod Tato » pátek 18. 7. 2008 10:23

Také jsem vyplnil dotazník a popřál studentkám hodně zdaru.
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Příspěvekod Kasoun » pátek 18. 7. 2008 11:54

Tak už jsem ho také vyplnil ... :-)
Kasoun
Kasoun
velmi aktivní uživatel
 
Příspěvky: 185
Obrázky: 16
Pohlaví: Muž
Registrován: 25. 12. 2007
Bydliště: Praha

Příspěvekod Akia » pátek 18. 7. 2008 17:25

Vyplněno :-)
Akia
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 56
Pohlaví: Muž
Registrován: 26. 4. 2008
Bydliště: Praha

Příspěvekod antaric » sobota 19. 7. 2008 10:09

Děkuji vám všem, co zatím odpověděli - vyplněných dotazníků je v tuto chvíli 13.

Ostatním, kteří ještě nezaškrtávali - neváhejte a čiňte, časově to není náročné a pomůžete nám všem:

dotaznik.php

Zvlášť by mě potěšila odezva od těch, co sem chodí často a mají za sebou 0 příspěvků a 0 hlasů v anketách.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod sejcek » sobota 19. 7. 2008 19:56

Už mám vyplněno a holkám držím palce.
sejcek
VIP uživatel
 
Příspěvky: 89
Pohlaví: Muž
Registrován: 28. 10. 2007

taky tak :-)

Příspěvekod MBL » sobota 19. 7. 2008 22:21

Rovnako (este vcera) som vyplnil, dotaznik je jednoduchy, naozaj rychly (ked to porovnam s kadejakymi anketami co sa cez net robia), a "lahko stravitelny" ... rovnako vyzyvam vsetkych, nech tak spravia, myslim ze za tu chvilku casu to stoji :-)
MBL
VIP uživatel
 
Příspěvky: 326
Pohlaví: Muž
Registrován: 26. 4. 2007
Bydliště: Bratislava, Slovensko
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: Marlboro Red

Příspěvekod BaLu » středa 23. 7. 2008 9:19

Moc Vás všechny zdravím! A chci moc poděkovat za vyplnění dotazníku všem, nakonec jich dorazilo 16, některé jsem už, ale bohužel do výstupu nestihla zapracovat z důvodu toho, že výstup potřebuju k dnešní zkoušce, která původně byla plánovaná na později... Zpracovaný vystup přepošlu Antaricovi a on ho sem snad v nějaké podobě převede :) technika není moje silná stránka. Ještě jednou všem moc a moc díky!!! A třeba někdy zas na viděnou!
BaLu
nováček
 
Příspěvky: 3
Pohlaví: Žena
Registrován: 24. 4. 2008

Příspěvekod antaric » středa 23. 7. 2008 9:27

Děkujeme za zaslání všech vyplněných dotazníků, jsme rádi, že jste si našli čas a vyplnili ho i přes omezený čas a prostor několika dní, které na byly na vyplnění.

Pro vás, kteří ho vyplnit nestačili, si ho můžete v případě zájmu ještě prohlédnout, případně ho po vyplnění zaslat, byť už nebude zpracován do výzkumu jako takového.

Jakmile dostanu nějaké výstupy od BaLu, tak je pro vás zveřejním. Jsem rád, že i ona sama se zde ozvala a poděkovala vám za spolupráci.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod BaLu » středa 30. 7. 2008 20:27

Moc Vás zdravim! :) Poslala sem dnes Antaricovi výsledky z dotazníku, tak se tu možná co nevidět objeví nějaký příspěvěk.
BaLu
nováček
 
Příspěvky: 3
Pohlaví: Žena
Registrován: 24. 4. 2008

Příspěvekod antaric » čtvrtek 7. 8. 2008 9:04

Jak už uvedla BaLu, poslala mi výsledky své práce, jejíž částí byly i zpracované odpovědi od mnohých z vás (včas přišlo cca 15 vyplněných formulářů). Chvilku mi trvalo technické řešení, nicméně už teď můžete do dokumentu nahlédnout a dovědět se, k jakým závěrům BaLu dospěly.

Dokument PDF je k dispozici na této adrese:

file/dotaznik-vystup.pdf

Zobrazí se však pouze přihlášeným uživatelům a to jen těm, kteří se vyplnění dotazníku do uzávěrky zúčastnili. Ostatní mají smůlu - máte aspoň pro příště motivaci se na podobných věcech podílet.

Ženy se dotazníku zúčastnit nemohly, přesto některým zde aktivním soubor ještě do zítřka zpřístupním.

Všem, kteří byli ochotni dotazník vyplnit, tímto ještě jednou děkuji a doufám, že vás výsledky tohoto vysokoškolského výzkumu potěší. Autorka za práci a její obhajobu u zkoušky dostala za jedna a zkoušejícího tématem smoking fetish velmi zaujala.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod BaLu » pátek 8. 8. 2008 14:46

Ahoj všem, chci tímto moc poděkovat Antaricovi za zprostředkování výsledků vám všem! Moc díky. A ještě jednou díky všem za pomoc a vyplnění dotazníku :)
BaLu
nováček
 
Příspěvky: 3
Pohlaví: Žena
Registrován: 24. 4. 2008

Příspěvekod minimax » středa 20. 8. 2008 8:18

Nejde mi otevřít výsledek průzkumu, přestože jsem přihlášený. Co s tím? ;-)
minimax
VIP uživatel
 
Příspěvky: 13
Pohlaví: Muž
Registrován: 11. 1. 2008

Příspěvekod antaric » středa 20. 8. 2008 10:21

minimax píše:Nejde mi otevřít výsledek průzkumu, přestože jsem přihlášený. Co s tím? ;-)


Je to proto, že tentokrát registrace a přihlášení je nutná, nikoli však postačující podmínka :-) Jak jsem psal o dva příspěvky výše, výsledky jsem zpřístupnil pouze těm, kteří dotazník včas vyplnili, jako odměna a férovost, že si to za svou účast zasloužili. Ostatní mají smůlu, i ti, kteří dotazník vyplnili později. Tato restrikce (a neobjevuje se poprvé ani naposledy) je spíš motivačním prvkem pro aktivitu registrovaných uživatelů - že se to vyplatí (přispívat, hlasovat atd.).

U Tebe teď udělám výjimku :-), dotazník máš zpřístupněný - aspoň sis o to řekl ;-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod minimax » čtvrtek 21. 8. 2008 8:47

Děkuji. ;-)
minimax
VIP uživatel
 
Příspěvky: 13
Pohlaví: Muž
Registrován: 11. 1. 2008

Příspěvekod JerryRose7 » čtvrtek 8. 1. 2009 20:48

Děvčata, máte to tam ode mě :) Hodně štěstí ve výzkumu. JR.
Kouření nám dává svobodu a potěšení.
Camel FTW
JerryRose7
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 82
Pohlaví: Muž
Registrován: 8. 1. 2009

Další

Zpět na Diskuse o nás

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník