Kuřačky.cz - svět kuřaček cigaret, přitažlivosti a půvabu

Proč se nám líbí ženy s cigaretou?

Proč se nám líbí kuřačky

Příspěvekod minimax » středa 20. 8. 2008 8:40

V seriózním tisku jsem se kdysi dočetl o výsledcích psychologického průzkumu, který tvrdí, že zatímco muž sahá po cigaretě spíše během harmonického rozpoložení, ženy po ní touží hlavně v okamžiku, kdy jsou ve stresu.

Na základě toho by se dalo usoudit, že když se nám líbí, jak ženy kouří, přitahují nás problémové holky. Nebo má někdo jinou interpretaci? ;-)
minimax
VIP uživatel
 
Příspěvky: 13
Pohlaví: Muž
Registrován: 11. 1. 2008

Příspěvekod muryru » středa 20. 8. 2008 9:37

No nevím, já bych s tím až tak nesouhlasil, naopak spíš mám rád typ pohodářek, které si rády cigaretku vychutnají, v sedě u stolu, než takový ten typ nervozně pochodujících neurotiček s cigaretou za dveřma - jestli je mi rozuměno :-))
Podle tohoto výzkumu naopak bych já vycházel jako typická žena :-))
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod antaric » středa 20. 8. 2008 10:30

Výsledky tohoto průzkumu jsem neměl možnost číst, ale myslím, že mnohé se určitě zakládat na pravdě bude. Tedy především to, že u žen cigareta ve stresových a nepohodových situacích bude hrát významnější roli než u mužů.

Kouření u žen ale určitě nevypovídá nic o problémovosti holek :-), i když je pravda, že mnozí (zapřísáhlí odpůrci) si cigarety s problémovou ženou spojují víc než často. Ale to je jejich problém, neschopnost empatie a předsudky.

Kouří naprosto normální a pohodové holky - umějí si cigarety vychutnat v pohodě, v klidku. Skoro bych řekl, že si tak automaticky rovnou vybavím před očima takové dvě kamarádky v kavárně, u kafička, jak pálí jednu za druhou, protože jim to v té pohodě a uvolnění chutná...
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Našel jsem ten článek

Příspěvekod minimax » čtvrtek 21. 8. 2008 8:45

Kuřáci a kuřačky sahají po cigaretě z rozdílných důvodů. Ženy obzvláště často kouří v případě deprese, muži naopak kvůli "pěkné vzpomínce" na cigaretu. Vyplývá to ze závěrů studie, kterou vypracovali vědci z Univerzitní psychiatrické kliniky Všeobecné nemocnice ve Vídni. "Výrazně více žen než mužů dychtilo po cigaretě, když "byly na tom špatně". Například když se cítily depresivně, hněvaly se anebo měly strach," zní hlavní závěr zkoumání. Něžnější pohlaví se snaží cigaretou potlačit psychické rozladění až deprese. Naopak kuřáci vyhledávají nikotin hlavně tehdy, když si vzpomenou na "pozitivní zážitek" spojený s tabákem. Tým vědců pod vedením Inese Hertlinga v rámci projektu sesbíral a analyzoval údaje z psychologických testů od více než 300 kuřáků z celého Rakouska. Více než pětina žen přiznala, že si cigaretu zapálí až po delší "abstinenci", v případě mužů tak dělá jen každý osmý. Pro zhruba třetinu kuřaček znamená cigareta prostředek ke kontrole vlastní hmotnosti. Kuřáci mají ve větší míře zdravotní problémy se srdcem, krevním oběhem anebo se zažívacím ústrojím než ženy. Kouření cigaret je v Rakousku rozšířené i mezi mládeží. Od ledna příštího roku (nevím ale kterého :-)) by se měly v zemi snížit maximální limity pro obsah nikotinu či dehtu v cigaretách. Nápis s varováním o škodlivých účincích kouření pro zdraví bude muset být na krabičkách zvýrazněn rámečkem.
minimax
VIP uživatel
 
Příspěvky: 13
Pohlaví: Muž
Registrován: 11. 1. 2008

Příspěvekod minimax » čtvrtek 21. 8. 2008 9:05

Třeba i to, že se nám líbí těhotné kuřačky, trošku na tu mou hypotézu nahrává. Nenapadá mě ale, jak by se to dalo logicky zdůvodnit. Ono je to možná ale celkem jedno. :-)

I moje osobní zkušenost z okruhu mých blízkých je taková, že většinou "problémovější" jsou ty slečny, co kouří.
minimax
VIP uživatel
 
Příspěvky: 13
Pohlaví: Muž
Registrován: 11. 1. 2008

Příspěvekod Tato » čtvrtek 21. 8. 2008 14:02

Nemyslím, že ženy kouří spíše ve stresu, je to různé. Ze zkušenosti mohu tvrdit, že kuřačky jsou více hovornější a lépe se s nima dá diskutovat. Vedle toho cigareta u ženy zvyšuje její eleganci. Rovněž je mi kuřačka co by kuřákovi bližší než nekuřačka.
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Příspěvekod muryru » čtvrtek 21. 8. 2008 14:12

Tato: mám podobný pohled - s kuřačkama se mi opravdu vždy lépe seznamovalo, povídalo, byly a jsou takové vstřícnější, skoro bych
řekl větší pohodářky...
A o tom, že cigareta zvyšuje její eleganci, nemá cenu polemizovat - to je sdamozřejmé :-)))

Ono je více typů kuřaček. Ty stresové kuřačky tvoří určitě taky velké procento kuřaček, ale já asi víc vnímám ty pohodové kuřačky.
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Příspěvekod Tato » pátek 22. 8. 2008 15:11

minimax píše:Třeba i to, že se nám líbí těhotné kuřačky, trošku na tu mou hypotézu nahrává. Nenapadá mě ale, jak by se to dalo logicky zdůvodnit. Ono je to možná ale celkem jedno. :-)

I moje osobní zkušenost z okruhu mých blízkých je taková, že většinou "problémovější" jsou ty slečny, co kouří.


Hypotéza, že kuřačky jsou problematičtější než nekuřačky v celku platí u mladých holek. Ne že by slušné a hodné dívky nekouřily, ale ty tzv. bad girls, kouří téměř všechny. Ve středním a starším věku to již tak není. Někdejší divošky se již v mládí vybouřily a jsou z nich pohodové ženské, dobré manželky, maminy, případně babičky. Znám plno kuřaček mého věku a starších a mohu říci, že se jedná spíše o konzervativnější ženy, prosté výstřelků. Potvrzením toho může být i fakt, že většinou odmítají se fotit pro tyto stránky. Rovněž pozoruji, že mezi promiskuitními ženami středního věku a intrikánkami spíše převládají nekuřačky.
Tato
VIP uživatel
 
Příspěvky: 358
Pohlaví: Muž
Registrován: 3. 4. 2007
Kouření: pravidelně
Počet denně: 15
Značky: LD

Příspěvekod Evelika » pátek 22. 8. 2008 15:24

Dovolim si na toto téma napsat svůj nazor:-) Věřím tomu, že spoustu žen si zapálí cigaretu ve stresových situacích, myslím si že jim pomáhá danou situaci sice né vyřešit, ale pěkně "rozdejchat" :-D Muži takové situace neznají, páč oni deprese nemají:-)))proto ve výzkumu došli k závěru že častěji je tomutak u žen.
Každopádně takové kuřačky, které kouří ve většině případů jen tehdy, když maj strach, jsou nervozní, maj "depku" či jinak se stresují...tak ty umpřimně lituji.
Páč přicházejí totiž o to příjemné .....
vychutnání si svého cigárka v klidu a v pohodě třeba u kafíčka.... :-)
a těch je nás myslím většina :-)))

P.S.: Podle průzkumu bych já asi patřila mezi muže :-D
>"harmonické rozpoložení" (-> to se mi líbí:-)
Evelika
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 184
Obrázky: 0
Pohlaví: Žena
Registrován: 26. 12. 2007
Bydliště: Středočeský kraj

Proč se nám líbí kuřačky

Příspěvekod vaclavsun@seznam.cz » středa 14. 1. 2009 14:45

Ahoj,jsem nekuřák ale velmi rád pozoruji ženy při kouření, musím říci že některým ženám opravdu cigareta velice sluší vypadají hodně sexy a vznešeně. Toto se o některých říci vůbec nedá vypadají jak nepovedený chlap a jěště si myslí jak jsou přitažlivé.Prohlížel jsem si náhodné obrázky je tam hodně pěkných fotek ale některé jsou bída a utrpení,takovým bych poradil ať přestanou kouřit neboť to kazí opravdovým dámam.
vaclavsun@seznam.cz
VIP+ uživatel
 
Příspěvky: 107
Pohlaví: Muž
Registrován: 14. 1. 2009
Bydliště: Olomouc
Kouření: ne
Počet denně: 0

Příspěvekod JerryRose7 » čtvrtek 15. 1. 2009 0:37

Po svojí cigaretce sahám vždy s chutí a krásným pomyšlením na to, že mám tu možnost a svobodu si zapálit a vychutnat si ji... Jak řekla Evelika - spousta holek a žen sáhne po cígu jen, když jim "teče do bot" a v tom případě nemají ani tu příležitost si ho vychutnat naplno. V takových situacích bych tedy raději sáhl po paňáku něčeho ostřejšího, protože kouřit bez požitku znamená kouřit zbytečně...
Kouření nám dává svobodu a potěšení.
Camel FTW
JerryRose7
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 82
Pohlaví: Muž
Registrován: 8. 1. 2009

Příspěvekod JerryRose7 » středa 18. 2. 2009 21:43

Ahoj všichni, minulou sobotu jsem byl s jednou svou kolegyní, která mě nevýslovně přitahuje, na skleničce. Během šestihodinového pobytu jsme oba dva vykouřili každý přes 25 kousků. Mám jednu fotku, kde vypadá velmi dobře a je na ní zachycena s cigaretkou v její něžné ručce. Jen nevím, jestli bych sem tu fotku měl vložit, protože jsem slíbil, že jí nebudu s nikým sdílet. Kdyby šla fotografie vložit na fórum bez nutnosti uploadu na imageshack, nebo něco podobnýho, tak dejte vědět. O tomhle fóru snad ponětí nemá...
Kouření nám dává svobodu a potěšení.
Camel FTW
JerryRose7
aktivní uživatel
 
Příspěvky: 82
Pohlaví: Muž
Registrován: 8. 1. 2009

Příspěvekod antaric » středa 18. 2. 2009 21:53

JerryRose: Ano, fotky sem jdou uploadnout, aniž bys je nahrával jinam. Ostatně tak jsou sem vloženy všechny autorské fotografie muryru od léta 2007 (u nich je navíc bezpečně zaručeno, že je nelze vidět bez přihlášení).
Fotky sem můžeš nahrát do své osobní galerie (nahoře v menu Obrázky) a případně je pak přesunu pod nějakou Tvou samostatnou fotogalerii, která bude zamčena neregistrovaným.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Příspěvekod rostak.78 » neděle 5. 4. 2009 21:48

Nevím, přesně proč se mi líbí kuřačky, ale mě se to prostě k hezkým ženám hodí a je to určitě moc sexy, rád pozoruju kuřačky, jak si vychutnávají cigaretku, je to krásné.
rostak.78
uživatel
 
Příspěvky: 24
Pohlaví: Muž
Registrován: 27. 10. 2007
Počet denně: 0

Příspěvekod siolaaduob » čtvrtek 17. 9. 2009 13:59

Kuřačky se mi líbí proto, že mám pocit, jakoby nekuřačce něco chybělo. Může být jinak dokonalá, ale přece jí něco chybí. I nepříliš pěknou ženu cigareta tak nějak zkrášlí. Je to možná pouze můj pocit, ale mnoho mých přátel se na věc dívají podobně.
siolaaduob
VIP uživatel
 
Příspěvky: 34
Obrázky: 71
Pohlaví: Muž
Registrován: 12. 9. 2009
Bydliště: Bratislava
Kouření: ne
Počet denně: 0

Příspěvekod bobo » čtvrtek 17. 9. 2009 16:27

Jsem nekuřák, ale pohled na hezké ženy s cigaretou mne vždycky vzrušovaly. A vůbec nejlepší je, když vidím nějakou vzrušující ženu už samu o sobě, u které teprve až jako třešíňku na dortu zjistím, že kouří...
bobo
VIP uživatel
 
Příspěvky: 88
Obrázky: 78
Pohlaví: Muž
Registrován: 16. 9. 2009

Re: Proč se nám líbí kuřačky

Příspěvekod vivek5 » čtvrtek 18. 3. 2010 13:34

I very like the smell of burning tobacco, and so called "smoky breath". In Poland we`ve got such anti-smoking campaign slogan: "kiss a non-smoking girl, you will feel the difference". I agree, there is a really big difference ;) ;)
Tobacco smoke for me is like the best perfums (when this is a smell of attractive girl), especially, when mixed with good perfums, but tobacco smoke can be also very unpleasant, when I must breath for instance. smoke from the cheap cigarettes of drunken men at the bus stop on in a bus...
I think that tobacco smoke hat its own unique smell for each smoking girl, when exhaled from lungs, not only from mouth, its just like fingerprint for each smoker. Of course, the smells of smoke of two girls, which smoke the same brand of cigaretttes are similar, but there is always a difference. Did You notice that fact? And I think this is one of the reasons, that for people like us, the smoke is so turning-on factor and smoking girls are for us attractive. :P There is no such thing as "smoke at all", there is always "one`s own smoke", smoke of this or other girl...The smoke, when ihnaled by woman, is changed by the "feminity" of each smoker and obtains its own unique "features".


When I was younger, I thought, that my "smoking fetish" (capnolagnia) is kind of desease, I was ashamed of this condition. Now I understand, that people like us are simply able to see more form of beauty than others. The act of watching attractive smoking girl means to admire, even to contemplate one very unique form of beauty, which for the most of the people remains unvisible. When some (especially anti-smoking folk) could say, that we are stupid or even perverse, because for as act of smoking itself (broadly considered in society as very unhealthy, I would rather say: smoking can be unhealthy, than: smoking is unhealthy) and smoking women are attractive, that we are turned on by somethink, that potentially could destroy the object of our admiration and arousement. We are not defenceless, we could reply, that our opponent(s) is (are) blind, they are unable to see this special, sublime form of women beauty that we see :P Smoking fetish can be therefore regarded as some kind of gift.
vivek5
VIP uživatel
 
Příspěvky: 392
Pohlaví: Muž
Registrován: 2. 5. 2009
Bydliště: Warszawa, Polsko

Re: Proč se nám líbí kuřačky

Příspěvekod antaric » sobota 20. 3. 2010 18:52

Zvlášť souhlasím s poslední částí vivekova příspěvku:

Nejsme bezbranní, můžeme odpovědět, že náš soupeř (y) je (jsou) slepí, nejsou schopni vidět to zvláštní, vznešená forma krásu žen, které vidíme Kouření fetiš lze proto považovat za jakýsi dar

Vnímám to také jako dar. Dar schopnosti vnímat a prožívat i vyšší krásu, kterou ostatní nevidí nebo nechtějí vnímat. Nechtějí proto, že raději zůstanou při zemi, v přílišné přerozumělosti. Tedy v zajetí něčeho, díky čemu nejsou schopni rozpoznávat a prožívat v životě víc, než jen obyčejné věci, bez ducha krásy.
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Re: Proč se nám líbí kuřačky

Příspěvekod muryru » neděle 21. 3. 2010 17:48

Přesně tak. Jsme se o tom ve čtvrtek s antaricem osobně bavili - že bych v žádném připadě neměnil,
jsem rád za to, co se mi líbí a že to tak je ;)
www.kuracky.cz - site administrator
muryru
administrátor
 
Příspěvky: 2690
Obrázky: 50728
Pohlaví: Muž
Registrován: 23. 3. 2007

Re: Proč se nám líbí kuřačky

Příspěvekod antaric » neděle 21. 3. 2010 18:38

muryru: Máš pravdu, bavili jsme se o tom, i si trochu vybavuju, jak jsme k tomu došli, že jsme si to říkali :-)
www.kuracky.cz - site administrator
antaric
administrátor
 
Příspěvky: 2993
Obrázky: 48205
Pohlaví: Muž
Registrován: 24. 3. 2007
Bydliště: Praha
Kouření: pravidelně
Počet denně: 10
Značky: Marlboro Gold

Další

Zpět na Diskuse o nás

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník